برگزیده های پرشین تولز

ما غِذای سَگ نِمُخُورم نِنه !

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
توی قصابی بودم که یه پیرزن اومد تو و یه گوشه وایستاد … یه اقای خوش تیپی هم اومد تو گفت : ابرام اقا قربون دستت پنج کیلو فیله گوساله بکش عجله دارم … اقای قصاب شروع کرد به بریدن فیله و جدا کردن اضافه هاش … همینجور که داشت کارشو میکرد رو به پیرزن کرد گفت : چی مِخی نِنه ؟ پیرزن اومد جلو یک پونصد تومنی مچاله گذاشت تو ترازو گفت : هَمی ره گُوشت بده نِنه !
قصاب یه نگاهی به پونصد تومنی کرد گفت : پُونصَد تُومَن فَقَط اّشغال گوشت مِشِه نِنه … بُدُم ؟ پیرزن یه فکری کرد گفت بده نِنه ! قصاب اشغال گوشت های اون جوون رو میکند میذاشت برای پیره زن …..اون جوونی که فیله سفارش داده بود همینجور که با موبایلش بازی میکرد گفت : اینارو واسه سگت میخوای مادر ؟ پیرزن نگاهی به جوون کرد گفت : سَگ ؟ جوون گفت اّره … سگ من این فیله هارو هم با ناز میخوره … سگ شما چجوری اینارو میخوره ؟ پیرزن گفت : مُخُوره دیگه نِنه … شیکم گوشنه سَنگم مُخُوره … جوون گفت نژادش چیه مادر ؟ پیرزنه گفت بهش مِگن تُوله سَگِ دوپا نِنه …ایناره بره بچه هام ماخام اّبگوشت بار بیذارم !
جوونه رنگش عوض شد … یه تیکه از گوشتای فیله رو برداشت گذاشت رو اشغال گوشتای پیرزن … پیرزن بهش گفت: تُو مَگه ایناره بره سَگِت نگیریفته بُودی ؟ جوون گفت چرا ! پیرزن گفت ما غِذای سَگ نِمُخُورم نِنه … بعد گوشت فیله رو گذاشت اونطرف و اشغال گوشتاش رو برداشت و رفت ! قصابه شروع کرد به وراجی که خوبی به این جماعت نیومده اقا … و از این خزعبلات … و من همینجور مات مونده بودم !!
……….

منبع

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
begging.gif

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
0002041D.gif

منم دیروز رفتم 4 کیلو گوشت راسته ی خالص خریدم . دی :D

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
دیروز توی میدون ازادی بودم یه زنه گفت اقا برگشتم دیدم یه زنه چادری پشت سرمه
گفت اقا بدبختیم تو راه موندیم با دوتا بچه و... هر چی امام بود اورد وسط !
هر چند که احتمالش رو میدادم خالی ببنده ! 2000 تومن بهش دادم تو دلم گفتم
اگه راست گفته باشی که هیچ اگه خالی ببندی جوابت با همون امامهایی که
بهشون قسم خوردی

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
بهشون قسم خوردی
این چیزا گفتن نداره ! شما اگه کمکی کردی در راه رضای خدا کردی و بس

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
ما نون با آب میخوریم ... هر از گاهی هم ماست میخوریم

یه بار داشتم سوار ماشین میشدم ... یدونه مرسدس بنز اومد گفت : ببخشید 5000 تومنی خورد دارید ؟

گفتم آره ... 5 تا هزاری بهش دادم و دیدم خندید و یه فرار :blink: پول مارم نداد ... دیگه دزد بنزی ندیده بودیم به خدا :blink:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
بهشون قسم خوردی
نباید بهش کمک میکردی. نظر من اینه

prodoctornuke

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
48
بچه ها توهین نکنید ... به هر حال اون میمون هم واسه خودش شخصیت داره !
مردمی که تو خیابون دستشون رو از ناچاری جلوی این و اون دراز میکنن شخصیت ندارن؟
من یه بار کیفم رو گم کردم تا خونه هم یه 40 کیلومتر راه بود .کلا هم کرایه مینی بوس 300 تومان بود که من هیچی نداشتم چون همش توی کیف پولم بود.تا ترمینال حدود 5 کیلومتر پیاده رفتم تا یه اشنا توی راننده ها پیدا کنم برسونتم.داشتم از خجالت میمردم .تازه منی که توی پر رو بودن اسوه هستم.حساب کن یه زن بیاد ازت پول بخواد بعضی هاشون واقعا نیاز دارن.بچه ها نگید به خدا سر هممون میاد به موقش

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
واقعا چرا اکثر ما ایرانی ها همه چیز رو به سخره میگیریم..!!! در باب گفتگوی دیگران حرفهای نا بجا و بی ربط می زنیم...
دوست گرامی یکی از مشاهدات خویش را که نشاندهنده فقر و مشکلات آن و فاصله عظیم طبقاتی است بیان کرده است..حال که هیچ کمک و کاری مثمر ثمر برای رفع اینگونه مشکلات از دستان و افکارمان بر نمی آید چرا چرا حتما سعی در صحبت کردن و اظهار نظری داریم آنهم با سخنانی نابجا و نا مربوط...مگر حتما و لزوما باید پست بدهیم و اسپم کنیم؟؟؟؟

radium

Registered User
لایک‌ها
4
آره اینطوریه دیگه. هر روزم بیشتر میشه:(

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
یه روز تو مغازه نشسته بودم(بر میگرده به دوران جوانی 5 -6 سال پیش) یه یارو اومد تو مغازه گفت زنم همرامه ولی هیچ پولی ندارم میخوام دوا بخرم براش ، قیافه یارو یکم بهم ریخته بود شک کردم ولی با اینحال گفت 800 تومن میخواد منم بهش دادم بعد سریع از مغازه خارج شد و رفت اون سمت خیابون پرید ترک موتور رفیقش و تک چرخ زنان رفت
بعد فهمیدم عجب کلاه کشادی سرم رفته از اون موقع به بعد پشت دستم رو داغ کردم به هیچ احدالناسی کمک نکنم،تا حالا هم نکردم و نخواهمم کرد،حتی قرض هم نمیدم،بلا نسبت شما دوستان عزیز ملت لیاقت ندارن،بی شرفن، 800 تومن اونوقت کم کمش 5-6 تومن الان بود

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
یه روز تو مغازه نشسته بودم(بر میگرده به دوران جوانی 5 -6 سال پیش) یه یارو اومد تو مغازه گفت زنم همرامه ولی هیچ پولی ندارم میخوام دوا بخرم براش ، قیافه یارو یکم بهم ریخته بود شک کردم ولی با اینحال گفت 800 تومن میخواد منم بهش دادم بعد سریع از مغازه خارج شد و رفت اون سمت خیابون پرید ترک موتور رفیقش و تک چرخ زنان رفت
بعد فهمیدم عجب کلاه کشادی سرم رفته از اون موقع به بعد پشت دستم رو داغ کردم به هیچ احدالناسی کمک نکنم،تا حالا هم نکردم و نخواهمم کرد،حتی قرض هم نمیدم،بلا نسبت شما دوستان عزیز ملت لیاقت ندارن،بی شرفن، 800 تومن اونوقت کم کمش 5-6 تومن الان بود

بچه ها هرکی میخواد کمک کنه من آدم مستحق واقعی سراغ دارم
البته خودتون بیاید ببینید وضعیتشونو بعد کمک کنید:(

بالا