برگزیده های پرشین تولز

دامنه «پول تو جیبی»

_SaeedGh_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نام فارسی: "پول تو جیبی"

Pool2GB.com

Pool2Jibi.com

برای سایت‌هایی که در زمینه تبادل وجه، تبلیغات، کسب درآمد و موارد مشابه فعالیت می‌کنند نام بسیار مناسبیه.

برای هر دو دامنه ir. اش هم ثبت شده که در مجموع میشه 4 دامنه. بیش از 300 روز تا تاریخ تمدید دامنه‌ها باقی مونده.

هر 4 دامنه روی هم با قیمت پایه ۲۰۰ تومان به مزایده گذاشته میشه.

best20

Registered User
لایک‌ها
0
نام فارسی: "پول تو جیبی"

Pool2GB.com

Pool2Jibi.com

برای سایت‌هایی که در زمینه تبادل وجه، تبلیغات، کسب درآمد و موارد مشابه فعالیت می‌کنند نام بسیار مناسبیه.

برای هر دو دامنه ir. اش هم ثبت شده که در مجموع میشه 4 دامنه. بیش از 300 روز تا تاریخ تمدید دامنه‌ها باقی مونده.

هر 4 دامنه روی هم با قیمت پایه ۲۰۰ تومان به مزایده گذاشته میشه.

يا نمي دوني پول تو جيبي چيه يا نمي دوني اون سه چهار مورد چيه :lol:

200 تومن هم خيلي كمه براي اين دامنه ها :D

_SaeedGh_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از اظهار نظرت ممنونم best20 جان. شک نکن که همه میدونند پول تو جیبی چیه. :happy:

ظاهراً از چیزی که نوشتم خوشت نیومده. به نظرت این دامنه‌ها برای چه سایتی مناسبند و چند تومان ارزش دارند؟

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
از اظهار نظرت ممنونم best20 جان. شک نکن که همه میدونند پول تو جیبی چیه. :happy:

ظاهراً از چیزی که نوشتم خوشت نیومده. به نظرت این دامنه‌ها برای چه سایتی مناسبند و چند تومان ارزش دارند؟

چون بحث اظهار نظر شد، من نظر شخصی خودم رو میگم.

البته من هرچقدر فکر می کنم کاربردی واسه این دامنه های به ذهنم نمی رسه، اما از لحاظ قیمت، فکر میکنم اگر مشتری بیشتر از 10 هزار تومن برای جفتش پیدا شه، اکازیون خوبی باشه.

_SaeedGh_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چون بحث اظهار نظر شد، من نظر شخصی خودم رو میگم.

البته من هرچقدر فکر می کنم کاربردی واسه این دامنه های به ذهنم نمی رسه، اما از لحاظ قیمت، فکر میکنم اگر مشتری بیشتر از 10 هزار تومن برای جفتش پیدا شه، اکازیون خوبی باشه.

در حقیقت جفت نیستند! 4 تا دامنه هستند.

حالا این ۱۰ هزار تومان رو از مشتری بگیرم یا بهش بدم؟ :D

به نظر من خود Pool2GB.com به تنهایی بالای ۲۰۰ می‌ارزه اما من اینها رو برای فروش ثبت نکرده بودم و الان هم چون فرصت نمی‌کنم روش کار کنم خواستم ببینم کسی علاقه داره این دامنه‌ها رو داشته باشه یا نه. نمیخوام دست دلال بیافته که قیمت بالا روش بذاره و در نهایت چند سال کسی ازش استفاده نکنه.

الان خودم دامنه mybb.ir رو می‌خوام (که جایگزین mybbhelp.ir کنم) اما بالای یک میلیون قیمت دادند! کسی عمراً این دامنه رو با این قیمت نمیخره! من هم صرفاً‌ چون در زمینه پشتیبانی نرم‌افزار MyBB فعالیت میکنم میخواستمش. دامنه mybb.ir بخاطر قیمت میلیونیش تا چندین سال فقط تمدید میشه و مورد استفاده قرار نمی‌گیره. برای اینکه این اتفاق برای Pool2GB نیافته دارم اون رو با قیمت کمتر از عرف پیشنهاد میدم (هر دامنه ۵۰ هزار تومان!). حالا اگه واقعاً اینقدر هم ارزش نداره خودم تمدیدش می‌کنم تا اگه یه روز سرم خلوت شد روش کار کنم.

