برگزیده های پرشین تولز

مشکل با اینترنت

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
سلام دوستان
چند وقتیه موقعی که تو اینترنت هستم یه اررور generic host رو صفحه ظاهر میشه و کانکشن رو قطع می کنه به طوری که هیچ ارسال و دریافتی انجام نمیشه اما آیکون کانکت بودن کنار ساعت هست ! قبلاً موقعی که با چیز پی ان وصل میشدم این طوری میشد فکر کردم از ویندوزه و ویندوز رو عوض کردم اما متأسفانه الان با ویندوز جدید هم همین مشکل رو داره وقتی به اینترنت وصل میشم. راه حلی سراغ ندارید ؟

پ.ن: ویندوزم سرویس پک 2 هستش !
پ.ن: عکس اررور رو ضمیمه کردم

فایل های ضمیمه

• error.JPG
    error.JPG
    32.5 KB · نمایش ها: 6

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
خود مایکروسافت یه صفحه داشت برای این ارور چند تا پچ و هات فیکسم داره، دانلود کنین ببینین رفع میشه یا نه...
http://support.microsoft.com/kb/894391

پ.ن: اون قدر وقت هست که بتونین دانلود کنین دیگه؟! :دی حجمش ۲ مگه

Last edited:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
خود مایکروسافت یه صفحه داشت برای این ارور چند تا پچ و هات فیکسم داره، دانلود کنین ببینین رفع میشه یا نه...
http://support.microsoft.com/kb/894391

پ.ن: اون قدر وقت هست که بتونین دانلود کنین دیگه؟! :دی حجمش ۲ مگه

ممنون از پاسختون
دانلود و نصب کردم الان کانکتم ببینم مشکل رفع شده یا نه !

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
راهی رو که دوستمون گفتن امتحان کردم اما بازم مشکل پا برجاست
از دوستان کسی راه حل دیگه ای سراغ نداره ؟

lo2ol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این راه هم اگه خواستی یه تست کن.

ولی مسئولیتش با خودت :cool:

ادیت: اینجا هم یه نگاه بنداز

Last edited:

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
حالا من که راه حل دیگه ای پیدا نکردم، به احتمال زیاد ویندوز دستکاری شدست و کاریشم نمیشه کرد، یه جواب دارم که امیدوارم آف-تاپیک محسوب نشه، اگه براتون مشکلی پیش نمیاره بهتون توصیه میکنم که ۷ رو بریزین، XP اونم از نوع سرویس پک ۲ دیگه خیلی وقته عمرش تموم شده و به نظر منم ۷ جایگزین خوبیه برای XP از نظر پشتیبانی از درایو و نرم افزار هم مشکلی نداره مثل ویستا هم سنگین و بی رد و پیکر نیست،‌تقریبا سبکه و سیستمهای معمولیم میتونن اجراش کنن،‌گرچه شما کارتون گرافیکه پس قاعدتا سیستمتون عادی نیست.

اگرم نمیخواین عوض کنین یا یه ویندوز از یه شرکت معتبر بگیرینـ(دریا سافت و ebay توصیه میشه، ولی حتما معتبر باشه)، یه یه فایل .iso ه دست نخورده XP تو تورنت پیدا میشه،‌اونو دانلود نصب کنین ایشالا رفع میشه.

پ.ن. لینکهایی هم که lo2ol دادن به نظر میرسه که مشکل رو رفع میکنه چون دقیقا مشکل شماست،‌مشکلتون با اونام رفع نشد؟

Last edited:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
این راه هم اگه خواستی یه تست کن.

ولی مسئولیتش با خودت :cool:

ادیت: اینجا هم یه نگاه بنداز
ممنون از راهنماييت
يه كم گوگل كردم و يه سري هات فيكس دانلود و نصب كردم الان درست شده
فقط چيز پي ان افت سرعت پيدا مي كنه كه نميدونم از چيز پي انه يا از سيستم !

حالا من که راه حل دیگه ای پیدا نکردم، به احتمال زیاد ویندوز دستکاری شدست و کاریشم نمیشه کرد، یه جواب دارم که امیدوارم آف-تاپیک محسوب نشه، اگه براتون مشکلی پیش نمیاره بهتون توصیه میکنم که ۷ رو بریزین، XP اونم از نوع سرویس پک ۲ دیگه خیلی وقته عمرش تموم شده و به نظر منم ۷ جایگزین خوبیه برای XP از نظر پشتیبانی از درایو و نرم افزار هم مشکلی نداره مثل ویستا هم سنگین و بی رد و پیکر نیست،‌تقریبا سبکه و سیستمهای معمولیم میتونن اجراش کنن،‌گرچه شما کارتون گرافیکه پس قاعدتا سیستمتون عادی نیست.

