برگزیده های پرشین تولز

آموزش پول در آوردن از هات فایل

kooroshy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام خدمت دوستان امروز می خوایم در مورد آموزش آپلود روی هات فایل و نکات اون با هم بحث کنیم البته من زیاد ادبیاتم خوب نیست اگر کمی و کاستی داره دوستان خودشون بهشو اضافه کنند . ممکنه اینجا جای خوبی نباشه واسه این تاپیک ولی گفتم حالا که آپلودرها اینجا جمعند اینجا این تاپیک را بزنم

خوب یک توضیح مختصر می دم بهتون .

هات فایل هم مثل رپیدشیر یک آپلودسنتر فایل هست و برای جذب مخاطبینش دست به یکسری فعل و انفعالات زده که ما فقط انچه که برامون مهم هست قسمت آپلودش و امتیازها و نکاتی هست که برای ما آپلودر ها داره .

این لیست کشور هایی هست که هات فایل ساپورت می کنه و اگر فایلی از طرف اونها دانلود بشه بهتون پوینت میده که بسته به لول کاربری تون فرق می کنه:

United States, Canada, Norway, Finland, Sweden, United Kingdom, Germany, Latvia, Estonia, France, Spain, Portugal, Italy, Austria, Switzerland, Hungary, Czech Republic, Netherlands, Belgium, Greece, Denmark, Ireland, Poland, Slovakia, Slovenia, Lithuania, Bulgaria, Romania, Australia, Russia, Liechtenstein, Kuwait, Qatar, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Bahrain, Turkey, Japan, Singapore, Brazil, South Africa, Oman, New Zealand, Cyprus, Malta, Gibraltar, Malaysia, Luxembourg and Mexico.

اینها لولهای کاربری + جدول در امدی هست :

هات فایل به صورت اتوماتیک و از طریق paypal , webmoney ,Epassporte پول را به شما پرداخت می کنه . حداقل پرداختی 15 دلار هست و تمامی پرداختها در روز دوشنبه هر هفته انجام میشه که می تونید اخبار این پرداختها را در سایت تویتر دنبال کنید:
اخبار هات فایل در سایت تویتر

خوب حالا بریم سر ثبت نام :
این لینک ثبت نام هست می تونید از طریق اون ثبت نام کنید:
لینک ثبت نام
مراحل ثبت نام خیلی ساده هست کافیه برید و مانند عکس پرش کنید

بعد از ثبت نام یک ایمیل براتون میاد که کد فعال سازی شما داخلش هست اونو وارد کنید و یوزر شما فعال میشه ولی کار هنوز تمام نشده

مشکلی که همه بهش بر می خورند اینه که به همه قسمتها کاملا دسترسی ندارند این دلیلش برای اکثر دوستان کاملا مشخص نیست. به خاطر اینه که شما هنوز وارد سیستم پولی هات فایل نشدید واسه این کار از این لینک استفاده کنید:

لینک وارد کردن شماره حساب

و عضو بشید . برای عضو شدن هم کافی هست یک حساب paypal یا webmoney داشته باشید که آموزش اونها توی سایت هست و دوستان می تونند با استفاده از اونها حسابشون را وارد کنند بهتره قبل از هر چیز حساب را باز کنید و بعد توی هات فایل اقدام به آپلود کنید . چون در اکثر مواقع دانلود ها کنتر نمی دازه و حساب نمیشه.
این تفاوت بین اکانت کامل و ناقص هست که توی عکس معلومه و سطح دسترسی ها مشخص هست .

خوب حالا عضو شدیم . و کارها تمام شده . کاری که باید کرد اینه که یک وی پی اس خوب و با سرعت و کیفیت گرفت و فایلهای روز را گرفت و آپلود کرد و گذاشت توی سایتهای وارز و پوینت گرفت . ولی زیاد جو گیر نشید . چیزی را ببرید روی هات فایل و بزارید توی سایتها که می دونید دانلود میشه(مانند فیلم) چون اگر فایلی دانلود نشه و بیخودی فضا گرفته بشه شما امتیاز منفی می گیرین . البته نترسید منظورم از امتیاز منفی این نیست که پولتون کم میشه منظورم اینه که لولتون ممکنه درصدش کم بشه و بیایید به پله های پایین تر . این هم راه داره راهش اینه که شما فایلاتون را یک بار با وی پی اس خودتون توسط یک اکانت هات فایل دانلود کنید و پوینت اولیش را خودتون بگیرید اینطوری اگر هم کسی دانلودشون نکنه یک درصد ناچیزی ازتون کم میشه یعنی لولتون درصدی ازش کم میشه .

