برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد کسب درآمد اینترنتی

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
سلام خدمت عزیزان و کار کشته های کسب درآمد اینترنتی.راستش من امسال تازه با درآمد اینترنتی آشنا شدم پس زیاد حرفه ای نیستم.خواستم از شما اطلاعات بگیرم ببینم به درد میخوره این کار یا نه؟راستش مطالب رو میخوندم یا دیدم همه اسکم هستن یا پرداختی اینقدر پایینه که اصلا ارزش نداره.حالا به نظر شما اصلا فایده داره کسب درآمد اینترنتی؟اگه آره از چه راهی؟من سرمایه ای هم ندارم.دمتون گرم خوب راهنماییم کنین

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام خدمت عزیزان و کار کشته های کسب درآمد اینترنتی.راستش من امسال تازه با درآمد اینترنتی آشنا شدم پس زیاد حرفه ای نیستم.خواستم از شما اطلاعات بگیرم ببینم به درد میخوره این کار یا نه؟راستش مطالب رو میخوندم یا دیدم همه اسکم هستن یا پرداختی اینقدر پایینه که اصلا ارزش نداره.حالا به نظر شما اصلا فایده داره کسب درآمد اینترنتی؟اگه آره از چه راهی؟من سرمایه ای هم ندارم.دمتون گرم خوب راهنماییم کنین

سلام
بزار خوب روشنت کنم داداش

فعالیت در سایت ها کلیکی (به طور مثال سایت نئو باکس Neobux یا آنباکس Onbux)

شما روزانه به ازای دیدن چند تبلیغ مبلغی پول دریافت می کنید
روزانه چهار تبلیغ و به ازای هر تبلیغ 1 سنت (ماهی 1.2 دلار) اما همش همین نیست
با اجاره زیر مجموعه به مدت 1 ماه (از طریق پولی که با فعالیت در سایت به دست آوردین) می تونید درآمد ماهیانه خودتون رو افزایش بدید. شما درحالت استاندار مجازید بسته به نوع سایت 500 تا یا بیشتر زیرمجموعه کرایه کنید (هزینه اجاره هر زیر مجموعه 25 سنته) پنجاه درصد فعالیت روزانه زیرمجموعه ها تون به شما می رسه بنا بر این اگه 500 زیر مجموعه روزی فقط 2 کلیک کنن شما نصف اون یعنی 1 سنت از هر نفر گیرتون میاد. یعنی روزی 5 دلار که به عبارتی می کنه ماهی 150 دلار. برای اینکه به این درآمد برسین یک 4 5 ماهی طول میکشه. و این تازه شروع کاره حالا نوبت ارتقای کاربریت می رسه با ارتقای کاربریت از استاندار به گلد و بالاتر هم تعداد تبلیغات روزانت افزایش پیدا می کنه هم تعداد مجاز زیر مجموعه هات و هم درامدی که از زیر مجموعه هات آیدت می شه و کلی امکانات دیگه
نحوه برداشت پول به طور کامل اینجا توضیح داده شده
کسب درآمد از این طریق کاملا مطمئن هست و خیلی ها از جمله خود من پول دریافت کردیم از این راه. ضمن اینکه شما فقط کافی روزی 4 تبلیغ رو به مدت 30 ثانیه تحمل کنید که به عبارتی می شه روزی 2 دقیقیه بنابراین اگه فکر می کنی این ها همش کلاهبرداریه باید بدونی که به امتحانش می ارزه چون شما نیاز به سرمایه گذاری نداری فقط باید به مدت 3 2 ماه روزی 2 دقیقه از وقتت رو تو اینترنت به این کار اختصاص بدی تا به اولین برداشتت برسی اونوقت خودت می فهمی که آیا این سایت بهت پول می ده یا نه
برای آگاهی از فلسفه وجودی این سایت ها و نحوه کسب درآمد این سایت ها این مقاله رو بخون
یادت نره سایت ها کلاهبردار در این زمینه زیاده اما سایت های که در لینکاشون رو گذاشتم خیلی وقته که دارن کار میکنن. برای دیدن اطلاعات کامل تر در مورد این سایت ها به اینجا مراجعه کنید