_SaeedGh_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا زمانیکه پیشنهاد بهتری دریافت نکنم بله، میشه قیمت آخر. :happy:

Last edited:

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
pool 2 gb
یعنی
بیلارد 2 گیگ
1436.gif

خدایی دامنه ها قیمت ثبت هستن

پ.ن: به مای بی بی هلپ بپرداز بجای دامین بازی
hmm.gif

_SaeedGh_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
pool 2 gb
یعنی
بیلارد 2 گیگ
1436.gif

خدایی دامنه ها قیمت ثبت هستن

اگه مخاطب انگلیسی زبان داشته باشید بله. اونها متوجه تلفظ و معنی فارسیش نمیشن.

پ.ن: به مای بی بی هلپ بپرداز بجای دامین بازی
hmm.gif

این یه دستوره یا خواهش؟! :p

پ.ن: من در چند سایت دیگه هم موضوع فروش این دامنه‌ها رو مطرح کردم اما کاربرها برخورد خیلی خوبی داشتند و خیلی مودب و با فرهنگ بودند. از PersianTools انتظار بیشتری داشتم! :eek:

Last edited:

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
منم اول که تاپیک زدی خواستم نظرم رو بگم گفت ولش کن اما حالا که دوستان گفتن منم می گم !

مفت هم نمی ارزه ! خز ترین دومینی هست که در طول عمرم دیدم !

چند تا هم من معرفی می کنم شاید به کارت اومد ! :
vashar-sar-silandr
simgazmotor
bodobiaeinja
1ghol2ghol3ghol
mashin-mashti-mamdali-na-bogh-dare-na-sandali !
:lol:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
آخه دوست عزیز یه قیمتایی گذاشتی که همه خندشون گرفته ... بی دلیل که همه یوزرها با هم نمیان نظر عکس بدن

مثلا من بیام بگم دامین bodo-bodo-bia2-agahibede-boro.ir

بعد بگم قیمت پایه 400 هزار تومن ... به نظرت عکس العمل بچه ها چیه ؟

شما دامینت به نظر من به قیمت ثبت هم ارزش نداره ... نه فقط نظر من بلکه نظر همه همینه

پس انتظار تعریف و تمجید نداشته باش ;)

_SaeedGh_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم اول که تاپیک زدی خواستم نظرم رو بگم گفت ولش کن اما حالا که دوستان گفتن منم می گم !

مفت هم نمی ارزه ! خز ترین دومینی هست که در طول عمرم دیدم !

چند تا هم من معرفی می کنم شاید به کارت اومد ! :
vashar-sar-silandr
simgazmotor
bodobiaeinja
1ghol2ghol3ghol
mashin-mashti-mamdali-na-bogh-dare-na-sandali !
:lol:

خب هرکسی یک سلیقه‌ای داره. ممنونم که نظرت رو نوشتی. :happy:

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
آره به نظر من هم 20 سال بعد هم کسی نمیخرتش...اصلا شما همین الانم اینا رو آزاد کنی. من نمیرم ثبتشون کنم!

یعنی هیچ کس نمیره!

این خودش نشونه ارزش نداشتن دامین هست.

مثلا شما حاضری دامنه dozd رو بخری؟

دزد کلیمه پرکاربردیه! ولی اخه کاربردی برای سایت زدن نداره!

پول تو جیبی هم دقیقا همینه!

_SaeedGh_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه دوست عزیز یه قیمتایی گذاشتی که همه خندشون گرفته ... بی دلیل که همه یوزرها با هم نمیان نظر عکس بدن

مثلا من بیام بگم دامین bodo-bodo-bia2-agahibede-boro.ir

بعد بگم قیمت پایه 400 هزار تومن ... به نظرت عکس العمل بچه ها چیه ؟

شما دامینت به نظر من به قیمت ثبت هم ارزش نداره ... نه فقط نظر من بلکه نظر همه همینه

پس انتظار تعریف و تمجید نداشته باش ;)

مطمئن هستید که "همه" یوزرها راضی هستند که شما از قول اونها حرف بزنید؟
در هر صورت این یک مزایده است و شما اگه شرایطتش رو ندارید می‌تونید نظاره گر باشید. اگه کاری که انجام دادم بر خلاف قوانین تالار بود کافیه به مدیرها اطلاع بدید. شرایط مزایده (البته از نوع سالمش) همینه دیگه.