نکته1 :هر اکانت هات فایل فقط می کتونه یک پوینت به یک فایل بده
نکته2 : معیار بالا رفتن لول شما تعداد اکانت هات فایلی هست که فایلاتون را دانلود می کنه یعنی به قول خود هات فایل تعداد اکانت هات فایلی که توسط لینک شما باعث فروخته شدنش بشید.

حالا می گید درصد چیه؟
یک نواری بالای صفحه static هست که شما می تونید از اونجا ببینید سطح شما چی هست مثلا این سطح اکانت زیر هست:

بعد از آپ کردن فایلاتون و دانلود شدنشون این نوار تا 5-6 روز اول تکون نمی خوره ولی وقتی فعالیتتون مستمر باشه توی این چند روز و حداقل فایلاتون 2-3 باری دانلود بشه لولتون می ره بالا و همانطور که توی در صد می بینید درصدی این قضیه انجام میشه و نگران این مطلب نباشید همینوطری معمولی و بدون فشار به خودتون کار کنید می بینید که خودش خود به خود میره بالا . و حتی می بیند یک روز که از خواب پا می شین لول از لول آول یهو آخر هستید . سعی کنید کمتر از سیلور نشید چون پول کمتری می ده بهتون . در لول سیلور فکر کنم به ازای هر دانلود 0.01 دلار بده حالا باقی پلان ها را من زیاد توجه بهش نکردم دوستان اگر می دونند اعلام کنند .

نکته: سعی کنید فایلاتون روی 100 مگ خورد کنید چون بالاتر و پایینتر از اون فایده ای نداره پایننتر پول کمتری میده و بالاتر پول اضافی تری نمی ده بهتون

پس اصلا نگران فایلاتون نباشید روی قلتک که بفتین اوضاع خوب میشه و به مرور زمان فایلاتون توی نت شیر میشه .ولی حواستون باشه اگر لینکی را شیر نمی کنید سعی کنید از سرور پاکش کنید که لولتون کم نشه .

حالا این همه حرف زدم چطوری فایلامون را روی هات فایل آپلود کنیم ؟

1- یک راه اینه که مثل سایر آپلودسنترها از صفحه اول خود سایت آپلود را انجام بدیم . این کار زیاد جالب نیست چون به نظر من اینطوری سرعت کمه و اگر به هر دلیلی بروزر شما قطع بشه این آپلود نا فرجام می مونه.

2- راه بهتر و مورد علاقه خودم ftp هست . خیلی راحت هست . شما یک نرم افزار ftp client مانند filezilla ftp client را نصب می کنید و مانند عکس زیر توی اون نام سرور که ftp.hotfile.com هست را + یوزر و پسورد خودتون توی سایت را می زنید و وصل میشید به سرور هات فایل . مثل عکس زیر :

واسه اول کار هم بهترین سایت وارز که همه دارند روش کار می کنند و نتیجه می گیرند سایت warez-bb.org هست که سایت بی نظیری هست از دید من .

اگر نکته یا فنی هم هست دوستان بگند تا همه استفاده ببریم امیدوارم به درد دوستان خورده باشه موفق باشید
تهیه کننده کوروشی​

Last edited:

kooroshy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستان اگر سوالی چیزی دارند همین جا بپرسند بنده یا سایر دوستان پاسخ گو خواهیم بود

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
من لینک از مگا آپلود میزاشتم تو warez-bb بالای 200 بار دانلود داشت ، اما پاک می کرد پوینت هم فوت می شد :D
از هات فایل میزارم ، بالاترینش 1 دانلود !!
مشکل از کجاس ؟:blink:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
غير از warez-bb سايت ديگه اي هم سراغ داري ؟

