برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد پیگیری انتقال پول در سیستمهای آنلاین

EhsanHF

Registered User
لایک‌ها
1
سلام . حساب مانی بوکرز یکی از دوستام ازش دزدی شده . پسوردش عوض شده و پروفایلش رو تغییر دادن . حالا میخوام بدونم چطوری میشه حساب رو برگردوند ؟ اگه بشه به حساب دوباره دسترسی پیدا کرد ، و از روی هیستوری بشه فهمید به کدوم حساب پول واریز شده ، میشه ایمیل زد و از اون حساب شکایت کرد ؟ آیا پول برمیگرده به حساب قبلی یا اینکه یه بوروکراسی پیچیده داره ؟ سیستمهای آنلاین دیگه چطور ؟ اگه واسه مثلا پی پال یا لایبرتی این اتفاق بیفته ، چی ؟ چون اگه قابل پیگیری نباشه ، یک فکری به حالش کنیم !

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
خوب چطوری میخواهید ثابت کنید هک شده؟؟

EhsanHF

Registered User
لایک‌ها
1
همین دیگه ! چه طوری میشه اثبات کرد ؟

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
ميخوايد چي بگيد؟
ماني بوكرز ايران رو تحريم كرده! و فكر نميكنم به كار شما رسيدگي بكنن!

EhsanHF

Registered User
لایک‌ها
1
راسنش من این تاپیک رو زدم تا شما کمکم کنین ! مدارک سازنده مثلا چیا ؟ اصلا بذارین سوالم رو خیلی کلی تر بپرسم . اگه از سیستمهای پرداخت آنلاین مثلا همین مانی بوکرز ، پولی دزدیده بشه ، قابل رسیدگی هست یا نه ؟

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
راسنش من این تاپیک رو زدم تا شما کمکم کنین ! مدارک سازنده مثلا چیا ؟ اصلا بذارین سوالم رو خیلی کلی تر بپرسم . اگه از سیستمهای پرداخت آنلاین مثلا همین مانی بوکرز ، پولی دزدیده بشه ، قابل رسیدگی هست یا نه ؟
بله.

زنگ بزنید به Support

EhsanHF

Registered User
لایک‌ها
1
خب بحث تحریم و این حرفا چی میشه ؟ چطوری حرفم رو اثبات کنم ؟ اصلا قانونی برای این کار وجود داره یا کلا این شرکتها این دسته از مسائل رو از خودشون سلب مسئولیت کردن ؟

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
خب بحث تحریم و این حرفا چی میشه ؟ چطوری حرفم رو اثبات کنم ؟ اصلا قانونی برای این کار وجود داره یا کلا این شرکتها این دسته از مسائل رو از خودشون سلب مسئولیت کردن ؟

اگر اکانت با مشخصات Fake باز شده باشه ممکنه کاره زیادی نتونی انجام بدی. ولی بازم یه تماس بگیری بد نیست.

قوانین برای Paypal و Moneybookers و Alertpay وجود داره ولی وقتی که هویت دارنده اکانت مشخص باشه نه این اکانت های 20 تومنی که تعدادشم روز به روز داره بیشتر میشه !:blink:

EhsanHF

Registered User
لایک‌ها
1
پس زیاد نباید بهش امیدوار باشم ! اینجوری که من متوجه شدم ، قوانین این سایتها ، حفظ امنیت رو بیشتر به عهده مشتریان گذاشته و فقط در قبال حملات گسترده جوابگو هستن . در غیر این صورت نمیشه کاری کرد ، حتی اگه مبلغ پول دزدیده شده بالا باشه .

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
پس زیاد نباید بهش امیدوار باشم ! اینجوری که من متوجه شدم ، قوانین این سایتها ، حفظ امنیت رو بیشتر به عهده مشتریان گذاشته و فقط در قبال حملات گسترده جوابگو هستن . در غیر این صورت نمیشه کاری کرد ، حتی اگه مبلغ پول دزدیده شده بالا باشه .
تمام این سایت ها Seller protection و Buyer protection دارن. حتی برای 1 دلار هم میتونی شکایت کنی.
ولی همه اینا وقتی می خوای شکایت کنی اول میان هویتتو بررسی می کنن و وقتی معلوم شد که شما وجود خارجی دارید و حقیقی هستید میان و به شکایت رسیدگی می کنن.

از اونجایی که چیزی به نام ایران رو این سایتا وجود نداره، معنیش اینه که شما برای اونا به عنوان مشتری وجود خارجی ندارید و اگر هم بفهمن سریعا اکانتتونو می بندن.

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
خوب وقتی میگی اکانتش دزدیده شده بدون مدرک می خوای ثابت کنی صاب اصلی اکانت هستی؟
اگرم مشخصات فیک هست که بیخیالش شو به دوستت بگو یکی دیگه باز کنه

بالا