آره به نظر من هم 20 سال بعد هم کسی نمیخرتش...اصلا شما همین الانم اینا رو آزاد کنی. من نمیرم ثبتشون کنم!

یعنی هیچ کس نمیره!

این خودش نشونه ارزش نداشتن دامین هست.

مثلا شما حاضری دامنه dozd رو بخری؟

دزد کلیمه پرکاربردیه! ولی اخه کاربردی برای سایت زدن نداره!

پول تو جیبی هم دقیقا همینه!

من بر عکس شما از این دامنه خیلی خوشم میاد (مخصوصاً بخاطر قسمت 2GB) وگرنه که ثبتش نمی‌کردم! اگه واقع بین باشید می‌بینید که افراد دیگه نظرات و سلایقشون الزاماً مثل شما نیست. مثلاً یک عده از خودروی سمند (بر فرض) خوششون میاد و یک عده بدشون میاد! باید یاد بگیریم به سلایق همدیگه احترام بذاریم.

در ضمن دامنه dozd.com و dozd.ir هم قبلاً ثبت شده (یعنی یکی بر خلاف شما، از اون دامنه خوشش اومده). حالا میتونید ایمیلش رو از whois پیدا کنید و بهش بد و بیراه بگید! ;)

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
مطمئن هستید که "همه" یوزرها راضی هستند که شما از قول اونها حرف بزنید؟
در هر صورت این یک مزایده است و شما اگه شرایطتش رو ندارید می‌تونید نظاره گر باشید. اگه کاری که انجام دادم بر خلاف قوانین تالار بود کافیه به مدیرها اطلاع بدید. شرایط مزایده (البته از نوع سالمش) همینه دیگه.

شما یه یورز پیدا کن که بگه ارزش این دومین بالای 10 هزار تومنه ... البته امیدوارم الان یه یوزر با 3 تا 12 پست نیاد

بنویسه بله بیشتر میرزه ... اما تا الان نظاره گر بودم دیدم شما خیال پردازی بسیار زیادی دارید ... خواستم کمکی کرده

باشم که حد اقل بدونید تو این فروم بالای هزار و دویست تومن این دامین رو نمیخرن

اگه باور نمیکنی قیمت رو بزار 10 هزار تومن ... ببین باز کسی میخره ؟

من که امیدوارم بفروشی چون فرقی به حال من نداره اما میخوام الکی امیدوارم نباشی :)

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
بله دامنه دزد رو یه ادم بیکار ثبت کرده...کلی دامنه بیخود دیگه هم میتونم نام ببرم که ثبت شده!

ولی مگر هر دامنه ثبت شده ای ارزش دارد؟

علت این که کسی دامنه دزد رو ثبت کرده اینه که طرف خیالات خامی در مغزش جوانه زده که در آخر به سرانجامی نخواهد رسید.!

بحث سلیقه نیست!

ماشین سمندی هم که مثال زدید! بالاخره راه که میره! یه سری محسنات هم نسبت به پیکان و پراید و رنو و این جور ماشینا داره!

ولی دامنه شما چه حسنی داره؟ بفرمایید ما هم استفاده کنیم !

حتی دامنه mer30 هم ارزشی نداره چه برسه به 2GB !!

به هرحال ما خواستیم الکی الاف نشی وگرنه شما بفروش 2 میلیارد نوش جونت.

Last edited:

_SaeedGh_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما یه یورز پیدا کن که بگه ارزش این دومین بالای 10 هزار تومنه ... البته امیدوارم الان یه یوزر با 3 تا 12 پست نیاد

بنویسه بله بیشتر میرزه ... اما تا الان نظاره گر بودم دیدم شما خیال پردازی بسیار زیادی دارید ... خواستم کمکی کرده

من که امیدوارم بفروشی چون فرقی به حال من نداره اما میخوام الکی امیدوارم نباشی :)

مرسی که دلسوزی می‌کنید. اگه فروش نرفت هم فدای سر بچه‌های PT! من اصراری ندارم که حتماً این دامنه‌ها رو بفروشم. اگه کسی نخواست، خودم نگه میدارم تا اگه یه روز فرصت کردم ازشون استفاده کنم. تمدید ۴ تا دامنه که هزینه‌ای نداره.