اگرم نمیخواین عوض کنین یا یه ویندوز از یه شرکت معتبر بگیرینـ(دریا سافت و ebay توصیه میشه، ولی حتما معتبر باشه)، یه یه فایل .iso ه دست نخورده XP تو تورنت پیدا میشه،‌اونو دانلود نصب کنین ایشالا رفع میشه.

پ.ن. لینکهایی هم که lo2ol دادن به نظر میرسه که مشکل رو رفع میکنه چون دقیقا مشکل شماست،‌مشکلتون با اونام رفع نشد؟
تو ايران اكثر ويندوز ها دستكاري شده اس و از يه ويندوز 1000 تومني بيش از اين انتظار نميره
خيلي دوست دارم سون رو تست كنم اما فرصت نشده نصبش كنم. خيلي هم تعريفشو شنيدم

اين ويندوزي كه الان نصب كردم از دريا سافته اما همين مشكل رو داشت
لينك دانلود ويندوز سون و ايكس پي خوب چيزي داريد دوست عزيز ؟

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون از راهنماييت
يه كم گوگل كردم و يه سري هات فيكس دانلود و نصب كردم الان درست شده
فقط چيز پي ان افت سرعت پيدا مي كنه كه نميدونم از چيز پي انه يا از سيستم !

تو ايران اكثر ويندوز ها دستكاري شده اس و از يه ويندوز 1000 تومني بيش از اين انتظار نميره
خيلي دوست دارم سون رو تست كنم اما فرصت نشده نصبش كنم. خيلي هم تعريفشو شنيدم

اين ويندوزي كه الان نصب كردم از دريا سافته اما همين مشكل رو داشت
لينك دانلود ويندوز سون و ايكس پي خوب چيزي داريد دوست عزيز ؟
والا من یه ویندوز ۷ از دریاسافت گرفتم که واقعا عالیه، تمام ادیشنهای ممکن (۳۲ و ۶۴) همه تو یه دی وی دی هست. کیفیتشم واقعا عالیه من که تا حالا مشکل نداشتم (البته من بیشتر وقتم تو لینوکسه،‌اما خوب استفاده ایم که تو یه ماه از ۷ کردم خیلی سنگین بود) اگه خواستین ۷ بگیرین دریاسافت رو توصیه میکنم.

۳ تا تورنت ویندوزهای دست نخورده پیدا کردم اما متاسفانه در مورد SP3 مطمئن نیستم دست نخورده است یا نه میتونین SP2 رو نصب کنین بعد آپدیت کنین.

فایل های ضمیمه

• Downloads.zip
    61.8 KB · نمایش ها: 5

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
والا من یه ویندوز ۷ از دریاسافت گرفتم که واقعا عالیه، تمام ادیشنهای ممکن (۳۲ و ۶۴) همه تو یه دی وی دی هست. کیفیتشم واقعا عالیه من که تا حالا مشکل نداشتم (البته من بیشتر وقتم تو لینوکسه،‌اما خوب استفاده ایم که تو یه ماه از ۷ کردم خیلی سنگین بود) اگه خواستین ۷ بگیرین دریاسافت رو توصیه میکنم.

۳ تا تورنت ویندوزهای دست نخورده پیدا کردم اما متاسفانه در مورد SP3 مطمئن نیستم دست نخورده است یا نه میتونین SP2 رو نصب کنین بعد آپدیت کنین.

