برگزیده های پرشین تولز

دریافت شماره تلفن در نام نویسی بلاگر

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود

برای نام نویسی در بلاگ اسپات در یک مرحله از ما شماره ی تلفن می خواد که متاسفانه میگه شماره ایران رو پشتیبانی نمی کنه و ..

کلا باید در این زمینه چه کار کرد تا از این مرحله بگذریم و نام نویسی کنیم؟

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اکانت گوگل نداری؟

اگه اکانت جیمیل داری میتونی بدون ثبت نام بری وبلاگ مورد نظرتو بسازی

گوگل و بلاگ اسپات هم بعضی وقتا شماره میخوان. منم نفهمیدم چرا اینجوریه. یعنی چرا بعضی وقتا نمیخوان

_SaeedGh_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیشنهاد میکنم امتحان کنید ببینید اگه با IP غیر ایرانی برید باز هم شماره می‌خواد یا نه.

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
از جی پی ار اس استفاده میکنید؟؟
این بخاطر اینه که با ایپی شما قبلا در این سایتها ثبت نام شده و برای وریفای شدن حساب و جلوگیری از ساخت بلوگ یا ایمیل به تعداد زیاد اینجوری میشه

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
هر جوری هست میخوان اطلاعات بگیرن از ما

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
از جی پی ار اس استفاده میکنید؟؟
این بخاطر اینه که با ایپی شما قبلا در این سایتها ثبت نام شده و برای وریفای شدن حساب و جلوگیری از ساخت بلوگ یا ایمیل به تعداد زیاد اینجوری میشه

والا من در مورد این کامنت نمیدونم،حتکا ایشون اطلاع دارن که فرمودن
ولی مال من اینطوری شده بود با وی پ*ی ان بالا اومدم دیگه نخواست و مشکلی نبود،در ضمن بعد از یه مدتی کلا دوباره اصلا نمیخواست،انگار که هی اونطوری میشه و دوباره درست میشه!
جدی گفته بودین،اکانت گوگلتون رو بستن؟!!!
ینی الان دیگه بستس؟!

84edu

Registered User
لایک‌ها
3
با درود

برای نام نویسی در بلاگ اسپات در یک مرحله از ما شماره ی تلفن می خواد که متاسفانه میگه شماره ایران رو پشتیبانی نمی کنه و ..

کلا باید در این زمینه چه کار کرد تا از این مرحله بگذریم و نام نویسی کنیم؟

منم دقيقاً همين مشكل رو داشتم اما فقط براي يه مدت محدودي
الآ‹ ديگه كاري به كارم نداره:D

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
اگه با یه ایپی در طول 24 ساعت بیشتر از یکبار ثبت نام کنید وریفای میخواد البته دلایل دیگه هم داره
یه سیمکارت بین المللی بخرید چون تا چند وقت دیگه ایمیل هامون هم وریفای میخواد از دست این ا.ن
در اکثر ایسپی ها (برای دایل اپ) و در جی پی ار اس متاسفانه ایپی ها با هر بار کانکت شدن به یکی از یوزرها تعلق میگیره مثلا الان این مال یکی هست 111.111.111.111 بعد دیسکانکت که میشه این ازاد میشه و به یکی دیگه از کاربرها که کانکت میشه تعلق میگیره

Last edited:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اگه با یه ایپی در طول 24 ساعت بیشتر از یکبار ثبت نام کنید وریفای میخواد البته دلایل دیگه هم داره
یه سیمکارت بین المللی بخرید چون تا چند وقت دیگه ایمیل هامون هم وریفای میخواد از دست این ا.ن
در اکثر ایسپی ها (برای دایل اپ) و در جی پی ار اس متاسفانه ایپی ها با هر بار کانکت شدن به یکی از یوزرها تعلق میگیره مثلا الان این مال یکی هست 111.111.111.111 بعد دیسکانکت که میشه این ازاد میشه و به یکی دیگه از کاربرها که کانکت میشه تعلق میگیره
چجوری و از کجا سیم کارت بین المللی بخریم. هزینه اش چقدره؟

setare1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چجوری و از کجا سیم کارت بین المللی بخریم. هزینه اش چقدره؟

سلام

من یه سیم کارت بین المللی گرفتم 125 هزار تومان که دلار 10 هم توش بود، البته من گرون خریدم و شنیدم ارزون تر هم هست. نمیدونم اون کاری که شما میخواهید انجام میده یا نه ولی شماره اش 0044 است و حتی از ایران هم که بخوای بهش زنگ بزنی باید 0044 اش رو بگیری و caller id اش هم 0044 می افته.

موفق باشی
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

بالا