برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد سیم کارت ایرانسل با 100000 تومان شارژ با قیمتی عالی

mahmood_t

Registered User
لایک‌ها
396
سلام

قیمت پایه 70 تومن

ph_or_29643_b04f395.jpg

Last edited:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
با پوزش از صاحب تايپيك
در پي افزايش كلاه برداريه شخصي بنام فرشاد بافنده از ريختن هر گونه وجه به حساب اين شخص حودداري كنيد

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
این فرشاد بافنده کیه؟
یه اقایی هم بنام میثم شریفی از رشت از من یه مقدار هاپولی کرده!
البته مبلغش خیلی زیاد نیست حدود 40 هزار تومن.(از بچه های این فروم نیست البته )

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
دوست عزیز اول باید بفرستین بعد وجه دریافت کنین!دوستان عزیز به هیچ عونان اینچنینی خرید نکنین/1111111111111

mahmood_t

Registered User
لایک‌ها
396
شارژش شارژ هدیه هست یا با 140 شارژ شده؟

سلام

اره دوست عزیز همش با 140 شارژ شده و هیچ محدویتی نداره

با پوزش از صاحب تايپيك
در پي افزايش كلاه برداريه شخصي بنام فرشاد بافنده از ريختن هر گونه وجه به حساب اين شخص حودداري كنيد

خواهش می کنم دوست عزیز .ولی بهتر بود اینو توی یه تاپیک جدا عنوان می کرید تا همه این آقا رو بشناسن و مواظب یاشن

دوست عزیز اول باید بفرستین بعد وجه دریافت کنین!دوستان عزیز به هیچ عونان اینچنینی خرید نکنین/1111111111111

دوست من فکر نکنم بایدی واسه کسی وجود داشته باشه که شما اینو اینجوری مطرح می کنید .ولی بازم اگه خریدا برای من قابل اعتماد باشه مشکلی در این مورد وجود نداره .

Last edited:

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
جسارت خدمت صاحب تاپیک نباشه اما بی زحمت شفاف سازی بفرمایید این مقدار شارژ چطوری برای این سیمکارت به وجود اومده ؟ :hmm:
بازم قصد جسارت ندارم و امیدوارم سیمکارت شما جز این دسته از سیمکارتهایی که الان عرض میکنم نباشه :

یه مدت جا افتاده بود یه عده میرفتن یه وبلاگ باز میکردن و یه عنوانی شبیه به این میذاشتن : ترفند رایگان کردن مکالمات بعدش کد انتقال شارژ به شماره دیگه رو به همراه شماره خودشون و یه مبلغ رو میذاشتن و ملت فلک زده هم از هول حلیم می افتادن تو دیگ!! کد رو میزدن و تا به خودشون بیان می دیدن یه مبلغ شارژ برای صاحب وبلاگ فرستادن و جا هست و بچه نیست

عملا یعنی یه کلاهبرداری به شیوه اینترنتی..

از عنوان کردن این مطالب قصد جسارت ندارم فقط خواستم بدونم سیمکارت شما از نوع حلال واریه یا ...اگه حلاله ، چطوری ؟

با تشکر

Last edited:

mahmood_t

Registered User
لایک‌ها
396
جسارت خدمت صاحب تاپیک نباشه اما بی زحمت شفاف سازی بفرمایید این مقدار شارژ چطوری برای این سیمکارت به وجود اومده ؟ :hmm:
بازم قصد جسارت ندارم و امیدوارم سیمکارت شما جز این دسته از سیمکارتهایی که الان عرض میکنم نباشه :

یه مدت جا افتاده بود یه عده میرفتن یه وبلاگ باز میکردن و یه عنوانی شبیه به این میذاشتن : ترفند رایگان کردن مکالمات بعدش کد انتقال شارژ به شماره دیگه رو به همراه شماره خودشون و یه مبلغ رو میذاشتن و ملت فلک زده هم از هول حلیم می افتادن تو دیگ!! کد رو میزدن و تا به خودشون بیان می دیدن یه مبلغ شارژ برای صاحب وبلاگ فرستادن و جا هست و بچه نیست

عملا یعنی یه کلاهبرداری به شیوه اینترنتی..