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
این هات فایل به نظرم کلاه برداره
بنده تورنتی که بالای 10000 لیچر داره رو تو هات فایل اپلود می کنم تو 2 سایت Warez-bb و Projectw میزارم
1 دونه دانلودم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا خیلی خنده داره

kooroshy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
این که هات فایل کلاه بردار هست یا نه را خیلی سوال کردیم و بررسی شده و به جواب درتسی نرسیدیم هرگز. ولی مشکل الان این هست که فعلا از بقیه آپلود سنتر ها بالاتره این یک نکته نکته دوم هم اینکه چه کسانی فایل شما را دانلود می کنند مهم هست باید از کشورهایی باشند که هات فایل بهشون پوینت می ده . البته این که هات فایل نیست که داره پیونتها را جا به جا حساب می کنه حتی رپیدشیر هم این کار را می کرد . البته نکته مهم تر اینه فایل حتما باید کامل دانلود بشه . اینو یادتون نره وگرنه پرولی در کار نخواهد بود و نکته بعد یهو یک عالمه فایل روش آپلود نکنید که همه چیو اینطوری خراب می کنید چون هر چی فایلهای دانلود نشده زایدی داشته باشید رتبتون بیشتر میاد پایین. موفق باشید

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
این که هات فایل کلاه بردار هست یا نه را خیلی سوال کردیم و بررسی شده و به جواب درتسی نرسیدیم هرگز. ولی مشکل الان این هست که فعلا از بقیه آپلود سنتر ها بالاتره این یک نکته نکته دوم هم اینکه چه کسانی فایل شما را دانلود می کنند مهم هست باید از کشورهایی باشند که هات فایل بهشون پوینت می ده . البته این که هات فایل نیست که داره پیونتها را جا به جا حساب می کنه حتی رپیدشیر هم این کار را می کرد . البته نکته مهم تر اینه فایل حتما باید کامل دانلود بشه . اینو یادتون نره وگرنه پرولی در کار نخواهد بود و نکته بعد یهو یک عالمه فایل روش آپلود نکنید که همه چیو اینطوری خراب می کنید چون هر چی فایلهای دانلود نشده زایدی داشته باشید رتبتون بیشتر میاد پایین. موفق باشید
ببین منظورم اینه که یدون هدانلود هم نشد
یعنی هیچی!!
یدونه هم نشد
حتی اونی که خودم با چیز پی ان دانلود کردم حساب نشد!!!
دیگه چی بگم!

kooroshy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ببین منظورم اینه که یدون هدانلود هم نشد
یعنی هیچی!!
یدونه هم نشد
حتی اونی که خودم با چیز پی ان دانلود کردم حساب نشد!!!
دیگه چی بگم!

اکانتت را فعال کردی؟

نکته بعد فری دانلودکردی یا پریمیم؟ولی من الان با وجود اینکه اصلا وقت نمی زارم روی و حد اکثر 2 گیگ که اونم نهایت یک فیلم و دوتا چیز دیگه هست می زارم راحت و خوب دارم روزی 1 دولارو خورده ای در میارم . خاستین عکس بزارم . نکته بعدی شما جی می زاری و کی و کجا می زاری؟!؟

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
سلام

من همه چی تو هاتفایل میزارم ( به غیر از p o r n )

از کم دانلود(تعداد) شدن که کی نیست که الکی میزنه

مثلا" 4 پارت فیلم میزارم
پارت 3 و 4 دانلود شدنشونو نشون میده ، ولی پارت 1 و 2 دانلودش 0 هست

در ضمن من با چیز پی ان آمریکا دانلود کردم ، شمارش میکنه

یه سوال دیگه
اگه با اکانت پریمیوم خودمون با آیپی امریکا از فایلهای خودمون دانلود کنیم ، کنتور میندازه ؟

kooroshy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام

من همه چی تو هاتفایل میزارم ( به غیر از p o r n )

از کم دانلود(تعداد) شدن که کی نیست که الکی میزنه

مثلا" 4 پارت فیلم میزارم
پارت 3 و 4 دانلود شدنشونو نشون میده ، ولی پارت 1 و 2 دانلودش 0 هست

در ضمن من با چیز پی ان آمریکا دانلود کردم ، شمارش میکنه

یه سوال دیگه
اگه با اکانت پریمیوم خودمون با آیپی امریکا از فایلهای خودمون دانلود کنیم ، کنتور میندازه ؟

من با اکانتم نشد از هلند که تست زدم شما با امریکا هم تست کنید نتیجه را اعلام بفرمایید.ببینیم چی میشه.