برای عضویت در سایت نئوباکس noeobux معتبر ترین سایت درآمد اینترنتی اینجا کلیک کنید
برای عضویت در سایت آنباکس onbux سایت تازه تاسیس اما معتبر درآمدی اینترنتی اینجا کلیک کنید

(در صورتی که از طریق لینک های بالا عضو سایت بشی به عنوان زیر مجموعه من عضو شدی که در این صورت از حمایت همه جانبه من بر خوردار میشی در غیر اینصورت و اگه با من حال نکردی می تونی خودت مسقتیم وارد سایت ها بشی و ثبت نام کنی)

برای توضیحات بیشتر یا در بحث شرکت کنید و سوال بپرسید یا به این وبلاگ سری بزیند

Last edited:

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
ببین دوست من کسب درامد همینجوری الکی نیست
اولا صبر ایوب می خواد دوما هم یه اشنای گردن کلفت
شما که تازه واردی پیشنهاد می کنم تاپیک های مختلف رو در مورد درامد های کلیکی رو بخونید
و کم کم شروع کنید
خوب اولین مشکلی که دارید اینه که چجوری درامدتون رو منتقل کنید!!!!!
برای شروع چون قرار نیست همون اول پولتون رو منتقل کنید
پیشنهاد می کنم اول برید تو سایت Alertpay.com یک حساب بانکی باز کنید
چون تو لیستش ایران نداره شما حالا یه چیزی بزن زیاد مهم نیست چون بعدا برای دریافت پول باید یه حساب درست و حسابی باز کنید
بعد از ثبت نام می تونید عضو معتبر ترین سایت کلیکی که 3 ساله داره پرداخت می کنه یعنی Neobux عضو بشید و شروع به کار کنید
خب روز های اول درامدش خیــــــــــــــــــــلی کمه
ولی اصلا امیدتون رو از دست ندین
کم کم درامدتو که زیاد شد و به 1$ رسید می تونید اولین بسته زیر مجموعه خودتون رو بخرید (3 تا زیر مجموعه)
شما به ازای هر کلیکی که زیر مجموعه تون می کنه 0.5 سنت دریافت می کنید یعنی هر 2 تا 1 سنت (0.01$)
شما باید تا حدود 3 4 ماه تمام درامدتون رو سرمایه گزاری کنید تا اینکه کم کم درامدتون خوب بشه و روزی حدود 50 سنت دریافت کنید
همین طور ادامه بدید تا به 2$ برسید اونوقت می تونید اولین پرداختتون رو در خواست کنید
تا اونموقع خیلی حرفه ای میشید و کلا طرز کار اینجور سایت ها و بانک های اینترنتی اشنا میشید
تنها چیزی که مهمه اینه که به هیچ وجه تو 3 4 ماه اول به فکر درامد نباشید
شما هم اگه بخواید می تونید سرمایه گزاری کنید که سریعتر به نتیجه ی دلخواه برسید

خوب لینک هایی که دادم لینک های زیر مجموعه خودم هست یعنی شما با عضو شدن از طریق لینک من زیر مجموعه من میشید
جای نگرانی نیست چون شما هیچ تفاوتی احساس نمی کنید و حتی ممکنه یادتون بره که زیر مجموعه من هستید!!! ولی برای من فرق می کنه و هر کلیکی که شما می کنید 0.5 سنت به من پورسانت می دین
به هر حال اگر هم زیر مجموعه من نشید یکی شما رو کرایه می کنه یعنی به سایت پول میده که کلیک های شما برای اون درامد بسازه! که بازم هیچ فرقی احساس نخواهید کرد :)
در کل اگه نمی خواید زیر مجموعه من بشید می تونید از اینجا اقدام کنید

Last edited:

