برگزیده های پرشین تولز

مشاوره کاملا جدی راجع به یه مشکل

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
سلام

بچه ها این بحث واقعا جدیه .. پس خواهشا به شوخی نگیرینش ..:eek:

یکی از اقوام نزدیک من چند وقت پیش با من درد و دل می کرد .. کمی راهنماییش کردم ولی بهش پیشنهاد دادم توی پی تی یه تاپیک بزنه و نظر 4نفر رو هم بپرسه ولی بعدش خودم پشیمون شدم.. چون بیاد یوزر جدید بسازه همه فکر می کنن سرکاریه(حقم دارن) و مسخره بازی میشه !
قرار شد من تاپیک بزنم.. خودش میاد می خونه !

ماجرا از این قرار این دختر خانوم حدود 20 ساله، چند سال پیش با شخصی دوست بوده در حد ازدواج..

ولی

بعد از مدتی خودش رابطشو بهم می زنه .. به دلایل زیر :

- پسره خیلی فکر کار بوده .. همش کار و تلفن های کاری و .. کلا بیش از اندازه درگیر بوده !

- کمی بد بین بوده مثلا نمیزاشته گهگاهی حتی این دختر با دوستاش یه خرید بره !!

- تند مزاج و پرخاشگر بوده زود از کوره در میرفته و بحث بالا میگرفته که آخر هم دختر کوتاه میومده !

- مادره پسره توی کارای پسرش و زندگیش خیلی دخالت می کرده !

- ...

رابطه تموم میشه تا مدتی پیش که باز هم خانواده ی پسر میان پا پیش میزارن ! (با این ادعا که پسر تغییر کرده)

یه مسافرت چند روزه چاشنی کار میشه ... اما توی مسافرت دختر تغییری نمیبینه .. هنوز همون جوری و حتی دخالت های مادر بیشتر حس میشده !!

حالا نکته ی مثبت این پسر ابنه که وضع مالی خوبی داره !
از طرفی فامیل ما (دختر) با اصرار (اجبار نه) مادر پدر مواجهه که کیس خوبیه و علاقه دوباره ایجاد خواهد شد !!!

ولی دخترک هیج حسی بهش نداره و هیچ جرقه ای رو حس نکرده !

حالا بچه ها، از شما کمک می خواد که شما جای اون بودید چه می کردید ؟ خواهشا بدون فکر جواب ندید.. درک کنید و راهنمایی کنید ..

آیا میرفتید زن طرف می شدید ؟(بدون علاقه)

یا جواب منفی رو بهش می دادید ؟؟

توی مسافرت بهتون ثابت شده تغییر نکرده آیا باز هم باهاش یه قرار می زاشتید ؟؟
یا اصلا قرار هم نمیزاشتید و به کسی میگفتید که جواب رو بهش برسونه ؟!؟

پسر رو تو آب نمک نگه می داشتید فعلا نگهش می داشتید ؟

این رو هم در نظر بگیرید پسره دیگه ای هست که دختر رو خیلی دوست داره و دختر هم اون رو دوست داره !
دختر ، یه دختر احساساتیه !

خواهشا هر نظر کلی راجع به ازدواج و ذات دختر ها و ذات پسر ها دارید بزارید کنار .. و مشاوره بدید..

مرسی ...

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
چرا دیگه تاپیک زدی دادا . خوب معلومه دیگه . بره سراغ دومی .

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
بره با اون یکی که همو دوز دارن ازدواج کنه ! سوال نداره که :دی

اون پسره از نظر مالی فعلا ساپورت نیست !
البته سنی هم نداره ! جا داره ! و زمینشو داره در آینده وضعش خوب شه !

ولی پسر اول چون بزرگتره وضع مالیش خوبه !

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
فرزان 1 چیز رو تو مغزش با میخ بنویس :

هر ازدواجی که با عشق نباشه ، 1 عشق جدید به همش میزنه !

نکته دوم اینکه برای دختر ها و پسر هایی که زود ازدواج میکنن متاسفم ! دختر حدال باید 24-5 ازدواج کنه، باید جوونی کنه که بعدا" یادش نیاد جوونی نکرده :|

خلاصه اینکه به نظرم کلا" الان ازدواج نکنه ، همین 4-5 روز پیش 1 دختره رو راضی کردم ازدواج نکنه فعلا" :دی

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
چرا دیگه تاپیک زدی دادا . خوب معلومه دیگه . بره سراغ دومی .

