برگزیده های پرشین تولز

حدود 30 گیگ دانلود از مگا و مدیا فایر میخوام

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
با سلام
کسی هست با قیمت مناسب مثل سایر اپلودرها حدود 30 گیگ از مگااپلود و مدیا فایر دانلودی دارم دانلود کنه برام؟
لطفا بگین گیگی چند دانلود میکنید
باتشکر

bojnourd

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
کسی هست با قیمت مناسب مثل سایر اپلودرها حدود 30 گیگ از مگااپلود و مدیا فایر دانلودی دارم دانلود کنه برام؟
باتشکر

سلام دوست عزیز

قیمت من :

سفارش 26 تا 100 گیگ: هر گیگ 500 تومان (( 300 تومان ام هزینه دی وی دی و رایتش و کاور زد خش )) + پست پیشتاز رایگان

تاپیک دانلود من برای اطلاعات بیشتر : http://forum.persiantools.com/t156213-page13.html

من فعلا 12 آپلودسنتر از جمله مگاآپلود قبول دانلود می کنم

اما مدیافایر اکانتش ندارم اگه داری بده واسط فایل هایی که می خوای ازش بگشم اگه اکانت مدیافایر نداری و فقط فایل هات توی مدیافایر هستند به زودی سعی می کنم سرویسی ارائه بدم که از بیش از 70 آپلود سنتر دوباره بتونم دانلود کنم اون وقت می تونی مدیافایر ام لینک بدی :)

در هر صورت من در خدمتم

bojnourd

Registered User
لایک‌ها
1
در ضمن اگه لینک مگاآپلود بدید 30 گیگتون یک روز پس از واریز وجه تون با پست پیشتاز ارسال می کنم:)

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
همینجوری رد می شدم گفتم اینو یادآوری کنم که مدیافایر نیازی به اکانت نداره و در آن واحد میشه بی نهایت فایل رو با بی نهایت کانکشن با قابلیت رزیوم ازش دانلود کرد.

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
همینجوری رد می شدم گفتم اینو یادآوری کنم که مدیافایر نیازی به اکانت نداره و در آن واحد میشه بی نهایت فایل رو با بی نهایت کانکشن با قابلیت رزیوم ازش دانلود کرد.
خسته نباشی !
فروش اکانتش برای تفریح هست ؟
پ.خ زدم

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
سلام دوست عزیز

قیمت من :

سفارش 26 تا 100 گیگ: هر گیگ 500 تومان (( 300 تومان ام هزینه دی وی دی و رایتش و کاور زد خش )) + پست پیشتاز رایگان

تاپیک دانلود من برای اطلاعات بیشتر : http://forum.persiantools.com/t156213-page13.html

من فعلا 12 آپلودسنتر از جمله مگاآپلود قبول دانلود می کنم

اما مدیافایر اکانتش ندارم اگه داری بده واسط فایل هایی که می خوای ازش بگشم اگه اکانت مدیافایر نداری و فقط فایل هات توی مدیافایر هستند به زودی سعی می کنم سرویسی ارائه بدم که از بیش از 70 آپلود سنتر دوباره بتونم دانلود کنم اون وقت می تونی مدیافایر ام لینک بدی :)

در هر صورت من در خدمتم

سلام والا نمیشه مگا اپلودها رو بدم به یکی و مدیا فایر ها را بدم به یکی دیگه.....میخوام هردوتاشون یه نفر واسم دانلود کنه که به صرفه هم باشه برام اینجوری

محدودیت زمانی دارید؟

تا وسط های مرداد میخوامشون.........

bojnourd

Registered User
لایک‌ها
1

من تا حالا تست نکرده بودم الان که تست کردم دیدم درسته البته فعلا یک فایل زدم مشکلی پیش نیومد و سریع فایل شروع به دانلود شد ! البته با قابلیت رزیوم

ممنون از پست تون:)

با سلام
باتشکر

لطفا بگید چند گیگ از سفارشتون مدیافایر هستش؟

البته واسه مدیافایر نباید لینک هاتون بالای 200 مگی باشه که بشه از سیستم رایگان استفاده کرد و فایل هارو دانلود کرد

Last edited:

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
لینکاتو پخ کن قیمت بدم

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
خسته نباشی !
فروش اکانتش برای تفریح هست ؟
پ.خ زدم

خسته نباشی که تا حالا نمی دونستی. اون اکانت ها برای اینه که تک تک نخوای فایل ها رو بریزی تو IDM و مثلا کل یک فولدرو یه جا دانلود کنی.

atrebehesht

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
باتشکر

شرایط دانلود رو پ خ دادم . موفق باشید
:happy:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
خسته نباشی که تا حالا نمی دونستی. اون اکانت ها برای اینه که تک تک نخوای فایل ها رو بریزی تو IDM و مثلا کل یک فولدرو یه جا دانلود کنی.
خوب طرف 200 تا لینک بده ! اینقدر بیکار هستی که دونه دونه ...

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
من تا حالا تست نکرده بودم الان که تست کردم دیدم درسته البته فعلا یک فایل زدم مشکلی پیش نیومد و سریع فایل شروع به دانلود شد ! البته با قابلیت رزیوم

ممنون از پست تون:)

لطفا بگید چند گیگ از سفارشتون مدیافایر هستش؟

البته واسه مدیافایر نباید لینک هاتون بالای 200 مگی باشه که بشه از سیستم رایگان استفاده کرد و فایل هارو دانلود کرد

سلام
لینکها را پیام دادم

bojnourd

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
لینکها را پیام دادم

سلام

لینک هارو دریافت کردم فقط برای این که نوبت دانلود شما محفوظ باشه یه پست در تاپیک من برای سفارش دانلود بدید

لینک هاتون که آماده شد بتون پ.خ می دم میگم دقیق چقدر واریز کنید ( حجمتون دقیق مشخص بشه )

با تشکر

بالا