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
این سایتهای PTC با ایران مشکل ندارن؟هم زمان در هر 2 شون میشه عضو شد؟شما چجور حمایتی میکنی من زیر مجموعه شما بشم؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
در ضمن صحب های ویروسر رو تکمیل کنم

اگه می خوای درآمدت بیشتر بشه می تونه مثل همه ی ما ها همزمان در چند سایت عضو بشی فقط یاد نره که سایت های که انتخاب می کنی کلاهبردار نباشن

می تونی لیست بعضی از معتبر ترین سایت ها رو اینجا ببینی

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
این سایتهیی که شما در وبلاگت معرفی کردی برداشت داشتی ازشون؟
آن باکس Onbux (هرکلیک 0.01$ 4 تبلیغ در روز برداشت 2$ زمان انتقال فوری)
888 باکس 888bux (هر کلیک 0.008$ 4 تبلیغ در روز برداشت 2$ زمان انتقال فوری)
کشیوم Cashium (هر کلیک 0.01$ 4 تبلیغ در روز برداشت 2$ زمان انتقال 1 ماه)
مای باکس Mybux (هر کلیک تا 0.005$ 12 تبلیغ در روز برداشت 2$ زمان انتقال فوری)
سایت نیو باکس رو میزنم cant find server میده.مشکل چیه؟
برای ساخت حساب در لیبرتی هم روی create accant کلیک میکنم cant find server میده اینو چی کار کنم؟

Last edited:

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
این سایتهای PTC با ایران مشکل ندارن؟هم زمان در هر 2 شون میشه عضو شد؟شما چجور حمایتی میکنی من زیر مجموعه شما بشم؟

می بینم که آن لاین آن لاین هم که هستی

کمکت می کنم سریعتر حرفه ای بشی و اشتباهات زمانی که خودم تازه وارد این سایت ها شدم رو مرتکب نشی البته اختیار با خودت به هر حال همه ما ها که عضو این سایت ها شدیم ناخواسته زیر مجوعه کرایه ای دیگران شدیم حالا اگه زیر مجموعه من بشی برای تو بازهم فرقی نداره اما برای من چرا (همون طور که ویروسر گفت)

سایت نئوباکس که به بانک هایی که با ایران کار می کنن پرداخت نداره و برای دریافت ازش باید حساب ویرفای شده آلرت پی یا پی پال بخری
اما سایت آنباکس با بانک لیبرتی رزرو کار می کنه که با ایرانی ها مشکی نداره و کلی هم معتبره

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
این سایتهیی که شما در وبلاگت معرفی کردی برداشت داشتی ازشون؟
آن باکس Onbux (هرکلیک 0.01$ 4 تبلیغ در روز برداشت 2$ زمان انتقال فوری)
888 باکس 888bux (هر کلیک 0.008$ 4 تبلیغ در روز برداشت 2$ زمان انتقال فوری)
کشیوم Cashium (هر کلیک 0.01$ 4 تبلیغ در روز برداشت 2$ زمان انتقال 1 ماه)
مای باکس Mybux (هر کلیک تا 0.005$ 12 تبلیغ در روز برداشت 2$ زمان انتقال فوری)
سایت آن باکس رو میزنم cant find server میده.مشکل چیه؟
برای ساخت حساب در لیبرتی هم روی create accant کلیک میکنم cant find server میده اینو چی کار کنم؟

فقط نئوباکس اونهم مبلغی نا چیز برای راستی آزمایی البته بهتر بود بر نمی داشتم و همون رو هم تو خود سایت سرمایه گذاری می کردم
از بقیه هنوز نه بعضی ها شون رو تازه شروع کردم بعضی ها هم سرمایه گذاری کردم تو خود سایت بعضی ها هم که کلا کار کردن توشون خیلی کند پیش میره

متاسفانه چند وقتیه که قسمت لاگ این سایت لیبرتی رزور قیلطر شده جالب اینجاست که فقط همین قسمتش قیلطر شده ولی خوشبختانه این بانک لااقل در این قسمتش به استفاده از قیلطر شکن گیر نمیده فکر کنم اون لینک مستقیم شما رو به قسمت لاگین می بره می تونی از لینک زیر بری

