برگزیده های پرشین تولز

فروش I-MATE JASJAM

P30Zone

Registered User
لایک‌ها
0
195 + هزینه پست به عهده مشتری فروخته شد به یکی از دوستان غرب تهران :)

Last edited:

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
قیمت پایه هم با توجه به قیمت بازار که 180 190 اونم با ظاهر نه چندان تمیز و بدون مموری هستند 200 تومان.

:blink::blink::blink::blink::blink::blink:
دیگه نتونستم جلو خودمو بگیرم!
به ولله آدم یه چیزایی میبینه دوست داره فرار کنه:wacko:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251

برام جالب بود اول کی پست میده :p:D کم تاقت ترین یوزر مشخص شد :happy: من 2 بار تاپیک رو دیدم گفتم بیخیال هیچ کسی پست نمیزینه فقط میخنده

یادمه TYTNII رو در حد آک چندین ماه پیش یکی از بچه ها 160 فروخت اگه اشتباه نکنم 5 یا 6 ماه پیش بود

نمی دونم چه کسی شایعه کرده شعبه دوم علائدین PT شده:blink:

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برام جالب بود اول کی پست میده :p:D کم تاقت ترین یوزر مشخص شد :happy: من 2 بار تاپیک رو دیدم گفتم بیخیال هیچ کسی پست نمیزینه فقط میخنده

یادمه TYTNII رو در حد آک چندین ماه پیش یکی از بچه ها 160 فروخت اگه اشتباه نکنم 5 یا 6 ماه پیش بود

نمی دونم چه کسی شایعه کرده شعبه دوم علائدین PT شده:blink:

اون Tynt مال من بود كه 135،000 تومن به دكي جون فروختم ;) خيلي هم تميز و سالم و بدون هيچ مشكل :rolleyes:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
اون Tynt مال من بود كه 135،000 تومن به دكي جون فروختم ;) خيلي هم تميز و سالم و بدون هيچ مشكل :rolleyes:

نه من TYTN 2 رو میگم تاپیک شمارو یادم نیست
امکانات TYTN 2 یا به قولی قیصر :f34r: اصلا با تایتن 1 قابل مقایسه نیست اون نهایت 170 ارزش داره

ایشون روی 100 تا 120 بهتره که حساب کنند اگه باطریش سالم باشه

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259

:blink::blink::blink::blink: تایید میشه

من نهایتا 100 خریدارم

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
منم واسه دوستم ميخام 110 ميخام پست با شما

P30Zone

Registered User
لایک‌ها
0
لول یعنی شما از علائدین بدترین؟ :D
من توی علائدین 150 تا 200 میخواستن دو سه هفته پیش. تازه اون مغازه دارا که خودتون میدونین چجوری میخرن.. :wacko:
شما احتمالا بازنشسته های علائدین هستین :lol:
در ضمن وقتی ازتون نظر خواستن لطف کنید نظر بدین نشستین اینجا از رو هوا قیمت واسه خودتون تعیین میکنید خیال میکنید چه خبره :happy:
در حال حاضر هم مشتری 190 دارم لطف کنید اگه به هر دلیلی خریدار نیستین ,پست ندین
راستی اگه HD MINI کارکرده با قیمت های سبک خودتون سراغ داشتین pm بدین مرسی :)

Last edited:

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
لول یعنی شما از علائدین بدترین؟ :D
من توی علائدین 150 تا 200 میخواستن دو سه هفته پیش. تازه اون مغازه دارا که خودتون میدونین چجوری میخرن.. :wacko:
شما احتمالا بازنشسته های علائدین هستین :lol:
در ضمن وقتی ازتون نظر خواستن لطف کنید نظر بدین نشستین اینجا از رو هوا قیمت واسه خودتون تعیین میکنید خیال میکنید چه خبره :happy:
در حال حاضر هم مشتری 190 دارم لطف کنید اگه به هر دلیلی خریدار نیستین ,پست ندین مرسی :)

با این قیمت ها جو بازارچه رو خراب میکنین، وگرنه خیلی راحته همه دایورت کنن رو چپشون;)
دوران طلایی imate مرد، شما هم 190 مشتری داشتی اینجا آگهی نمیکردی داداش، بچه های PT اکثرشون گوشی بازن:happy:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
با این قیمت ها جو بازارچه رو خراب میکنین، وگرنه خیلی راحته همه دایورت کنن رو چپشون;)
دوران طلایی imate مرد، شما هم 190 مشتری داشتی اینجا آگهی نمیکردی داداش، بچه های PT اکثرشون گوشی بازن:happy:

حامد جان خیلی قشنگ گفتی
کاملا تائیدددددددد میشه

2 ماه اینجا اوضاعش خیلی بد شده منم یه 3310 دارم وسوسه شدم 120 تومن تاپیک براش بزنم آخه آنتن دهی این گوشی رو هیچچچچچچچچ دستگاهی نداره :D:blink:

من نمی دونم چرا ایشون فکر کرده 190 هم کمه من x1 تمیز دوستمون توی تاپیک بالایی رو 190 خواستم خودشم 210 زده

در مقایسه این 2 تا مثل اینه بگی پنیتوم 3 با i7 یکیه :lol::lol::lol:
یا پراید با پرادو :p

با 190 میشه پرو1 خرید x1 خرید tytnII خرید + 30 تا 40 تومن گذاشت تو جیب و..