از عنوان کردن این مطالب قصد جسارت ندارم فقط خواستم بدونم سیمکارت شما از نوع حلال واریه یا ...اگه حلاله ، چطوری ؟

با تشکر

نه قربان چه جسارتی .والله چی بگم خوب احتیاج داشتم شارژ کردم دیگه .تازه بیشتر از اینا بوده که خرج شده .الان ذیگه احتیاج نداربم گفتبم شاید کسی بخره

اینم روشی که شما گفتی فکر نکم کسی باشه که از نحوه انتفال شارژ خبر نداشته باشه و بخواد سرش کلاه بره تا اونهم این همه

در مورد حلال بودن بگم والله ما که تاالان مال کسی رو نخوردیم ولی دیگه حلال بودن رو نمی دونیم

فکر نکنم زیاد رند باشه

3659...0936

Last edited:

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
اینم روشی که شما گفتی فکر نکم کسی باشه که از نحوه انتفال شارژ خبر نداشته باشه و بخواد سرش کلاه بره تا اونهم این همه

3659...0936

ای بابا..هنوزم که هنوزه 60 درصد ایرانسل دارا از کد انتقال شارژ خبر ندارن..تاره این قضایا هم مال یکی دو سال پیشه الانا نمی دونم هنوزم این کارو میکنن یا نه

mahmood_t

Registered User
لایک‌ها
396
ای بابا..هنوزم که هنوزه 60 درصد ایرانسل دارا از کد انتقال شارژ خبر ندارن..تاره این قضایا هم مال یکی دو سال پیشه الانا نمی دونم هنوزم این کارو میکنن یا نه

خوب دیگه همیشه با ورود سیستم های جدید کسایی بودن که می خواستن از عدم اگاهی افراد از اون سیستم ها از اون ها کلاهبرداری کنن.البته شاید مقصر اصلی بشه شرکت ایرانسل دوسنت که نتونسته در مورد خدماتش درست اطاع رسانی کنه

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
یه سوال واسم پیش اومده

چطور تضمین میدین بعد اینکه سیمکارتو از شما خریدیم شما اقدام به قطع سیمکارت نکنید

البته قصد جسارت ندارم فقط جهت اطلاع رسانی و روشن کردن اذهان عمومی این سوالو مطرح کردم

ممنون

mahmood_t

Registered User
لایک‌ها
396
دوست عزیز شرایط برای من ارسال کن .

سلام ارسال شد .

یه سوال واسم پیش اومده

چطور تضمین میدین بعد اینکه سیمکارتو از شما خریدیم شما اقدام به قطع سیمکارت نکنید

البته قصد جسارت ندارم فقط جهت اطلاع رسانی و روشن کردن اذهان عمومی این سوالو مطرح کردم

ممنون

والله تضمینی خاصی واسش ندارم چون سند سیم کارت رو یادم نیست کجا گذاشتم ولی بازم اگه کسی سند رو قاب سیم کارت خواست بریم یه مقدار دانبالش بگردیم شاید پیدا شد

shamabady

Registered User
لایک‌ها
13
من یک روش میگم برای خریدار که از صحت این شارژ مطمئن بشه
این دوستمون رمز ecare رو برای چند دقیقه بده که اعتبار رو چک کنه
دوم این که از من میشنوین هیچ وقت سیم کارت رو بدون به نام زدن نه بفذوشید نه بخرید اگرم خریدید حتما پوکه سیم کارت رو هم بگیرید که نشه سیم رو سوزوند و از طرف دیگه هم اگه سیم رو احیانا گم کردید دستتون به جایی بند باشه

mahmood_t

Registered User
لایک‌ها
396
من یک روش میگم برای خریدار که از صحت این شارژ مطمئن بشه
این دوستمون رمز ecare رو برای چند دقیقه بده که اعتبار رو چک کنه
دوم این که از من میشنوین هیچ وقت سیم کارت رو بدون به نام زدن نه بفذوشید نه بخرید اگرم خریدید حتما پوکه سیم کارت رو هم بگیرید که نشه سیم رو سوزوند و از طرف دیگه هم اگه سیم رو احیانا گم کردید دستتون به جایی بند باشه

اینم یه عکس از اعلام ماننده حساب که شاید خیال شما و دیگر دوستان که یه مقدار به این مورد منفی نگاه می کنند راحت بشه (البته باید تا حدودی به شما دوستان حق داد )

ph_or_29643_b04f395.jpg

بالا