ممنون از لطفت
هر چي ميگذره بيشتر به سون راغب ميشم

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون از لطفت
هر چي ميگذره بيشتر به سون راغب ميشم
بله مطمئنا سون بهتره، XP اصطحلاکش خیلی بالاست و بعد از یه مدت خیلی سنگین و کند میشه که واقعا رو اعصابه، البته این خاصیت ویندوزه نمیگم که ۷ اینطور نیست، اما به شدت کمتر شده،‌به نظر من بعد از کار با سون برگشتن به XP عذاب اوره،‌چون سون هم زیباتره هم سبکتر و روونتر کار میکنه. فقط یه مورد UAC هست (که حتما شنیدین،‌همون که هی سوال میپرسه موقع باز کردن برنامه ها) که به نظر بعضیها مزاحمه اما من که هیچ مشکلی نداشتم،‌به اضافه اینکه سبب بالاتر رفتن نسبی امنیت ویندوز میشه (از دلایل امنیت لینوکس همینه که هیچ برنامه حیاتی رو بدون اجازه کاربر باز نمیکنه، بنابراین این یه پیشرفت برای ویندوز محسوب میشه) و راحت هم میشه خاموشش کرد اما من که مشکلی نمیبینم باهاش.

پ.ن. البته یه مورد یادم رفت بگم اینکه من قسمت networking رو تو سون اصلا دوست ندارم، در کل به نظرم همه چی تو control panel مال XP بهتر بود،‌اما خوب سون اونقدر مزیت داره که بشه چشم پوشی کرد، به اضافه اینکه چیزی که گفتم نسبتا سلیقه ایه، همونطور که خیلیا رو دیدم که همین چیزی که من به نظرم عیبه،‌به عنوان محاسن سون میگن.

Last edited:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
بله مطمئنا سون بهتره، XP اصطحلاکش خیلی بالاست و بعد از یه مدت خیلی سنگین و کند میشه که واقعا رو اعصابه، البته این خاصیت ویندوزه نمیگم که ۷ اینطور نیست، اما به شدت کمتر شده،‌به نظر من بعد از کار با سون برگشتن به XP عذاب اوره،‌چون سون هم زیباتره هم سبکتر و روونتر کار میکنه. فقط یه مورد UAC هست (که حتما شنیدین،‌همون که هی سوال میپرسه موقع باز کردن برنامه ها) که به نظر بعضیها مزاحمه اما من که هیچ مشکلی نداشتم،‌به اضافه اینکه سبب بالاتر رفتن نسبی امنیت ویندوز میشه (از دلایل امنیت لینوکس همینه که هیچ برنامه حیاتی رو بدون اجازه کاربر باز نمیکنه، بنابراین این یه پیشرفت برای ویندوز محسوب میشه) و راحت هم میشه خاموشش کرد اما من که مشکلی نمیبینم باهاش.

بسيار عالي
ممنون از توضيحات خوبتون :)
اين طور كه پيداس مزاياي سون اون قدر زياد هست كه بشه از بدي هاش چشم پوشي كرد

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
دوست عزیز به شما توصیه میکنم اگه نمیخوای ویندوز عوض کنی Sistem restore انجام بدی ...
در غیر این صورت دیگه Seven نصب کن

بچه ها راستی IgMax کجاست ؟
چه طور شد نیومد تو این تاپیک ؟
چندوقتی هم هست اصلا تو انجمن نیست ...
کسی خبری داره ازش ؟

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
دوست عزیز به شما توصیه میکنم اگه نمیخوای ویندوز عوض کنی Sistem restore انجام بدی ...
در غیر این صورت دیگه Seven نصب کن

بچه ها راستی IgMax کجاست ؟
چه طور شد نیومد تو این تاپیک ؟
چندوقتی هم هست اصلا تو انجمن نیست ...
کسی خبری داره ازش ؟

قبل از زدن تاپيك ويندوزو عوض كردم هر چند دلم نمي خواست :)

نميدونم والا منم بي خبرم ازش

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116
اینی که میگی به نظرم ویروســه
کانکتی اما چیزی نه ارسال میشه و نه دریافت
تم ویندوز هم بعضی وقتها خودش میره رو حالت کلاسیک
ویندوز رو دوباره نصب کن ، یک آنتی ویروس اپدیت شده هم نصب کن درست میشه

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
اینی که میگی به نظرم ویروســه
کانکتی اما چیزی نه ارسال میشه و نه دریافت
تم ویندوز هم بعضی وقتها خودش میره رو حالت کلاسیک
ویندوز رو دوباره نصب کن ، یک آنتی ویروس اپدیت شده هم نصب کن درست میشه

نه ويروس نيست
ويندوز جديد نصب كردم اما بازم همين مشكل بود اما با هات فيكس و .. درستش كردم !

spy4all

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ویندوز جدیدی که نصب کردید 7 بود ؟

بالا