می خواد مطمئن شه !
شک داره !
یعنی به خودش نه .. می خواد حرف پدر و مادر رو زمین نندازه !:hmm:
من بهش گفتم تو می خوای با طرف زندگی کنی نه پدر مادرت !:eek:

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
به عنوان یه دختر پیشنهاد می کنم به هیچ وجه با یه همچین پسری ازدواج نکنه...
تو مردا چند تا چیز خیلی بده...
1.خساست
2.شکاک بودن
3.علاقه ی بیش از حد به کار
4.داشتن مادر پیله
به همین خاطر این اقا واقعا کیس مناسبی نیست..
گور بابای پول طرف.وقتی اخلاق نداره یارو....
یه بار باهاش قرار بذاره و بگه نه...اما از اونجایی که این دختر خانوم خوشگل احساساتی هم هست،به هیچ عنوان این قرار نشه زمینه ی علاقه و قبول کردن...چون خودش ضرر می کنه.
اب بدید بهم:دی

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
فرزان 1 چیز رو تو مغزش با میخ بنویس :

هر ازدواجی که با عشق نباشه ، 1 عشق جدید به همش میزنه !

نکته دوم اینکه برای دختر ها و پسر هایی که زود ازدواج میکنن متاسفم ! دختر حدال باید 24-5 ازدواج کنه، باید جوونی کنه که بعدا" یادش نیاد جوونی نکرده :|

خلاصه اینکه به نظرم کلا" الان ازدواج نکنه ، همین 4-5 روز پیش 1 دختره رو راضی کردم ازدواج نکنه فعلا" :دی

جمله ی فوقولاده ای بود محمد !:blush:

Last edited:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
دور از جون خر نشه با این پسره ازدواج کنه ها! کسی که از الان اینطوری هستش فردا بدتر می کنه.
اونا که قبل ازدواج خوب هستن بعدش وحشی می شن وای به حال این.
اگر احساسی هستش احساسش که همون پسر دوم هستش رو بچسبه. پولی که پشتش اخلاق نباشه از فقر بدتره! والا!

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
خب معلومه دیگه.باید با کسی ازدواج کنه که دوسش داره.

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این رو هم در نظر بگیرید پسره دیگه ای هست که دختر رو خیلی دوست داره و دختر هم اون رو دوست داره !
دختر ، یه دختر احساساتیه !

خوب این رو اولش میگفتی که بهتر بود ! وضعیت کاملا مشخصه ، دختر خانم قبلا اون پسر رو دوست داشته به هردلیلی ، اون مشکلات دلیلی شده که بیشتر از پسر بدونه ، حالا شخص جدیدی پیدا کرده که فهمیده اون پسره همچین هم چیز به دردبخوری نبوده که هیچ! با این خوشحالتره ! پس طبیعیه که هیچ حسی به پسر قبلی نداشته باشه .

نتیجه گیری عقلی : خوب بی خیال احساس بره دنبال پول ! ولی یه روزی تو زندگی میفهمه که اشتباه کرده ! البته عوضش خوب زندگی رو هم سخت نگذرونه .

نتیجه گیری منطقی : اول باید بره سراغ پسره جدید ببینه چقدر جدی هستش ، یه موقع سره کار نرفته باشه بنده خدا . صحبت هاش رو بکنه ، باهاش هم ماجرا رو درمیون بذاره ، ببینه حالا اون پسر جدیده چه فکری میکنه . اگر پسر جدیده کاری نکرد ، با کمی روانشناسی و زنده کردن خاطرات خوب گذشته میتونه دوباره به این پسر قبلی علاقمند بشه ، مشکلات رو هم بعضا میشه حل کرد.

نتیجه گیری احساسی : نههههههههههههههههههه ! بی خیال پول و مال دنیا! عشق رو بچسب! فقط پسر دومی و نه هیچکس دیگه! فایده هم نداره برای اولی وقت بذاره که درستش کنه !

دیگه تصمیم با خود طرفه!

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
به عنوان یه دختر پیشنهاد می کنم به هیچ وجه با یه همچین پسری ازدواج نکنه...
تو مردا چند تا چیز خیلی بده...
1.خساست
2.شکاک بودن
3.علاقه ی بیش از حد به کار
4.داشتن مادر پیله
به همین خاطر این اقا واقعا کیس مناسبی نیست..
گور بابای پول طرف.وقتی اخلاق نداره یارو....
یه بار باهاش قرار بذاره و بگه نه...اما از اونجایی که این دختر خانوم خوشگل احساساتی هم هست،به هیچ عنوان این قرار نشه زمینه ی علاقه و قبول کردن...چون خودش ضرر می کنه.
اب بدید بهم:دی

انگار این پسر داستان ما فقط عیب 1 رو نداره ! البته شاید هم خسیس هم هست و من نپرسیدم !

