برگزیده های پرشین تولز

فروش محصولات 100٪ گیاهی اوریفلیم سوئد

khanoomi364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من به تازگی مشاور فروش محصولات گیاهی اوریفلیم سوئد شدم !
نمی دونم آشنایی با این شرکت دارین یا نه !
ولی برای توضیح میشه گفت اوریفلیم محصولاتش گیاهیه و همه روی انسان تست میشه
فروشش فقط به صورت مستقیمه یعنی تو مغازه ها نمی فروشن و فقط مشاوران فروشش حق فروش دارن
قیمت اجناس به نسبت کیفیتش میشه گفت عالیه
من خودم تو همین مدت کلی جنس خریدم و واقعا از همشون راضی بودم ( البته قبلا مشتریش بودم و تازگی خودمم مشاور فروشش شدم )
می خوام محصولاتو معرفی کنم که اگه کسی خواسب بتونه سفارش بده و واسش بفرستم
البته اگه کسی بالای 50000 تومان خرید کنه پول پستش رو خودم میدم
و خرید بالای 100000 تومان هم هم پول پستش رو خودم میدم و هم بهش تخفیف میدم تو خریدش و خیلی به نفعش میشه

من کل کاتالوگ رو براتون لینکشو میذارم که دانلود کنید و هر چی خواستین رو خودتون انتخاب کنید ( کلیک )

بازم تاکید می کنم کیفیت محصولات عالیه و مطمئن باشین از خریدش :)

راستی اگه کسی دوست داشت مثه من مشاور فروش شه و نمایندگی بگیره بهم بگه تا عضوش کنم
اینم بگم که عضو شدن خیلی به نفعتونه چون هم تخفیف میگیرین خودتون هم جایزه می گیرین با فروش بیشترتون
کار سختی هم نیست فقط کافیه کاتالوگ رو به اطرافیانتون نشون بدین و سفارش بگیرین و سود کنید ;) به همین سادگییییی :rolleyes:

لینک دانلود کاتالوگ : http://www.4shared.com/file/1dYS95kA/catalog_2010_.html

ایمیل من برای ارتباط راحت تر : [email protected]

Last edited:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
راستی اگه کسی دوست داشت مثه من مشاور فروش شه و نمایندگی بگیره بهم بگه تا عضوش کنم
اینم بگم که عضو شدن خیلی به نفعتونه چون هم تخفیف میگیرین خودتون هم جایزه می گیرین با فروش بیشترتون
کار سختی هم نیست فقط کافیه کاتالوگ رو به اطرافیانتون نشون بدین و سفارش بگیرین و سود کنید به همین سادگییییی
یعنی الان شما داری ما رو پرزنت میکنی؟!

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
یعنی الان شما داری ما رو پرزنت میکنی؟!
دوست عزیزاصل کار اریف لیم هرمی بودن نیست یعنی شما به تنهایی هم میتونید از این طریق پول در بیارید فقط کافی هست 21 درصدی بشید تادیگه خیالتون راحت بشه. یکی تنهایی هم میتونید درامد داشته باشید اما موفق ها در اریف کسانی هستند که گروهی کار میکنند . ضمنا تمام محصولات اریف مورد تایید های مختلف هستند

khanoomi364

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیزاصل کار اریف لیم هرمی بودن نیست یعنی شما به تنهایی هم میتونید از این طریق پول در بیارید فقط کافی هست 21 درصدی بشید تادیگه خیالتون راحت بشه. یکی تنهایی هم میتونید درامد داشته باشید اما موفق ها در اریف کسانی هستند که گروهی کار میکنند . ضمنا تمام محصولات اریف مورد تایید های مختلف هستند

شما خودت عضوی؟؟؟ فروشت خوبه ؟ چند درصدی هستی؟؟

aysana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام قیمت کرم پودرااش الان چنده؟

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109

من خیلی درمورد این شرکت اوریم لیف شنیدم درمورد کیفیت محصولات و کارش هرمی نیست و این جور حرفها. کیفیت محصدلاتش که حرف اول میگن میزنه . پنبه ریز هم کیفیت محصولاتش عالیه اما قیمت محصولاتش بالاست به نسبت اوریم لیف.

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
فقط یک سوال برای ما بی جوابه که محصولات چطور وارد میشه و چطور بدست مشتری میرسه .

مشتری خرید میکنه چه تضمینی بابت دریافتش هست.
شما فرض رو بر این بگذارید که این کالا قاچاق وارد بشه و ایران جلوی ورود رو بگیره

چه تضمینی هست که جنس تحویل مشتری داده بشه
باچه پستهایی کار میکنه
باسپاس

بالا