برگزیده های پرشین تولز

HTC Touch 2 or HTC Tattoo ?????

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
گوشی رو برا چه کاری می خواید ؟
قیافه چقدر مهمه ؟
مودم وایرلس خونه داری ؟

hadinba

Registered User
لایک‌ها
9
گوشی رو برا چه کاری می خواید ؟
قیافه چقدر مهمه ؟
مودم وایرلس خونه داری ؟

سلام،
GPS برام مهمه! وایرلس ندارم! می خواستم دوستان در مورد سیستم عامل های این 2 تا گوشیهم منو راهنمایی کنن!

شما گوشی دیکه ای مد نظرتونه؟! مثلا نوکیا.....

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
سلام،
GPS برام مهمه! وایرلس ندارم! می خواستم دوستان در مورد سیستم عامل های این 2 تا گوشیهم منو راهنمایی کنن!

شما گوشی دیکه ای مد نظرتونه؟! مثلا نوکیا.....

هر دوشون GPS و Wi-Fi دارن .

سیستم عامل هم یه چیز سلیقه ای و بیشتر بستگی به کاربرد هر کاربر داره .

تاچ 2 سیستم عامل Microsoft Windows Mobile 6.5 Professiona و Tattoo سیستم عامل Android OS نسخه 1.6 .

پیشنهاد میکنم اگر با این دو سیستم عامل اشنایی ندارید به سایت GSM برید و محیط این دو سیستم عامل رو ببینید .

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
تا چقدر می خواید هزینه کنین ؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
شما اول باید ببینی چه سیستم عاملی نیاز داری. از این که بگذریم Touch2 ظاهر کلاسیکی داره ولی از Tattoo خیلی ها رو دیدم خوششون نیومده. پس فاکتور قیافه رو هم در نظر بگیر چون ممکنه سر یک هفته از انتخابت پشیمون بشی.
یه مشکل واقعا بزرگی هم که Touch2 داره اینه که این گوشی شتاب‎سنج یا accelerometer نداره. یعنی وقتی شما گوشی به حالت افقی میگیری دستت خودش صفحه نمایش رو افقی نمیکنه! احتمالا باید از توی منو اینکارو بکنی یا شاید اصلا نداشته باشه! به اطلاح معروف همون auto-rotate. که برای یه گوشی در این سایز LCD و تاچ اسکرین این تقریبا یه نیازه... مخصوصا زمانی که میخواید پیامک بزنید.
ولی با همه این اوصاف ببینین دوست دارین چه سیستم عاملی داشته باشین، یه تحقیق بکنید و نیازهای خودتون رو هم بذارین کنارش به جواب مناسب میرسین.

hadinba

Registered User
لایک‌ها
9
از نظر من اچ تی سی Snap با اینکه از اینا قدیمی تره ولی در این محدوده قیمت از این دوتا باحال تره .

حالا حتما باید اچ تی سی باشه ؟

من بییشتر به خاطر پردازنده ی قوی HTC اصرار دارم!:cool:

hadinba

Registered User
لایک‌ها
9
شما اول باید ببینی چه سیستم عاملی نیاز داری. از این که بگذریم Touch2 ظاهر کلاسیکی داره ولی از Tattoo خیلی ها رو دیدم خوششون نیومده. پس فاکتور قیافه رو هم در نظر بگیر چون ممکنه سر یک هفته از انتخابت پشیمون بشی.
یه مشکل واقعا بزرگی هم که Touch2 داره اینه که این گوشی شتاب‎سنج یا accelerometer نداره. یعنی وقتی شما گوشی به حالت افقی میگیری دستت خودش صفحه نمایش رو افقی نمیکنه! احتمالا باید از توی منو اینکارو بکنی یا شاید اصلا نداشته باشه! به اطلاح معروف همون auto-rotate. که برای یه گوشی در این سایز LCD و تاچ اسکرین این تقریبا یه نیازه... مخصوصا زمانی که میخواید پیامک بزنید.
ولی با همه این اوصاف ببینین دوست دارین چه سیستم عاملی داشته باشین، یه تحقیق بکنید و نیازهای خودتون رو هم بذارین کنارش به جواب مناسب میرسین.

خیلی ممنون از راهنمائی تون! اما خدائیش تو این رنج قیمت، پردازنده ی HTC از همه باحال تره! اما خوب، این اشکالاتی هم که شما گفتین مهمن! اما فکر کنم Xperia X10 Mini هم گزینه ی بدی نباشه! لطفا نظر خودتونو بگین!

با تشکر!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
شما اگر gps براتون مهمه سراغ تاتو و x10 mini نرید....یعنی کلا سراغ اندروید نرید

پ ن:x10 mini که اصلا توصیه نمیشه:f34r:

Last edited:

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
خیلی ممنون از راهنمائی تون! اما خدائیش تو این رنج قیمت، پردازنده ی HTC از همه باحال تره! اما خوب، این اشکالاتی هم که شما گفتین مهمن! اما فکر کنم Xperia X10 Mini هم گزینه ی بدی نباشه! لطفا نظر خودتونو بگین!

با تشکر!

عزیزم X10 مینی اصلا گوشی خوش دستی نیست خیلی زود خسته میشی ازش .

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
به نظر من تاچ 2
اندروید هم هنوز نرمافزارهای درست و حسابی براش نیومده

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
HTC Tattoo

یکم بهتـر هست :) اما هنوز معلوم نیست که تو از چه دیدی میبینی ... کاربری همراه با سلیقه

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
قابل توجه دوستانی که میگن واسه اندروید برنامه نیومده، یه نگاه به لینک زیر بندازن:

http://gallery.mobile9.com/c/sony-ericsson-xperia-x10-mini-software_2902/1/

کی گفته نیومده ؟ این همه لینک ! انجمن اندرویید هم که خیلی وقته راه افتاده

بنده متوجه ام .....منظور من برنامه برای جی پی اس اونم توی ایران بود!!!!!.....اگر دقت کرده باشید دوستمون درباره جی پی اس پرسیدند که من هم جواب دادم.....وگرنه خودم تورنت پیدا کردم 500 مگ اپلیکیشنهای اندروید

پ ن:تازه فکر میکنم هنوز مشکل رجیستر و کرک کردن برای همین اکثر برنامه هایی که میگین و کم هم نیستن باشه!!!!

hadinba

Registered User
لایک‌ها
9
منتظر نظرات ارزشمند دوستان هستیم!!!

w-:

:D:D:D

بالا