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
اونایی که از اول زندگی فکر میکنن عاشق همن بعد یه مدت تحمل همدیگه رو ندارن ... حالا اگر قرار باشه همین اول حس خوبی نسبت به طرف نداشته باشی ببین تا آخر چی میشه .

هرچند که فرزان گفتی به ذات دختر پسرها کاری نداشته باش و این حرفا :lol: ولی بنظر من تو ایران دخترا چون احساس میکنن با ازدواج باید یک تکیه گاه ( به خصوص مالی ) داشته باشن شرایط مالی طرف براشون خیلی مهمه . اگه دختر با این دید به زندگی نگاه کنه که خودش انسان مستقلیه و ممکنه هیچ وقت ازدواج نکنه --> از این رو باید رو پای خودش بایسته دیگه اونقدرها هم موفقیت های مالی طرف چشمش رو نمیگیره .. ضمن اینکه داری میگی طرف خیلی به کارش ( = پول در آوردن ) اهمیت میده . یعنی یه مدت که از ازدواج بگذره و از تب و تاب اون علاقه کم بشه بیشتر میره سمت کار .

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
انگار این پسر داستان ما فقط عیب 1 رو نداره ! البته شاید هم خسیس هم هست و من نپرسیدم !

:lol:اره دیگه!
به همین خاطر میگم بیخیالش!
تازه چشم ناپاک رو هم اضافه کنید..:f34r:

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
اگه با اولیه ازدواج کنه تا آخر دومیه تو مخش می مونه و ناراحتی می کشه. در ضمن هیچی مثل اخلاق بد دختری رو اذیت نمی کنه. در حقیقت سالها باید زجر بکشه و بعد از چند سال عصبی میشه حسابی.

اگه پسر بود زیادم احساساتی نبود میشد گفت شاااااااااید بعد از مدتی علاقه ایجاد می شد ولی چون دختره فکر کنم با همون دومیه عروسی کنه بهتره

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
دور از جون خر نشه با این پسره ازدواج کنه ها! کسی که از الان اینطوری هستش فردا بدتر می کنه.
اونا که قبل ازدواج خوب هستن بعدش وحشی می شن وای به حال این.
اگر احساسی هستش احساسش که همون پسر دوم هستش رو بچسبه. پولی که پشتش اخلاق نباشه از فقر بدتره! والا!

مرسی ..
حرف منم همینه !

خوب این رو اولش میگفتی که بهتر بود ! وضعیت کاملا مشخصه ، دختر خانم قبلا اون پسر رو دوست داشته به هردلیلی ، اون مشکلات دلیلی شده که بیشتر از پسر بدونه ، حالا شخص جدیدی پیدا کرده که فهمیده اون پسره همچین هم چیز به دردبخوری نبوده که هیچ! با این خوشحالتره ! پس طبیعیه که هیچ حسی به پسر قبلی نداشته باشه .

نتیجه گیری عقلی : خوب بی خیال احساس بره دنبال پول ! ولی یه روزی تو زندگی میفهمه که اشتباه کرده ! البته عوضش خوب زندگی رو هم سخت نگذرونه .

نتیجه گیری منطقی : اول باید بره سراغ پسره جدید ببینه چقدر جدی هستش ، یه موقع سره کار نرفته باشه بنده خدا . صحبت هاش رو بکنه ، باهاش هم ماجرا رو درمیون بذاره ، ببینه حالا اون پسر جدیده چه فکری میکنه . اگر پسر جدیده کاری نکرد ، با کمی روانشناسی و زنده کردن خاطرات خوب گذشته میتونه دوباره به این پسر قبلی علاقمند بشه ، مشکلات رو هم بعضا میشه حل کرد.

نتیجه گیری احساسی : نههههههههههههههههههه ! بی خیال پول و مال دنیا! عشق رو بچسب! فقط پسر دومی و نه هیچکس دیگه! فایده هم نداره برای اولی وقت بذاره که درستش کنه !

دیگه تصمیم با خود طرفه!

از توی این نتیجه گیری ها یه نتیجه ی خوب میشه گرفت !
مرسی

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
اینو کسی نمی تونه بگه . اون خودش تو این قضیه بیش از بقیه دخیل هست و بیشتر از ما شرایط رو می دونه پس فکر می کنم خودش از هر کسی بهتر بتونه تصمیم بگیره ...

بالا