برگزیده های پرشین تولز

چر اینقدر دخترا خودخواهن؟چرا هیشکی با من دوست نمیشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Pt N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام نمی خوام ناراحتتون کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
راستش من پسری هستم 25 ساله و دانشجو منتها تا به حال با هیچ دختری دوست نبودم
یعنی جرات نگاه کردن به دختر ها رو هم ندارم
تازه دخترها همیشه مسخرم می کنن تو دانشگاه و خیابون میگن بچه مثبترو و میزنن زیر خنده
یا از بقل چند تا دختر که رد میشم همش سرم پایینه و وقتی رد میشم صدای خندشونو میشنوم و میشنوم که دارن منو مسخره می کنن
:(:(:(
حتی توی چت و دنیای اینترنت هم وقتی با دختری آشنا میشم و یه مدت صحبت می کنیم و ازم عکس میخواد وقتی عکسمو نشونش میدم یا دیگه جواب نمیده یا میزنه زیر خنده میگه عجب قیافه ضایعی داری و بعد بای میده میره یا میگه گمشو با این قیافت میخوای با من دوست شی؟
تازه اکثرشون هم از وضعیت مالیم می پرسن که البته من وضع مالیمم خوب نیست چون پیش پدر و مادرم زندگی می کنم و بیکارم
ولی اونا توقع دارن من فقط واسشون خرج کنم و پسری که پول نداره از نظر اونا به درد نگاه کردنم نمیخوره چه برسه به دوستی
واقعا میگید من چیکار کنم؟
دیگه خسته شدم
154fs232528.gif

Last edited:

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
یه پیغام خصوصی بده من

یا یهو بیا یاهو با هم صحبت کنیم

ایدی یاهو :

hojatshabani

قربانت / حجت

4870x2

Registered User
لایک‌ها
4
how i met your mother
رو دیدی؟!
کمکت می کنه: دی

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
مخالفم. دخترها خیلی هم خوب و متواضعن! هی می خوان بیان با من دوس شن من قبول نمی کنم.:happy:

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
دوستان سلام نمی خوام ناراحتتون کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
یعنی جرات نگاه کردن به دختر ها رو هم ندارم
تازه دخترها همیشه مسخرم می کنن تو دانشگاه و خیابون میگن بچه مثبترو و میزنن زیر خنده
یا از بقل چند تا دختر که رد میشم همش سرم پایینه و وقتی رد میشم صدای خندشونو میشنوم و میشنوم که دارن منو مسخره می کنن
:(:(:(
حتی توی چت و دنیای اینترنت هم وقتی با دختری آشنا میشم و یه مدت صحبت می کنیم و ازم عکس میخواد وقتی عکسمو نشونش میدم یا دیگه جواب نمیده یا میزنه زیر خنده میگه عجب قیافه ضایعی داری و بعد بای میده میره یا میگه گمشو با این قیافت میخوای با من دوست شی؟
تازه اکثرشون هم از وضعیت مالیم می پرسن که البته من وضع مالیمم خوب نیست چون پیش پدر و مادرم زندگی می کنم و بیکارم
ولی اونا توقع دارن من فقط واسشون خرج کنم و پسری که پول نداره از نظر اونا به درد نگاه کردنم نمیخوره چه برسه به دوستی
واقعا میگید من چیکار کنم؟
دیگه خسته شدم
154fs232528.gif

خاک تو سرت که دنباله دختری ! با 2 کیلو و 300 گرم چیز میز آدم مگه می ره منت دختر بکشه ؟ f**k them all ... مگه رفیقه خود آدم چشه که بری دنبال یه مشت افاده ای ؟! اگه برای نیاز جنسی می خوای... الان نرخ از 5 شروع می شه تا 50 می تونی هر کدوم رو که طالب بودی انتخاب کنی ! اگه اون هزینه رو هم نداری از دستت استفاده کن ! ( جدی گفتم اما با لحن شوخی ;) )

Pt N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Pt N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خاک تو سرت که دنباله دختری ! با 2 کیلو و 300 گرم چیز میز آدم مگه می ره منت دختر بکشه ؟ f**k them all ... مگه رفیقه خود آدم چشه که بری دنبال یه مشت افاده ای ؟! اگه برای نیاز جنسی می خوای... الان نرخ از 5 شروع می شه تا 50 می تونی هر کدوم رو که طالب بودی انتخاب کنی ! اگه اون هزینه رو هم نداری از دستت استفاده کن ! ( جدی گفتم اما با لحن شوخی ;) )

ببخشید دوست عزیز ولی آدم به جنس مخالفش نیاز داره
منم یکیش
البته من دنبال رابطه جنسی نیستم فقط یه رابطه عاطفی می خوام یه دوستیه ساده..
ولی دخترا جوری رفتار می کنن که انگار به پسرا نیازی ندارن و این پسران که بهشون نیازمندن برای همین در قبال دوستیشون می خوان که براشون خرج کنی انگار میخوان معامله کنن :(

sandel

Registered User
لایک‌ها
4
مشکل شما نه ظاهر و نه وضع مالیتونه بلکه مشکل اعتماد به نفس و تفکرتونه

دخترها همونقدر خودخواهند که پسرها هستند کلا بشر خودخواه و دنبال کاری می ره که براس منفعتی داشته باشه و اصل موضوع اینه که تعریف منفعت برای هرکسی فرق داره.