P30Zone

Registered User
لایک‌ها
0

شما بفرست همون ور ! با این همه ادعا اینقدر بی شخصیت !!!

حامد جان خیلی قشنگ گفتی
کاملا تائیدددددددد میشه

2 ماه اینجا اوضاعش خیلی بد شده منم یه 3310 دارم وسوسه شدم 120 تومن تاپیک براش بزنم آخه آنتن دهی این گوشی رو هیچچچچچچچچ دستگاهی نداره :D:blink:

من نمی دونم چرا ایشون فکر کرده 190 هم کمه من x1 تمیز دوستمون توی تاپیک بالایی رو 190 خواستم خودشم 210 زده

در مقایسه این 2 تا مثل اینه بگی پنیتوم 3 با i7 یکیه :lol::lol::lol:
یا پراید با پرادو :p

با 190 میشه پرو1 خرید x1 خرید tytnII خرید + 30 تا 40 تومن گذاشت تو جیب و..

حالا شما موهای خودتو نکن کسیم ازت نظر نخواست درسته اینجا فرومه اما فک کنم اخرای پست اول ندیدی کوری شاید.

اقا گرونه نخریییییییید زور و اجباری نیست که :-J ماله خودمه شاید بخوام مجانی بدم به شماها چه ؟ اه اه اره یه مدته وضیت اینجا خیلی بد شده البته به خاطره خاه خانمیای مثه شماس ...بز خری ممنوع

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
شما بفرست همون ور ! با این همه ادعا اینقدر بی شخصیت !!!

حالا شما موهای خودتو نکن کسیم ازت نظر نخواست درسته اینجا فرومه اما فک کنم اخرای پست اول ندیدی کوری شاید.

اقا گرونه نخریییییییید زور و اجباری نیست که :-J ماله خودمه شاید بخوام مجانی بدم به شماها چه ؟ اه اه اره یه مدته وضیت اینجا خیلی بد شده البته به خاطره خاه خانمیای مثه شماس ...بز خری ممنوع

آخه مشکل اینجاست مجانی نمی دید به قیمت هم نمی دید قیمت های فضایی میگید که انصافا اگر خودتون رو جای خریدار بگذارید 2 حالت داره یا تا می تونید می خندید یا اینکه به طرف میگید آقا فکر کردی ما دور از جون اون حیوان زحمت کش باربر تشریف داریم ؟؟

بز خری یعنی من بیام بگم دستگاه شما که خونه پرش 120 ارزش داره من 60 یا 70 میخرم ولی انصافتون کجاست خودت بودی این دستگاه رو آکش هم بود این قیمت میخریدی ؟؟؟ خداوکیلی جان عزیزت مردونه راستش رو بگو اینجا که کسی اینو این قیمتا نمیخره پس مرد باش جواب درست بده

P30Zone

Registered User
لایک‌ها
0
آخه مشکل اینجاست مجانی نمی دید به قیمت هم نمی دید قیمت های فضایی میگید که انصافا اگر خودتون رو جای خریدار بگذارید 2 حالت داره یا تا می تونید می خندید یا اینکه به طرف میگید آقا فکر کردی ما دور از جون اون حیوان زحمت کش باربر تشریف داریم ؟؟

بز خری یعنی من بیام بگم دستگاه شما که خونه پرش 120 ارزش داره من 60 یا 70 میخرم ولی انصافتون کجاست خودت بودی این دستگاه رو آکش هم بود این قیمت میخریدی ؟؟؟ خداوکیلی جان عزیزت مردونه راستش رو بگو اینجا که کسی اینو این قیمتا نمیخره پس مرد باش جواب درست بده

کاش همگی یاد بگیرم جایی که نظر ازمون نخواستن نظر ندیم.. اشکالی نداره اگه احساس حقارت میکنی و جایی نداری واسه صحبت میتونی اینجا مشغول باشی.4 مدل گوشی حفظ کردن که اینهمه صحبت نداره... :lol:
شماها به علائدین گفتین زکی.. :blink:

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
کاش همگی یاد بگیرم جایی که نظر ازمون نخواستن نظر ندیم.. اشکالی نداره اگه احساس حقارت میکنی و جایی نداری واسه صحبت میتونی اینجا مشغول باشی.4 مدل گوشی حفظ کردن که اینهمه صحبت نداره... :lol:
شماها به علائدین گفتین زکی.. :blink:

