برگزیده های پرشین تولز

فروش کارت شارژ عمده ی ایرانسل دوتومنی 1965

hamidalikhani

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان هر کی کارت شارژ عمده ایرانسل میخواد با قیمت زیر موجود هستش هر کی خواست بگه

بالای صد تا کارت شارژ دوتومنی 1965 تومن
زیر صدتا کارت شارژ دو تومنی 1975 تومن

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
قیمتت خیلی بالاست . با pos بانک صنعت و معدن می گیرم خیلی کمتره ا احتاب هزینه تلفن . زیر 1920 اگه میدی هستم رو عمده . بالای 100 تا هرروز .

hamidalikhani

Registered User
لایک‌ها
7
قیمتت خیلی بالاست . با pos بانک صنعت و معدن می گیرم خیلی کمتره ا احتاب هزینه تلفن . زیر 1920 اگه میدی هستم رو عمده . بالای 100 تا هرروز .

اوپسسس من مستقیم از خوده ایرانسل میگیرم خدایی اگه جایی میشناسی که زیر 1920 میده به منم بگو دمت گرم خیلی حال میدی:D

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
اگه میشناختم خودم میخریدم دیگه عزیز.

اما اگه از ایرانسل بالای 10 تومن خرید کنی فکر کنم خیلی کمتر بده . (شنیده بودم از یکی )

hamidalikhani

Registered User
لایک‌ها
7
اگه میشناختم خودم میخریدم دیگه عزیز.

اما اگه از ایرانسل بالای 10 تومن خرید کنی فکر کنم خیلی کمتر بده . (شنیده بودم از یکی )

تا اونجا که من میدونم ایرانسل با چندتا شرکت قرار داره با اونا خیلی ارزون تر میده ولی یه شرطه کوچیک تو قراردادشون هست اونم اینه که روزی یک میلیارد تومن درسته روزی یک میلیارد تومن شارژ از ایرانسل بخرن اونطوری شاید زیره 1900 تومنم بده به این شرکتا.:):):D

بعدش قیمت کارت شارژ خیلی متغیره مثلا سال 87 همین کارت شارژ دوتومنی رو 1870 تومن میفروخت ایرانسل شایدم ارزونتر ولی الان گرون تر شده خیلی :cool:

Nomad 609

Registered User
لایک‌ها
38
بقالی محل ما 1950 میده که !

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
با pos چند می افته برای شما؟

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
با pos چند می افته برای شما؟
صنعت و معدن حدود 1940
پارسیان 1975
البته با صنعت و معدن باید یکی یکی بخری . اما پارسیان 5 تایی و حافظه هم داره . واسه فروش جلو مشتری خیلی راحتتری .

تا اونجا که من میدونم ایرانسل با چندتا شرکت قرار داره با اونا خیلی ارزون تر میده ولی یه شرطه کوچیک تو قراردادشون هست اونم اینه که روزی یک میلیارد تومن درسته روزی یک میلیارد تومن شارژ از ایرانسل بخرن اونطوری شاید زیره 1900 تومنم بده به این شرکتا.:):):D

بعدش قیمت کارت شارژ خیلی متغیره مثلا سال 87 همین کارت شارژ دوتومنی رو 1870 تومن میفروخت ایرانسل شایدم ارزونتر ولی الان گرون تر شده خیلی :cool:
درسته . اما الانم این قیمت شما بالاست .
من عید پارسال / 1850 میخریدم .

بالا