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
در ضمن صحب های ویروسر رو تکمیل کنم

اگه می خوای درآمدت بیشتر بشه می تونه مثل همه ی ما ها همزمان در چند سایت عضو بشی فقط یاد نره که سایت های که انتخاب می کنی کلاهبردار نباشن

می تونی لیست بعضی از معتبر ترین سایت ها رو اینجا ببینی

من سعی میکنم از سایتهی معتبری که شما استفاده کردین استفاده کنم.paypal وریفای شده چنده؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
من سعی میکنم از سایتهی معتبری که شما استفاده کردین استفاده کنم.paypal وریفای شده چنده؟

ممنون قیمت ها متفاوته من دنبال پی پال نبودم ولی از 30 تومن دیدم تا 300 تومن ولی حواست رو خوب جمع کن از آدم های معتبر تهیه کنی چندان هم سخت نیست تو همین فروم بگردی کلی آدم معتبر پیدا می کنی که یه عمره تو این کارن یکیش همین ویرورس خودمون که ید طولایی در تهیه حساب ویرفای شده از انواع بانک ها داره ازش یه سوال بپرس بهت میگه از کی تهیه کنی که سرت کلاه نره. تو فروم در جا های مختلف افراد مختلف به روش های مطمئن خرید حساب پی پال ویرفای شده اشاره کردن

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
این لینک رو باز نمیکنه https://www.libertyreserve.com/en/signup/step1/index.aspx
آخه نیوباکس یه کم دردسر داره برای واریز پول به حساب
شما خودت حساب paypal وریفای داری؟

گفتم که قسمت لاگ و ساین این لیبرتی رزو مسدوده باید از قیلطر شکن استفاده کنی متاسفانه
اصلا شک نکنون که نئوباکس معتبر ترین سایت کلیکی دنیاست. حتی از آسمون تبر هم بباره و تمام دنیا ایران رو تحریم کنن لحضه ای از عضو شدن در این سایت تعلل نکنن. حساب ویرفای شده جور کردن حساب ویرفای شده کار سختی نیست خیلی راحت می تونی تهیه کنی

من خودم توسط پسر دائیم که تو انگیسه یه حساب آلرت پی باز کردم اما موقعی که می خواستم تو نئوباکس عضو بشم قبلش همین طوری یه حساب تو آلرت پی باز کردم که ویرفای هم نبود تو هم همین کار رو بکن هنوز خیلی راه داری تا به برداشت پول برسی تا اون موقع فرصت داری یه حساب ویرفای شده درست حسابی تهیه کنی البت فکر کنم الان آلرت پی هم مسدود شده به هر حال اصلا نگران حساب بانکیت نباش خیلی زود دست میاد باید چکار کنی ما هم که در خدمتیم

Last edited:

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
ممنون قیمت ها متفاوته من دنبال پی پال نبودم ولی از 30 تومن دیدم تا 300 تومن ولی حواست رو خوب جمع کن از آدم های معتبر تهیه کنی چندان هم سخت نیست تو همین فروم بگردی کلی آدم معتبر پیدا می کنی که یه عمره تو این کارن یکیش همین ویرورس خودمون که ید طولایی در تهیه حساب ویرفای شده از انواع بانک ها داره ازش یه سوال بپرس بهت میگه از کی تهیه کنی که سرت کلاه نره. تو فروم در جا های مختلف افراد مختلف به روش های مطمئن خرید حساب پی پال ویرفای شده اشاره کردن