آقاجان اینجا کسی به گوشی شما کاری نداره فقط وقتی قیمت این گوشی رو 190 میزنی قیمت مثلا hd2 حتما باید یه عدد نجومی بشه دیگه!
در ضمن طرز صحبت من و سیروس رو ببین مال خودتم یه نگاهی بهش بنداز...
موفق باشی

P30Zone

Registered User
لایک‌ها
0
آقاجان اینجا کسی به گوشی شما کاری نداره فقط وقتی قیمت این گوشی رو 190 میزنی قیمت مثلا hd2 حتما باید یه عدد نجومی بشه دیگه!
در ضمن طرز صحبت من و سیروس رو ببین مال خودتم یه نگاهی بهش بنداز...
موفق باشی

اه باز تو اومدی نظر دادی؟ به تو چه حالا ؟ چی نصیبت شد ؟ کسیم ازت قیمت HD2 نخواست . دعای خیرتم ماله خودت یه دعا واسه خودت بکن که انقده بیکاری مجبوری اسپم کنی !

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
اه باز تو اومدی نظر دادی؟ به تو چه حالا ؟ چی نصیبت شد ؟ کسیم ازت قیمت HD2 نخواست . دعای خیرتم ماله خودت یه دعا واسه خودت بکن که انقده بیکاری مجبوری اسپم کنی !

ببین دوست عزیز دیگر دوستان با شما پدرکشتگی ندارن که. حرف همه هم یکی هست: قیمت شما خیلی بالاست و هیج آدم عاقلی این قیمت رو قبول نمیکنه پس اگه میخواید گوشیتون فروش بره و رو دستتون باد نکنه به قیمت بدید بره.
با احترام

P30Zone

Registered User
لایک‌ها
0
ببین دوست عزیز دیگر دوستان با شما پدرکشتگی ندارن که. حرف همه هم یکی هست: قیمت شما خیلی بالاست و هیج آدم عاقلی این قیمت رو قبول نمیکنه پس اگه میخواید گوشیتون فروش بره و رو دستتون باد نکنه به قیمت بدید بره.
با احترام

آخه برادر من شما یه سر بزن علائدین و بازار ببین قیمتشون چنده طبقه زیر همکف اون فروشگاهی که ppc کار میکنه و تعمیراتشم داره. قیمت من با توجه به بازار هست قیمت ایشون روی مقایسه خودشون با گوشیهاییه که خودشون قیمت گذاشتن..

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
آخه برادر من شما یه سر بزن علائدین و بازار ببین قیمتشون چنده طبقه زیر همکف اون فروشگاهی که ppc کار میکنه و تعمیراتشم داره. قیمت من با توجه به بازار هست قیمت ایشون روی مقایسه خودشون با گوشیهاییه که خودشون قیمت گذاشتن..

ببخشید ولی کسی که میره از علائدین گوشی دست دوم میخره IQ اندازه یک الاغ هم نیست یا خیلی مایه داره پول براش مهم نیست
دیگه خیلی عصبانی شدم از اینکه مرجع همه کسانی که می خواند گوشی بفروشند اونجاست

برید اجاره هاشو بپرسید !!

منم اگه اونجا مغازه داشتم روی 100 تومن باید 50 تومن میخوردم

یکم منطقی باشید

منم اصفهانی هستم ایجام پاساژ داره که k-jam رو زده بود 160 من فقط به طرف خندیدم ازش پرسیدم یه k-jam دارم 100 میخری گفت اینم 2 ساله پشت ویترینه 2 سال پیش 110 خریدم

Last edited:

badform

Registered User
لایک‌ها
97
دوست عزیز دو هفته پیش تمام طبقات را دنبال این گوشی گشم (اولین بار بود که دنبال دست دو بودم و اولین بار بود دست دو را از علاالدین قیمت می کردم)قیمت ها بین 170 تا 190 بود برای فروش تازه بعضی ها هم سعی داشتن به بهانه برنامه و ویندوز و... یک پولی هم اضافه بگیرند.اتفاقا این گوشی خیلی تو مغازه ها فراوونه هم آیمتش و هم O2. منم نخریدم چون با این قیمت خیلی راحت می شه یک پاکت پی سی نو و قوی تر و نازک تر ! خرید یا خیلی از گوشی ها جدید نوکیا یا سونی یا سامسونگ که دست دومشون خیلی مفته...کلا قیمت مغازه را نمی تونی اینجا بگی باید حداقل 40 تومن ارزونتر بدی تا مشتری پیدا بشه...این فقط تجربه و پیشنهاد من بود و شما با هر قیمتی می توانید موبایلتون را ارائه کنید.موفق باشید.

OMID__33

Registered User
لایک‌ها
2
بشرط سلامت کامل گوشی و باتری 90 خریدارم ..

بالا