دامنه دزد رو یه ادم بیکار ثبت کرده...

منظورم از اینکه باید به سلیقه‌های مختلف احترام بذاریم دقیقاً همین بود! ;)

دامنه شما چه حسنی داره؟ بفرمایید ما هم استفاده کنیم !

- با معنیه! این دامنه قراره «پول تو جیبی» خونده بشه. "پول" رو که تنها بصورت Pool می‌نویسند. می‌مونه "تو جیبی" که هم میشه بصورت 2GB نوشت و هم 2Jibi و من هر دو رو ثبت کردم. اگرچه خودم 2GB رو ترجیح میدم چون "تو جیبی" در فارسی با ۶ کاراکتر نوشته میشه اما در اینجا میتونیم با ۳ کاراکتر همون مفهوم رو بطور کامل و به شکل زیباتری منتقل کنیم. استفاده از تلفظ انگلیسی حروف برای ساختن یک کلمه فارسی این مطلب رو می‌رسونه که دامنه هوشمندانه انتخاب شده، نه صرفاً بخاطر اینکه دامنه بهتری پیدا نشده!

- کوتاهه (۷ حرف) و بخاطر سپردنش بسیار راحته (در حقیقت امکان نداره کسی «پول تو جیبی» رو فراموش کنه!).

- هر دو پسوند com و ir دامنه برای فروش گذاشته شده.

- با قیمتی بسیار کمتر از ارزش واقعی واگذار میشه (اگرچه هر کسی سلیقه خودش رو معیار قضاوت و ارزش گذاری قرار میده و سلیقه‌ها هم بسیار متفاوته). لطفاً یک سری به سایت‌های فروش دامنه بزنید تا قیمت‌ها دستتون بیاد و بعد برگردید تا بهتون بگم مطمئن باشید اگه این دامنه‌ها دست شخص دیگه‌ای بود و ایشون کارش فروش دامنه بود امکان نداشت همون یک دامنه com. رو زیر ۵۰۰ تومان بفروشه.

من هم همونطور که عرض کردم خودم دنبال یک دامنه هستم که علیرغم اینکه ir. هست و پسوندهای دیگه‌اش توسط افراد مختلف ثبت شده و مهم‌تر اینکه استفاده عمومی هم نداره اما با این حال بالای یک میلیون قیمت گذاری شده. یعنی ۵ هزار تومان ثبت شده و تقریباً ۱/۵ میلیون فروخته میشه! اما چه میشه کرد! ایشون از دامنه خوشش میاد و تمایل نداره با قیمت کمتری بفروشه.

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642

تایید میشه :D:D

_SaeedGh_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داشتم سرچ می‌کردم، دیدم یه دوست خوش سلیقه قبل از من این نام رو برای وبلاگش انتخاب کرده:

http://pool2gb.blogfa.com

:happy:

sasa_chelsea

Registered User
لایک‌ها
2
بچه به نظر شما این کار اشتباه نیست که بیایم تو تاپیک یکی دیگه بگیم جم کن بابا این چه آشغالیه 2 زارم نمی ارزه این واقعا درسته من صاحب تاپیکم نم شناسم که بگینن رفیق هستن نه خدا شاهده و این کار مخصوصا نوشته های برخی دوستان که به فحش نزدیک تر بود تا نوشته .
دوستان اگر کمی دقت کنن می بینن که اکثر بچه ها اینجا تاپیک دارن دوستا دارین آقای ronan و... تو تاپیک خودتون کسی بیاد اینجوری نصیحت کنه آخه دوستان اگ می خواید نصیحت کنید نصیحت تو پیغم خصوصی بکنید و صرفا برای تعداد پست نباشه واقعا اینجوری خدا راضی نیست .

به هر حال عذر می خوام از صاحب تاپیک امید وارم کسی حرفمو به دل نگرفته باشه چون همه با هم رفیقیم .
یا علی .
موفق باشید .

بالا