برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید بهترین ساعت مچی تمام دیجیتال

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
برو Suunto X10 بخر.

اگر خوشت نیومد من ازت برمیدارم.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

بینظیر هست این ساعت، من x9 داشتم از این از نظر قیافه خوشگل تره ولی سرعت جی پی اسش همین طور مناطقی که میتونی سیو کنی توش کمتره .

از نظر اینکه مثلا تو هواپیما یا ماشین نشستی بهت بگه سرعتت چقدره ....

تا ارتفاع و گوگل مپ و ..... میگه بهت ......

بی نظیر این ساعت، احتمالا همین x10 رو خودم سفارش بدم برام بیارن:blush:

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6

خیلی زشته :eek::eek::eek:

یه چیزی بهش معرفی میکردین که حداقل با این قیمت یه نمای خوشکلی داشته باشه .

دیجیتال نیست ولی هم ارتفاع سنج داره هم تا عمق 200 متر زد ابه

GW3000_Photo01.jpg

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
حالا كي ميخواد تا 200 متر بره زير آب؟؟ يعني مثلا پاشيم بريم كف خليج فارس؟:دي
اين بالايي خوشكله ولي اون قبلي اصلا بهش نميخوره قيمتش اينقدر باشه يكي رو دستمون ببينه فك ميكنه از اين چيني 2 تومنياست:دي ولي گويا امكانتش خوبه

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
حالا كي ميخواد تا 200 متر بره زير آب؟؟ يعني مثلا پاشيم بريم كف خليج فارس؟:دي
اين بالايي خوشكله ولي اون قبلي اصلا بهش نميخوره قيمتش اينقدر باشه يكي رو دستمون ببينه فك ميكنه از اين چيني 2 تومنياست:دي ولي گويا امكانتش خوبه

تو عکس خیلی بد افتاده واگرنه واقعا خوشگل هست،البته من از نزدیکx10 رو ندیدم ولی x9 رو داشتم واقعا زمین تا آسمون با عکسش فرق میگرد، هر جا میری ازت میپرسن این چیه، چون ساعت تقریبا بزرگ و کنده ای هست، یه ذره غیر طبیعی، در ضمن، دیگه ارتفاع سنج و دما سنج و این چیزا براش یقول دوقول بازیه.....ساعتی که ارتش آمریکا ازش استفاده میکنه، وقتی من میخواستم بیارمش ایران از استرالیا ، گیر دادن تو همین جا!!!

فقط کافیه یه بار از نزدیک ببینیش دیگه بیخیالش نمیشید.

اینقدر کارکردن باهاش ساده و دل انگیزه که هر چقدر هم پولش رو بدی باز از خودت راضی هستی.

سرچ کن تو گوگل فیلمی یا عکس دیگش رو ببین ، نظرت عوض میشه.:)

saadeq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو عکس خیلی بد افتاده واگرنه واقعا خوشگل هست،البته من از نزدیکx10 رو ندیدم ولی x9 رو داشتم واقعا زمین تا آسمون با عکسش فرق میگرد، هر جا میری ازت میپرسن این چیه، چون ساعت تقریبا بزرگ و کنده ای هست، یه ذره غیر طبیعی، در ضمن، دیگه ارتفاع سنج و دما سنج و این چیزا براش یقول دوقول بازیه.....ساعتی که ارتش آمریکا ازش استفاده میکنه، وقتی من میخواستم بیارمش ایران از استرالیا ، گیر دادن تو همین جا!!!

فقط کافیه یه بار از نزدیک ببینیش دیگه بیخیالش نمیشید.

اینقدر کارکردن باهاش ساده و دل انگیزه که هر چقدر هم پولش رو بدی باز از خودت راضی هستی.

سرچ کن تو گوگل فیلمی یا عکس دیگش رو ببین ، نظرت عوض میشه.:)

سلام من به یک جی پی اس احتیاج دارم ولی مشکلی که دارم این است که دستگاههای جی پی اس مثل دستگاه موبایل ورودش به برخی مکانهای گردشگری زیارتی ممنوع هست(مثلا ورودش به حرم امام رضا یا حرمهای عتبات عراق ممنوع است) سؤالی که دارم این است که آیا بزرگی این ساعتها آنقدر هست که مأموران امنیتی مانع ورودش به حرم بشوند؟ چون اگر زیادی بزرگ باشد ولو که ساعت مچی است ولی مانع ورودش می شوند .
سایز دقیق این ساعت چقدر است؟
سؤال بعدی اینکه آیا می توان نقشه های گوگل ارث یا نقشه های جی پی اس معمولی (همین نقشه هایی که در جی پی اس دستی یا خودرویی گارمین استفاده می کنند) را روی این ساعت ریخت و مسیریابی کرد؟

Last edited:
بالا