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
بابا بچه مردم رو به راه بد نکشون

دوست نا باب به تو می گن :D

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
نه؛ ببین پسرم! این جور دوستی ها کلا خاطره خوبی از خودش در ذهن دختر و پسر به جا نمی ذاره. وقتی شما دختری را برای دوستی انتخاب می کنی با این نیت که تنها دوستت باشه و قصد ازدواج کردن نداشته باشید و ایشون هم این موضوع را بدونه و به خودش این اجازه را بده باید بدونی که تو تنها نیستی و باز هم به خودش این اجازه را میده. کلا چیز به درد نخوریه. (نقل به مضمون از سریال درخشان و آموزنده فاصله ها!). کمی بصیرت داشته باشید. دو رکعت نماز بخوانید و از خدا بخواهید که این افکار شیاطینی پلید و شنیع را از ذهن شما دور کند تا از عبودیت خدا فاصله نگیرید.

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
در ضمن ! اعتماد به نفس بسیار مهمتر از قیافه هست !
بعدش دختری که دنبال پول و قیافه پسر هست مطمئن باشید تا حالا زوار اونجاش در رفته ! چون هیچ پسری برای رضای خدا پول خرج یه دختر نمی کنه !
به قول معروف هر طور بخواهی ، همون طور می خواهند تو رو !
توصیه اخلاقی به دختران عزیزم : دختران گلم ، اول از همه شما رو به بصیرت دعوت می کنم و تبری می جویم از عوامل فتنه ! مورد بعدی اینه ، اگه پسری رو به خاطر قیافه یا پول انتخاب کردی و بعدا به گاه ( :دی ) رفتی ، نرو به خدا فحش بده که اینا چه قدر نامرد هستند ! خودت خواستی ! یا می بینی یه پسر 1 مین قبلش به دوستت ابراز علاقه کرده بعد جواب نگرفته و در عرض 30 ثانیه عاشق تو شده ! بعدا به گاه رفتی نرو به خدا فحش بده اینا چه قد عوضی هستند و .... ! خودت خواست !

اما به پسران عزیزم فقط توصیه می کنم از فتنه دوری کنند ! چون به هر حال به گاه می رند !

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
نمی دونم هیتلر بود ناپلئون بود کی بود اینو گفته که دو چیز (اگه بیشتر باشه من یادم نیست بقیه اش رو!) زن ها رو مجذوب خودش می کنه اول قدرت دوم ثروت . ولی مطمئنا قیافه بینشون نبود.

پس کاری که باید بکنی اینه : درس ات رو بخون و حسابی بچسب بکار تا دو سه سال دیگه یه کاره درست و حسابی میشی . باید اراده کنی که از هر روشی به هدفت برسی .

طبق این تئوری وقتی قدرت و ثروتت به یه حد مینیمم برسه کار حله!

ولی روش آسون تری هم هست اونم اینه که به رفیقات بسپری یه زید برات دست و پا کنن(از طریق زید های خودشون) معمولا جواب میده!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
در ادامه پست قبلی گذاشتن هر گونه ریش و پشم و نگاه کردن مداوم به زمین حتی هنگام رد شدن از خیابان قویا توصیه می شود!

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
نمی دونم هیتلر بود ناپلئون بود کی بود اینو گفته که دو چیز (اگه بیشتر باشه من یادم نیست بقیه اش رو!) زن ها رو مجذوب خودش می کنه اول قدرت دوم ثروت . ولی مطمئنا قیافه بینشون نبود.

پس کاری که باید بکنی اینه : درس ات رو بخون و حسابی بچسب بکار تا دو سه سال دیگه یه کاره درست و حسابی میشی . باید اراده کنی که از هر روشی به هدفت برسی .

طبق این تئوری وقتی قدرت و ثروتت به یه حد مینیمم برسه کار حله!

ولی روش آسون تری هم هست اونم اینه که به رفیقات بسپری یه زید برات دست و پا کنن(از طریق زید های خودشون) معمولا جواب میده!

:lol:ای بابا چرا انقدر این تاپیکا زیاد شده؟؟
ول کنید بابا اونایی که دوست دختر دارن کجارو گرفتن؟
همینجا یکی از دوستان میگه که دخترهارو رد میکنه
ببین...یاد بگیر
ول کن
به خدت برس
حال کن

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
صاحب تاپیک عزیز آی دی دیگه ای نداره توی سایت ؟؟؟

مشکوکات ویژه میزنی
به جان محمود منم فهمیدم یکی از بچه های خودمونه !!
چون اسمایلی گذاشته :دی
راستشو بگو کی ای ؟ :دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا