برگزیده های پرشین تولز

Dell Inspiron 1420 and 1564

anony

Registered User
لایک‌ها
48
سلام

دو دستگاه لپتاپ با مشخصات ذيل بفروش مي رسند. هر دو دستگاه جعبه و فاكتور و دي وي دي هاي اورجينال كامل هست. هر دو بلحاظ ظاهر در حد آكبند كامل هستند(1564 كه كمتر از 1 ماهه خريد شده).

Dell Inspiron 1420

25555.jpg

cpu: core2Duo (2MB)
Ram:2GB
Hdd 250GB
Lcd14
Webcam 2MPixel
Ramreader
Blutooth
Wifi
Modem
GSM SIMCARD
وزن : 2.2 کیلو !
باتری در حد آکبند: تست در شرايط نور پس زمينه كم حدود 2.5 ساعت (باطري جز در مسافرت استفاده نشده و فقط ماهي يكبار دشارژ شده)
رنگ: بيرون مشکی - داخل نقره ای

Dell Inspiron 1564

inspiron-1564-design3.jpg

Core i3 2.13 3MB
RAM 2 GB DDR3
HDD 250 GB
VGA Intel 4500
15.6" LED HD
Blutooth
كمتر از يكماه خريداري شده. فروش بدليل عدم سازگاري Core i3 با نرم افزار كاربردي شخصي.
بدون گارانتي خريدم. مودم ديال آپ ندارد. رنگ كامل مشكي

لپتاپ اولي مال برادرم و دومي مال خودمه. هر دو هم فروشيه.

قيمت پايه اولي 480
قيمت پايه دومي 560

(كاري به اينكه مغازه دار چند مي فروشه، نميدونم 30% بايد كم كني و ... ندارم. به اين قيمت مي فروشم. به هيچ اسپمري هم كار ندارم و فقط به پستهاي مرتبط جواب مي دهم. اين لپتاپها براي يوزر ايده آله. حالا براي دلال و مغازه دار الله اعلم..)

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام.قیمت اک دستگاه دوم رو دارید؟یه قیمت می دید.؟نوشو همین جا ته تهش 600 میدن.

anony

Registered User
لایک‌ها
48
640 خريد هست.

saskeet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستگاه دوم نهایتش 600 آکبند با گارانتی هست.

anony

Registered User
لایک‌ها
48
سلام

لپتاپ دوم(يكماه كار كرده) تو پي ام در حال فروش هست به قيمت پايه. فقط شرايط خريدار بلحاظ پرداخت چندان جالب نيست كه دارم باهاش كنار ميام(آقا يا خانم saskeet).

لپتاپ اول هنوز كسي قيمتي نداده(يكنفر قيمت 400 داده چه چون پرته حسابش نمي كنم). دقت كنيد كه كي بورد لپتاپ اول مثل مابقي لپتاپ ها ولي كي بورد دومي كامل(داراي Numpad) است كه البته دكمه هاش كوچكه. من خودم بلحاظ قيافه و كيبوررد اولي رو ترجيح ميدم. خيلي هم سبك و خوش دسته.

نمدونم چرا پست جديد مي زنم نميشه و پست قبلي اديت ميشه. در هر صورت:

لپتاپ دوم فروش رفت. اولي موجوده. علي رغم اسم و ظاهر قديميش سيستم سالم و قوي هست. من خودم تجربه كار با هر دو رو دارم و ميگم كه هر چند در ريويوها و ... مي نويسند كه چه بهبود عظيمي در سري core i ها نسبت به core2duo بوجود آمده، ولي من تفاوت بيش از 10% نمي بينم..نه بلحاظ پرفرمنس و نه مصرف كمتر باطري

Last edited:

saskeet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاش یه ندا میدادید .

anony

Registered User
لایک‌ها
48
سلام

دوستان در پي ام پرسيده بودند كه پشيمون شدم: نه هنوز اولي موجوده و به قيمت پايه هم به فروش مي رسه. با توجه به اينكه لپتاپ سالميه و مشخصاتشم خوبه بنظرم براي يوزر مي صرفه به اين قيمت بخرتش. بديهيه كه براي خيلي ها شايد نيارزه و در پي ام دارند چونه مي زنند. الان از لپتاپ هاي جديد (با قيمتهاي بالاي 600 تومن!) كه بخوايد بخريد يا بلوتوث نداره يا مودم نداره يا ...

