برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای کسب در امد از اینترنت - با تجربه ها راهنمایی کنند خیلی مهم

kasbedaramad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یک هفته ای میشه با این سایت آشنا شدم اکثر صفخات این سایت رو خوندم من هم می خوام در امد اینترنتی داشته باشم لطفا راهنمایی کنید اصلا در امد از اینترنت واقعا امکان داره یا سرکاریه مثلا میشه ماهی 200 -300 هزار تومان از اینترنت کسب در امد کرد لطفا من را خوب راهنمایی کنید حدود یک سال قبل از طریق یک نفر که در وبلاگ من در بلاگفا نظر گداشته بود ومن را به وبلاگش دعوت کرده بود برای کسب در امد در وبلاگش سایتی را معرفی کرده بود که خارجی بود وباید هی زیر مجموعه میگرفتی روی ایمیل ها هم کلیک میکردی من هرچه قدر سعی کردم نتونستم از اون سایت پولی در بیام ودر آخر یک قبض صد هزار تومانی تلفن برای ما امد:( وغر زدن های بابا هم روی ان:D:( خلاصه امسال قراره برم اول دبیرستان تابستون میخوام کمی در امد اینترنتی داشته باشم واگر زیاد وقت گیر نباشد زمستان هم ادامه بدهم تا اونجایی که من متوجه شدم خیلی ها اینجا از طریق فروختن کسب در امد میکنند حالا نمی دانم این هم سر کاری هست یا نه مثلا من توی یک سایتی خوندم که اگر یک نفر یک سایتی درست کند وروزی دو ساعت بر روی ان کار کند بعد از یکی دوماه میتواند از ان کسب در امد کند آیا این کار اصلا امکان پذیر است یا اینکه باید بروم در سایت هایی مثل ایران مارکت یا پایگان وغیره عضو بشوم(با این سایت ها از طریق همین سایت آشنا شدم نمی دونم خوبن یا سرکاری هستند)

حالا یک راهنمایی وکمکی هم به ما بکنید از همه شما ممنون هستم

hamidalikhani

Registered User
لایک‌ها
7
سلام یک هفته ای میشه با این سایت آشنا شدم اکثر صفخات این سایت رو خوندم من هم می خوام در امد اینترنتی داشته باشم لطفا راهنمایی کنید اصلا در امد از اینترنت واقعا امکان داره یا سرکاریه مثلا میشه ماهی 200 -300 هزار تومان از اینترنت کسب در امد کرد لطفا من را خوب راهنمایی کنید حدود یک سال قبل از طریق یک نفر که در وبلاگ من در بلاگفا نظر گداشته بود ومن را به وبلاگش دعوت کرده بود برای کسب در امد در وبلاگش سایتی را معرفی کرده بود که خارجی بود وباید هی زیر مجموعه میگرفتی روی ایمیل ها هم کلیک میکردی من هرچه قدر سعی کردم نتونستم از اون سایت پولی در بیام ودر آخر یک قبض صد هزار تومانی تلفن برای ما امد:( وغر زدن های بابا هم روی ان:D:( خلاصه امسال قراره برم اول دبیرستان تابستون میخوام کمی در امد اینترنتی داشته باشم واگر زیاد وقت گیر نباشد زمستان هم ادامه بدهم تا اونجایی که من متوجه شدم خیلی ها اینجا از طریق فروختن کسب در امد میکنند حالا نمی دانم این هم سر کاری هست یا نه مثلا من توی یک سایتی خوندم که اگر یک نفر یک سایتی درست کند وروزی دو ساعت بر روی ان کار کند بعد از یکی دوماه میتواند از ان کسب در امد کند آیا این کار اصلا امکان پذیر است یا اینکه باید بروم در سایت هایی مثل ایران مارکت یا پایگان وغیره عضو بشوم(با این سایت ها از طریق همین سایت آشنا شدم نمی دونم خوبن یا سرکاری هستند)

حالا یک راهنمایی وکمکی هم به ما بکنید از همه شما ممنون هستم

با اجازه دوستان
بله دوست عزیز میشه از اینترنت پول دراورد اصلا سراغه سایتای خارجی نرو به نظره من همین پایگان و خصوصا مارکت سنتر میشه درآمد داشت فقط باید بتونی سایت پربازدید داشته باشی یا بتونی بنرهای محصول جایی بذاری که تبلیغ شه من خودم برای اولین بار از ایران مارکت و پایگان تونستم درآمد کسب کنم توهم ایشالا میتونی:D

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
خیلی روش ها هست :

گذاشتن تبلیغات از سایتهای معتبر
بازاریابی محصولات دیگران ( affiliate )
فروش محصولات خودت
داشتن سایت پر بازدید و گرفتن تبلیغ از بقیه
آپلود سنترها
زدن یه سایت خدماتی خاص و ...