پس شما تو چه بانکی حساب داری؟البته اگه فضولی نیستا
راستش اول میخوام یه حساب باز کنم بعد تو این سایتها عضو شم.اما فعلا شرایط مالی برای خرید حساب ندارم.بانکی نیست که با ایران کار کنه و تو این سایتها هم بشه ازش استفاده کرد؟تو لیبرتی هم که نشد حساب باز کنی.به نظر شما برای بانک چیکار کنم؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
پس شما تو چه بانکی حساب داری؟البته اگه فضولی نیستا
راستش اول میخوام یه حساب باز کنم بعد تو این سایتها عضو شم.اما فعلا شرایط مالی برای خرید حساب ندارم.بانکی نیست که با ایران کار کنه و تو این سایتها هم بشه ازش استفاده کرد؟تو لیبرتی هم که نشد حساب باز کنی.به نظر شما برای بانک چیکار کنم؟

همون طور که گفتم من یه حساب آلرت پی دارم و یه حساب لیبرتی

حساب آلرت پی رو از طریق یکی از آشنایان تو انگلیس ایجاد کردم
حساب لیبرتی رو هم از همین جا منتها قسمت لاگ این و ساین آپ لیبرتی مدتی که قیلطر شده منهم دقیقا اون موقع ها به این مشکل بر خورده بودم باید از قیلطر شکن استفاده کنی اگه نداری بگو برات میل کنم

درضمن برا عضویت تو سایت ها عجله نکن یکی یکی عضو شو چون وقتی یهو تو 10 تا سایت عضو بشی ممکنه زود خسته بشی و مایوس خوصصا که با وجود این قضیه تحریم ها آدم دست ودلشم می لرزه ولی خیالت راحت باشه خیلی ها دارن پول در میارن کافی یه چرخی تو همین سایت بزنی تا همه چی دست بیاد

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
:)
تو آنباکسم دیدمت لطف کردی. همین یه ماه اولش که باید خودت کلیک کنی تا پول برای اجاره زیر مجموعه گیرت بیاد سخته بعدش یواش یواش آب تو آسیابت می افته و تقریبا هر هفته می تونی زیر مجموعه کرایه کنی

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
اگه خواستی هم می تونی در قسمت نظرات یکی از پست های وبلاگم آی دیت رو بدی تا باهم چت کنیم اون جوری راحت تر می تونم کمکت کنم

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
:)
تو آنباکسم دیدمت لطف کردی. همین یه ماه اولش که باید خودت کلیک کنی تا پول برای اجاره زیر مجموعه گیرت بیاد سخته بعدش یواش یواش آب تو آسیابت می افته و تقریبا هر هفته می تونی زیر مجموعه کرایه کنی

من هنوز عضو نشدما.یعنی تا 1 ماه فقط خودت باید کار کنی؟اگه یه حساب وریفای شده داشته باشی یعد با IP ایران بری دیگه مشکلی نداره؟

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
من هنوز عضو نشدما.یعنی تا 1 ماه فقط خودت باید کار کنی؟اگه یه حساب وریفای شده داشته باشی یعد با IP ایران بری دیگه مشکلی نداره؟
دوست من
ببین شما اولا چون هنوز وارد نیستی بهتره فقط رو یه سایت کار کنی که هم تجربه کسب کنی هم حرفه ای شی
به نظرم بهتره که وقت و سرمایه خودتو فقط رو یه سایت بزار که نتیجه ی بهتری بگیری
در مورد حساب بانکی هم نئوباکس با پیپال و الرت پی کار می کنه که جفتشون ایرانو قبول ندارن
ولی مشکلی نیست شما یه حساب الرت پی باز کن فقط برای این که یه حساب داشته باشی موقتا
بعدش شروع کن به کار کردن
وقتی درامدت خوب شد یه V*N و یه حساب Paypal که اولیش با خودت ولی دومیش 20 تومن خرج داره
در مورد پیپال هم بگم واقعا سختگیرند و کوچکترین اشتباه از سوی شما به بسته شدن حسابتون منجر میشه;)
پس بهتره قبل از گرفتن پیپال خوب در موردش مطالعه کنید

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
369
ممنون پس شروع میکنم.سوالی بود میپرسم.راستی ئی پی ان هم بلد نیستم.اگه paypal سختگیره آلرت پی باز کنم بهتر نیست؟

بالا