با شرط سلامت و تست باتري و سلامت ظاهر و باطن. قيمت = 480

Last edited:

irlogo

Registered User
لایک‌ها
1
اینا ریفر هستند؟

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام

دوستان در پي ام پرسيده بودند كه پشيمون شدم: نه هنوز اولي موجوده و به قيمت پايه هم به فروش مي رسه. با توجه به اينكه لپتاپ سالميه و مشخصاتشم خوبه بنظرم براي يوزر مي صرفه به اين قيمت بخرتش. بديهيه كه براي خيلي ها شايد نيارزه و در پي ام دارند چونه مي زنند. الان از لپتاپ هاي جديد (با قيمتهاي بالاي 600 تومن!) كه بخوايد بخريد يا بلوتوث نداره يا مودم نداره يا ...

قیمت پایه رو عوض کردی؟؟؟؟یعنی الان قیمت پایه رو 480 گذاشتی؟

گارانتی نداره؟؟؟

دلیل فروش؟؟؟؟؟

اینا ریفربیشن؟؟

تهرانی شما؟؟؟؟

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

480 تومن که قیمت فروش دست دوم فروش های بازار کامپیوتره.

البته بعید می دونم کسی بخواد بابات این کانفیگ و دسته 2 480 پول بده.

من خودم دیروز یه ibm گرفتم(همونی که تو جشنواره تابستانی سازگار هستش) با 2گیگ رم ddr3 با باس 1066 و 15.6 ال ای دی و بلوتوث و...و 1 سال گارانتی سازگار با یه کیف و موس بسیار عالی رایگان-> 495 تومن.

anony

Registered User
لایک‌ها
48
سلام

اولي(1420) موجوده و دومي فروش رفت به قيمت 550 ( قابل توجه دوستان دلال صفت) به يوزري كه براش مي ارزيد بخاطر يكماه استفاده 80-90 تومن از قيمتش كم كنه. هيچ فرقي با روز اولش نداشت و شايد سرجمع 10 ساعت هم استفاده نشده بود.

لپتاپ اول( 1420) قيمت پايه اش 480 بود و فرقي نكرده. تهران هستم. دليل فروش شخصيه ولي ربطي به خود لپتاپ نداره. ريفربيش: بنظر من نيست. ما از صفريش دستمون نبوده و روي جعبه يا خودش برچسبي نداشته. پلمب هاشم سر جاشه(بغير رم).

Last edited:

iphone3gs

Registered User
لایک‌ها
1
480 تومن که قیمت فروش دست دوم فروش های بازار کامپیوتره.

البته بعید می دونم کسی بخواد بابات این کانفیگ و دسته 2 480 پول بده.

من خودم دیروز یه ibm گرفتم(همونی که تو جشنواره تابستانی سازگار هستش) با 2گیگ رم ddr3 با باس 1066 و 15.6 ال ای دی و بلوتوث و...و 1 سال گارانتی سازگار با یه کیف و موس بسیار عالی رایگان-> 495 تومن.

خود سایت سازگار زده 499000 تومن.
منم لپ تابشو دیدم .lenovo هستش و قیمتش با توجه به امکاناتش خیلی خوبه.
سرعتش هم بسیار خوبه. توصیه میشه هرکی لپ تاپ با قیمت ارزون و کارایی مطلوب می خواد بگیرتش.:)

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
خود سایت سازگار زده 499000 تومن.
منم لپ تابشو دیدم .lenovo هستش و قیمتش با توجه به امکاناتش خیلی خوبه.
سرعتش هم بسیار خوبه. توصیه میشه هرکی لپ تاپ با قیمت ارزون و کارایی مطلوب می خواد بگیرتش.:)

ساخت چینه دیگه؟

این لپ تاپ رو کجا میشه از نزدیک دید؟

لینک محصول در سایت سازگار رو هم اگه بدید ممنون میشم.

بالا