برگزیده های پرشین تولز

هاردهای SSD اینتل - سریع ترینه هاردهای دنیا

Selvenious

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

تعدادی هارد SSD اینتل با مشخصات و قیمت زیر موجود است.

Intel X25-V 40GB
کد سازنده: SSDSA2MP040G2R5

قیمت: 235 هزار تومان

Intel X25-M 80GB G2
کد سازنده: SSDSA2MH080G2C1

قیمت: 375 هزار تومان

Intel X25-M 160GB G2
کد سازنده: SSDSA2MH160G2C1

قیمت: 650 هزار تومان

هاردها همگی 2.5 اینچی هستند و از پورت SATA استفاده می کنند و قابل استفاده در تمام PC ها و نوت بوک های جدید می باشند. نگهدارنده هاردهای 2.5 اینچی برای کیس های 3.5 اینچی هم با قیمت 15 هزار تومان برای X25-V و بطور رایگان برای X25-M موجود است.

هاردها نسل دوم هستند و از TRIM پشتیبانی می کنند.

هاردها همگی OEM هستند و در کاور تحویل داده می شوند (همانند هاردهای معمولی بازار)

در جدول زیر تفاوت سرعت این هاردها با هاردهای عادی را در کارکرد سیستم عامل (4K Random Write) مشاهده می کنید:

22119.png

روزهای تحویل:
شنبه تا پنج شنبه بصورت پیک.
سه شنبه تا پنج شنبه بطور حضوری در دفتر من در سعادت آباد تهران.

در صورت امکان یکی از مدیران غلط املایی موجود در عنوان تاپیک رو اصلاح کنند. عنوان صحیح " هاردهای SSD اینتل - سریع ترین هاردهای دنیا" است.

با تشکر :happy:

Last edited:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
قیمت اینا رو تو ایران ندارم ! ولی این چه مسخره بازی شده شاپینگ گوگل شده مرجع تو ایران

Selvenious

Registered User
لایک‌ها
0

اگر می توانید از اون فروشگاه ها خرید کنید بسم الله .

قیمت X25-V را کمی قبول دارم نسبتا بالاست ولی دو مورد دیگه قیمت مناسبی دارند.

قیمت اینا رو تو ایران ندارم ! ولی این چه مسخره بازی شده شاپینگ گوگل شده مرجع تو ایران

همینطوره :happy:

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
با سلام

تعدادی هارد SSD اینتل با مشخصات و قیمت زیر موجود است.

Intel X25-V 40GB
کد سازنده: SSDSA2MP040G2R5

قیمت: 235 هزار تومان

Intel X25-M 80GB G2
کد سازنده: SSDSA2MH080G2C1

قیمت: 375 هزار تومان

Intel X25-M 160GB G2
کد سازنده: SSDSA2MH160G2C1

قیمت: 650 هزار تومان

هاردها همگی 2.5 اینچی هستند و از پورت SATA استفاده می کنند و قابل استفاده در تمام PC ها و نوت بوک های جدید می باشند. نگهدارنده هاردهای 2.5 اینچی برای کیس های 3.5 اینچی هم با قیمت 15 هزار تومان برای X25-V و بطور رایگان برای X25-M موجود است.

هاردها نسل دوم هستند و از TRIM پشتیبانی می کنند.

هاردها همگی OEM هستند و در کاور تحویل داده می شوند (همانند هاردهای معمولی بازار)

در جدول زیر تفاوت سرعت این هاردها با هاردهای عادی را در کارکرد سیستم عامل (4K Random Write) مشاهده می کنید:

22119.png

روزهای تحویل:
شنبه تا پنج شنبه بصورت پیک.
سه شنبه تا پنج شنبه بطور حضوری در دفتر من در سعادت آباد تهران.

در صورت امکان یکی از مدیران غلط املایی موجود در عنوان تاپیک رو اصلاح کنند. عنوان صحیح " هاردهای SSD اینتل - سریع ترین هاردهای دنیا" است.

با تشکر :happy:

Intel X25-V 40GB قیمتش 125$ هست! ماکسیموم رایتش هم 35MB در ثانیه هست! که خیلی خیلی کمه!