RAR

Registered User
لایک‌ها
43
گفتم که من با امریکا تست کردم و درسته ، کنتور میندازه ( در ضمن من به صورت فری دانلود کردم )

نه منظورم این بود که سر هاتفایل کلاه بزاریم

مثلا" من 2 تا اکانت دارم

یکیش که توش آپلود میکنم
یکی دیگشم با VPS فایلهای اون یکی اکانتمو دانلود کنم

حالا میخوام ببینم با 1 دونه اکانت هم میشه ؟

Last edited:

kooroshy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
گفتم که من با امریکا تست کردم و درسته ، کنتور میندازه ( در ضمن من به صورت فری دانلود کردم )

نه منظورم این بود که سر هاتفایل کلاه بزاریم

مثلا" من 2 تا اکانت دارم

یکیش که توش آپلود میکنم
یکی دیگشم با VPS فایلهای اون یکی اکانتمو دانلود کنم

حالا میخوام ببینم با 1 دونه اکانت هم میشه ؟

گفتم که من با پریمیم تست کردم از هلند نشد . در ضمن نهایت پوینتی که خودتون برای خودتون بگیرید یک هست یعنی یک پوینت بیشتر به خودتون نمی تونید بدید چون هر اکانت به یک فایل یک پوینت بیشتر نمی تونه بده!!!!!

sancho

Registered User
لایک‌ها
3
من اصلا از ها فايل خوشم نميومد واقعا كلاه بردار است . اصلا شمارش نمي كنه .

kooroshy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
حالا اینقدرا هم می گید بد نیست به من که داره فعلا پول میده بد هم نمی ده

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
حالا اینقدرا هم می گید بد نیست به من که داره فعلا پول میده بد هم نمی ده

به من هم پول میده. مبلغش کم هم نیست ولی اونطور که باید نمی ده. احساس می کنم دانلود ها رو نمی شماره.
چطور می شه فایلی از شرینگ متریکس باجگیر 3000 بار دانلود می شه ولی از هاتفایل نصف این مقدار؟

حالا رنک من پلاتینیوم هست و همین باعث می شه راضی باشم ولی یکی با رنک پائین خرج فعالیتش هم نمی تونه در بیاره.

پیام اخلاقی اینکه فقط باید تو سایت های پربازدید فعالیت کنید که متاسفانه من نتونستم پیدا کنم. لطفا اگه سایتی چیزی سراغ دارید به من هم بدید.

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
دانلود از اون کشورها فقط ارزش داره؟ اینجا که بلاکه!

kooroshy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دانلود از اون کشورها فقط ارزش داره؟ اینجا که بلاکه!
دقیقا همینطوره یعنی فقط دانلود از اون کشورها حساب میشه نه باقی کشورها یکی از علتهایی که کنتور کمتر می اندازه نسبت به باقی سایتها همین هست .

MeTaLiKa~~~

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها

من تازه میخوام این کار رو شروع کنم

ولی شنیدم هات فایل به آی پی حساسه

یعنی اگه با یه آی پی ثبت نام کنیم، بعدش با یک آی پی دیگه کار کنیم و یا به هر دلیلی وسط کار مجبور بشیم آی پی عوض کنیم مشکلی برای اکانتمون پیش نمیاد؟

ضمنا متن مطالبی که میخوایم توی سایتها بفرستیم رو از کجا میشه جور کرد؟ یعنی باید بشینیم دونه به دونه واسشون متن بنویسیم؟!!!

خواهش میکنم راهنماییم کنید

ضمنا شما خودتون از کجا سرور گرفتید؟ با چه امکاناتی؟

بالا