برگزیده های پرشین تولز

جاسبی: رقابت ما با کمبریج، آکسفورد و هاروارد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
رئیس دانشگاه آزاد با اعلام اینکه این دانشگاه در دهه چهارم فعالیت‌های خود که دهه انقلاب پژوهشی است، به بزرگترین و معتبرترین دانشگاه جهان تبدیل می‌شود، گفت: این دانشگاه رقابت با دانشگاه‌های مطرحی نظیر کمبریج، آکسفورد، هاروارد، و MIT را در دستور کار خود دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالله جاسبی در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی و آموزشی واحد ساوه که با مسئولان شهری و دانشگاهی برگزار شد، با اشاره به اینکه پیش از انقلاب جمعیت دانشجویی کشور 170 هزار نفر بود اما امروز به بیش از سه و نیم میلیون نفر رسیده است، گفت: امروز تعداد دانشجویان کل کشور بیش از 20 برابر کل دانشجویان پیش از پیروزی انقلاب اسلامی است این در حالی است که جمعیت کل کشور دو برابر شده است.

وی اظهار داشت: رسانه‌های غربی که کوچکترین اشکال را در حکومت جمهوری اسلامی ایران بزرگنمایی می‌کنند، در مقابل این دستاورد بزرگ که جمعیت دانشجویی کشور به بیش از 20 برابر افزایش یافته و اعضای هیئت علمی که پیش از انقلاب تنها 10 هزار نفر بود و امروز به 50 هزار نفر رسیده است، سکوت اختیار کرده‌اند.

رئیس دانشگاه آزاد یادآور شد: با گذشت 28 سال از فعالیت مجموعه دانشگاه آزاد که با هدیه یک میلیون تومانی امام (ره) کار خود را آغاز کرد، امروز این مجموعه دانشگاهی دارای سه و نیم میلیون فارغ التحصیل، یک و نیم میلیون دانشجو، 400 واحد و مرکز دانشگاهی و 30 هزار عضو هیئت علمی است که همه این موفقیت‌ها خواست خدا است.

منبع : تابناک

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
روحمون شاد شد!!!=))
onion055.gif

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
آخه کمبریج و آکسفورد و هاروارد اصلآ در حدی نیستن که بخوان با دانشگاه آزاد !! اسلامی !!! رقابت کنن

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
ایشالا که همینطور بشه ، من از ته قلب براش آرزوی موفقیت میکنم. :rolleyes:
موفق باشید

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
آخه کمبریج و آکسفورد و هاروارد اصلآ در حدی نیستن که بخوان با دانشگاه آزاد !! اسلامی !!! رقابت کنن
:lol:
البته از لحاظ گرفتن شهریه و ندادن امکانات:happy:

Last edited:

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
عجب گر آتش این زرق در دفتر نمی گیرد....

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
خدا لعنتشون کنه !
دانشگاه رو از این الاغ بگیرند بدند به اون الاغ هیچ فرقی برای ما نداره ! بدند به اون گروه ! ماه اول 100 کم می کنند 2 ماه بعد 200 می زارند روش ! یه دسته هم توش!

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
دانشگاه رو از این الاغ بگیرند بدند به اون الاغ هیچ فرقی برای ما نداره ! بدند به اون گروه ! ماه اول 100 کم می کنند 2 ماه بعد 200 می زارند روش ! یه دسته هم توش!
اون دسته برا چیه؟

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من چون خودم دانشجوی دانشگاه آزاد بودم قشنگ این رقابت تنگاتنگ رو حس میکردم

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
کلا جنسش خوب بوده!!!! اثر گذاری بالایی داشته!!!

RAYAN4

Registered User
لایک‌ها
1
من تا حالا فکر میکردم فقط الف نون توی فضاست! جناب جاسبی رسیده به آسمون هفتم!
نامردا نمیگن چی میزنن این قدر فاز میده!
همه چیز واسه از ما بهترونه!

زین العابدین

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درست فرمودند جناب جاسبی
این هاروارد و کمبریج و ... رو رسانه های آمریکا بزرگش کردند تا جوانان ما فکر کنند که سطح علمی اونها خیلی بالاست و الا در آنجا هیچ خبری نیست
همین دانشگاههای خودمان پر است از دانشجوهای پراستعداد و اساتید متعهد و خدوم و دانشمند
ضمنا دانشجوهای آمریکایی فقط به فکر رابطه برقرار کردن با دختران همکلاسی و همجنسبازی هستند اصلا علاقه ای به علم و دانش ندارند ولی در ایران دانشجوها برای علم سر و دست می شکنند
یادم میاد چند وقت پیش مقاله ای می خواندم که در ان نوشته شده بود در دستشوییهای یکی از دانشگاههای امریکا چند صد جنین سقط شده پیدا کرده اند و یا سر کلاس دو دانشجوی دختر و پسر را دیده اند که علنا لب روی لب گذاشته و به معاشقه مشغولند

AMIMAN

Registered User
لایک‌ها
46
درست فرمودند جناب جاسبی
این هاروارد و کمبریج و ... رو رسانه های آمریکا بزرگش کردند تا جوانان ما فکر کنند که سطح علمی اونها خیلی بالاست و الا در آنجا هیچ خبری نیست
همین دانشگاههای خودمان پر است از دانشجوهای پراستعداد و اساتید متعهد و خدوم و دانشمند
ضمنا دانشجوهای آمریکایی فقط به فکر رابطه برقرار کردن با دختران همکلاسی و همجنسبازی هستند اصلا علاقه ای به علم و دانش ندارند ولی در ایران دانشجوها برای علم سر و دست می شکنند
یادم میاد چند وقت پیش مقاله ای می خواندم که در ان نوشته شده بود در دستشوییهای یکی از دانشگاههای امریکا چند صد جنین سقط شده پیدا کرده اند و یا سر کلاس دو دانشجوی دختر و پسر را دیده اند که علنا لب روی لب گذاشته و به معاشقه مشغولند

آره خوب .
داداش شما که شد شال تو کنبریش درش خوندی اینا رو میدونی من میدونم از فضا دیدمت ...
شرط میبندم شما دیپلم هم نداری این همه من من میکنی .
یه سوا احتمالا مقاله ای که میخوندی واسه کیهان نبود ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا