برگزیده های پرشین تولز

درمان ورم بعد از کشیدن دندان عقل؟

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دیروز صبح شنبه دنون عقلم رو کشیدم شبش که خوابیدم و صبح بلند شدم کل صورتم سمت چپم اندازه 3_4 تا توپ پینگ پنگ ورم کرده میخواستم بدونم چه قدر طول میکشه ورمش بخوابه و راهی هست که سریعتر بخوابه؟
اگر کسی دندون عقلش رو کشیده تجربیتش رو اینجا بگه
ممنون

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
شما کمپرس آب یخ بزار ضمن اینکه برو دکتر عمومی برات یک آمپول ضد حساسیت بزنه ...

yekarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
بله، من کشیدم، و هیچ مشکلی هم پیش نیومد، دندونهای عقلم هم خیلی وضعیتی بدی داشتن، یه هفته یکم تو خوردن و... مراقب بودم ( طبق توصیه های پزشک ) ولی بعدش دیگه هیچ مشکلی نبود ( 40 هزار تومن هم هزینه کشیدنش شد ) بعد از کشیدن دندون تا یه هفته بعدش دکتر چند بار بهم زنگ زد که وضعیتم رو چک کنه
یکی از دوستام هم رفته بود یه بیمارستان دولتی و با 2 هزار تومن دندونای غقلش رو کشیده بود، تا دم مرگ رفت، فرداش سرش اینقدر ورم کرده بود که دو برابر شده بود
فقط یک توصیه دارم، به یه پزشک درست و حسابی مراجعه کن، ممکنه افونت کرده باشه، باید بنا بر شدت افونت بهت آنتی بیوتیک بده.

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بله، من کشیدم، و هیچ مشکلی هم پیش نیومد، دندونهای عقلم هم خیلی وضعیتی بدی داشتن، یه هفته یکم تو خوردن و... مراقب بودم ( طبق توصیه های پزشک ) ولی بعدش دیگه هیچ مشکلی نبود ( 40 هزار تومن هم هزینه کشیدنش شد ) بعد از کشیدن دندون تا یه هفته بعدش دکتر چند بار بهم زنگ زد که وضعیتم رو چک کنه
یکی از دوستام هم رفته بود یه بیمارستان دولتی و با 2 هزار تومن دندونای غقلش رو کشیده بود، تا دم مرگ رفت، فرداش سرش اینقدر ورم کرده بود که دو برابر شده بود
فقط یک توصیه دارم، به یه پزشک درست و حسابی مراجعه کن، ممکنه افونت کرده باشه، باید بنا بر شدت افونت بهت آنتی بیوتیک بده.
مال من نهفته و کج بود(از لثه بیرون نیومده بود) و 150 تومن گرفت دو تا آمپول کامل بیحسی زد دوتا قرص ژلوفن و آموکسی سیلین 500 بهم داد روزی یکی
مال شما باد کرد یا نه؟اگر آره چه قدر و بعد از چند روز خوب شد؟برای شما بخیه هم زد؟چند تا بخیه؟
به دکتره که زنگ زدم میگه عادیه بعد از 2_3 روز خوب میشه فقط گفت قرصم رو بخورم و هر چند ساعت آب نمک قرقره کنم و با کمپرس آب گرم کنم به شما دیگه چی گفت؟

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
یه دندون پزشک میشناسم کارش واقعا درسته و وافعا به فکر مریض هست. دندون عقلم رو کشید 7 تومن گرفت. باور کنید هیچ دردی نداشتم حتی 1 ذره. ورم و اینا هم خبری نبود.

کلا شیفته خدمت هست و هدفش پول در آوردن نیست. :دی

یه بار تبریز بودم اجبارا دادم اونجا یکی دیگش رو کشیدن و 15 تومن گرفت ولی تا 10 روز درد داشت.

البته دندون های من کاملا عادی بیرون اومده بودن.

کلا برمیگرده به کار دکتره که چقدر حواسش هست و احساس مسئولیت داره.

2تا پایینی ها مونده و چند وقت دیگه باید اونا رو هم بکشم.

yekarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
مال من نهفته نبود، اصلا هم نه درد داشت و نه ورم، ولی برای خوردن غذا رعایت میکردم و...
تمیزی دهان و اون آب نمکه رو که گفته هر چند ساعت استفاده کنی رو حتما رعایت کن انشالله مشکلی پیش نمیاد
من جراحی نداشتم، شما که جراحی داشتید شاید این موارد طبیعی باشه.

بالا