یا هر سایتی که ایدش ممکنه فقط به ذهن خودت برسه ! ولی 2 روش اول معمولآ بین بیشتر وبمسترها متداول هست !

kasbedaramad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از راهنمایی های شما
حالا یک سوال اگر من یک سایت درست کنم برای اینکه به در امد مثلا ماهیانه 200 هزار تومان برسد چقدر باید روزانه بازدید کننده داشته باشد(حدودا بگید ممنون میشم) وهمچنین چه سایت هایی در امد بهتری دارند مثلا سایت مقاله وعلمی یا سایت تفریحی مثل جک وکلیپ موبایل و.. یا سایت عکس بازیگر ومد لباس وغیره

دیگه ببخشید من زیاد تجربه ندارم اگه در این مورد هم راهنمایی کنید ممنون میشوم

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
حالا یک سوال اگر من یک سایت درست کنم برای اینکه به در امد مثلا ماهیانه 200 هزار تومان برسد چقدر باید روزانه بازدید کننده داشته باشد(حدودا بگید ممنون میشم) وهمچنین چه سایت هایی در امد بهتری دارند مثلا سایت مقاله وعلمی یا سایت تفریحی مثل جک وکلیپ موبایل و.. یا سایت عکس بازیگر ومد لباس وغیره

من با 250 تا بازديد ماهيي 500 در ميارم تا 700 تازه فروشم خيلي بشتر از ايناست 40 تا 45 درصدي كه ميگيرم اينقد مشه فقط برا يكي از بچه ها ماهي 1 تومن فروش دارم ولي اصلا حس فروشگاه داري ندارم وب مستري از همش بهتره
بايد بازديد مفيد باشه
مثل اگه فروشگاه زدي بايد جوري باشه از اين 200 نفر 10 تا خريدار بيان كه جنستو بخرن
البته بعد بازديد بايد سايتت جوري باشه كه طرفو جذب كنه

Last edited:

elnaz85

Registered User
لایک‌ها
1
من با 250 تا بازديد ماهيي 500 در ميارم تا 700 تازه فروشم خيلي بشتر از ايناست 40 تا 45 درصدي كه ميگيرم اينقد مشه فقط برا يكي از بچه ها ماهي 1 تومن فروش دارم ولي اصلا حس فروشگاه داري ندارم وب مستري از همش بهتره
بايد بازديد مفيد باشه
مثل اگه فروشگاه زدي بايد جوري باشه از اين 200 نفر 10 تا خريدار بيان كه جنستو بخرن

200 بازدید 10 خرید؟! خیلی خوبه عالیه.
چی چی می فروشی به ما هم یاد بده :happy:

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
بايد بازديد مفيد باشه
جالبه .
میشه به ما هم یاد بدید که با 250 تا بازدید چطور ماهی 500 در میارید؟

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
جالبه .
میشه به ما هم یاد بدید که با 250 تا بازدید چطور ماهی 500 در میارید؟
فروش چيز خاصي نيست محصولات عاديه كه همه شاپا دارن
شما مثل روزي 200 بازديد داري
10 تا محصول بخرن بگيم دونه 5 تومن ميشه 50 تومن
ماهي ميشه يك ميليون و نيم
چهل درصدش هم بگيريم ميشه 600 تومن به همين راحتي
فقط بايد وقت بزاري يه چن تا كارم هست كه نميشه گفت :D

200 بازدید 10 خرید؟! خیلی خوبه عالیه.
چی چی می فروشی به ما هم یاد بده

حتي كمتر از اين بازديد داشتم
محصولات از 3 تومن هست تا 30 تومن
ممكنه يه روز سه تا بفروشي قيمت بالا
ممكنه يه روز 10 تا بفروشي مثل همون 5 تومن

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
فروش چيز خاصي نيست محصولات عاديه كه همه شاپا دارن
شما مثل روزي 200 بازديد داري
10 تا محصول بخرن بگيم دونه 5 تومن ميشه 50 تومن
ماهي ميشه يك ميليون و نيم
چهل درصدش هم بگيريم ميشه 600 تومن به همين راحتي
فقط بايد وقت بزاري يه چن تا كارم هست كه نميشه گفت :D

حتي كمتر از اين بازديد داشتم
محصولات از 3 تومن هست تا 30 تومن
ممكنه يه روز سه تا بفروشي قيمت بالا
ممكنه يه روز 10 تا بفروشي مثل همون 5 تومن
آها از شاپ منظورتون بود .
من فکر کردم از یه سایت مثلا تفریحی با بازدید 250 تا ماهی 500 در میارید .

84edu

Registered User
لایک‌ها
3

ببين دوست من، به نظر من بهترين كار اينه كه ببيني خودت به چه چيزايي علاقه داري و در مورد همون چيزا بنويسي و نوشته هاتو توي سايت يا وبلاگت بزاري
در قدم بعدي محصولات مرتبط با اين نوشته ها رو به سايتت اضافه كن
تموم اينها يه پروسه ي جالبه كه ريزشو توي سايتم ميتوني بخوني
گام به گام پيش بري خيلي ساده ي كارت
فقط اصل اينه: صبر داشته باش

بالا