درضمن توی عکسی که گذاشتی اینتل معمولی نیست! رید 0 هست !

Selvenious

Registered User
لایک‌ها
0
Intel X25-V 40GB قیمتش 125$ هست! ماکسیموم رایتش هم 35MB در ثانیه هست! که خیلی خیلی کمه!

درضمن توی عکسی که گذاشتی اینتل معمولی نیست! رید 0 هست !
دوست عزیز در این تست هر سه موردی که در این تاپیک برای فروش گذاشته شده در تست فوق هستند (از بالا به ترتیب هفتم و هشتم و نهم) تست فوق هم تست رایت است و همینطور که می بینیم همین 35 مگابایت در ثانیه Intel X25-V در مقابل 1.5 مگابایت در ثانیه هارد وسترن رپتور که سریعترین هارد بازار است بیش از 20 برابر سریعتره.

فقط دو عدد X25-V باقی مونده.
موفق باشید.

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
قیمت خیلی بالاست !

الان توی ایران ssd موجوده ! و یه چیزی مثل بشقاب پرنده نیست ! خواستید می تونید از آقای حسینی بگیرین...

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
تاپیک مال 3 ماه پیشه....

amirali_esh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تاپیک مال 3 ماه پیشه....

آره راست میگی دقت نکرده بودم دنبال X25-M میگشتم تو گوگل این تاپیک رو پیدا کردم الان نمیدونی از کجا میشه پیدا کرد X25-M 80GB رو؟

amirali_esh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
inhame sorat koja mikhai beri hala?

میخوام os رو روی ssd نصب کنم به خاطر access time خیلی پایین باعث میشه هم بوت شدن دستگاه و هم خود os خیلی سریع بشه.

amirali_esh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خوب چرا هارد caviar black نمی خری ؟

شما یه بار با ssd کار کن دیگه دنبال هارد نمیری من همین الانش 4 تا هارد دارم 2 تا raptor 74gb که با هم RAID-0 شدن و ویندوز رو اون نصبه و 2 تا seagate 1tb که اونا هم با هم raid-0 شدن و بقیه اطلاعاتم رو اوناست همین جوری یه دونه caviar black رو درسته قورت میدن ولی ssd چون access time حدود 0.1ms داره نسبت به raptor هام که access time حدود 8ms داره و caviar black که access time حدود 14ms داره یعنی 80 برابر سریعتره از raptor و 140 برابر سریعتر از caviar black از لحاظ سرعت دسترسی است حالا شما خودت حساب کن که با ssd چه قدر ویندوز سریعتر میشه رو icon هنوز کلیک نکردی برنامه های اجرا شدن و باعث میشه از لحاظ زمانی کارهاتون جلو بیفته
این هم عکسهای تست سرعت برای هاردهام بالایی برای raptor است و پایینی برای seagate

Last edited:

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
شما یه بار با ssd کار کن دیگه دنبال هارد نمیری من همین الانش 4 تا هارد دارم 2 تا raptor 74gb که با هم RAID-0 شدن و ویندوز رو اون نصبه و 2 تا seagate 1tb که اونا هم با هم raid-0 شدن و بقیه اطلاعاتم رو اوناست همین جوری یه دونه caviar black رو درسته قورت میدن ولی ssd چون access time حدود 0.1ms داره نسبت به raptor هام که access time حدود 8ms داره و caviar black که access time حدود 14ms داره یعنی 80 برابر سریعتره از raptor و 140 برابر سریعتر از caviar black از لحاظ سرعت دسترسی است حالا شما خودت حساب کن که با ssd چه قدر ویندوز سریعتر میشه رو icon هنوز کلیک نکردی برنامه های اجرا شدن و باعث میشه از لحاظ زمانی کارهاتون جلو بیفته
این هم عکسهای تست سرعت برای هاردهام بالایی برای raptor است و پایینی برای seagate

البته ویندوز رو رید0 نصب نمی شه ...خودش یه پارتیشن می سازه روی یک هارد ;)

pangouan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
من چطور میتونم ایت هارد ها رو خریداری کنم؟

بالا