برگزیده های پرشین تولز

میشه رو 1 خط تلفن از 2 شرکت مجزا adsl گرفت؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
الان من از شرکت صبا نت اینترنت دارم....10 15 روز ديگه مونده تا دورم تموم شه..حالا میخوام با استفاده از همون خط از يجا ديگه adsl بگيرم..آيا شدنی هست؟

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
الان من از شرکت صبا نت اینترنت دارم....10 15 روز ديگه مونده تا دورم تموم شه..حالا میخوام با استفاده از همون خط از يجا ديگه adsl بگيرم..آيا شدنی هست؟

شما یک اسپیلاتور هم در مخابرات دارید که از طریق شرکت پروایدر شما روی خط شما در سالن mdf /مخابرات روی خط شما نصب میشود و امکان اینکه بر روی یک خط دو شرکت ارائه سرویس کنند وجود ندارد .

حداقل زمان جمع اوری خط شما از زمان درخواست بین 3 الی 7 روز کاری
حداقل زمان راه اندازی سرویس شما توسط شرکت پپ جدید بین 3 الی 7 روز کاری

عملا شما بین 10 تا 15 روز دسترسی به اینترنت نخواهید داشت مگر اینکه بر روی خط دیگری در منزل یا محل کار خود درخواست سرویس نمایید

موفق باشید

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
خيلی ممنون..
اگر من رو يک خط ديگه بگيرم و بعدش بخوام انتقالی بگيرم رو يه خطه ديگه زود انجام میشه؟ يا اين که اونم طول میکشه؟

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
خيلی ممنون..
اگر من رو يک خط ديگه بگيرم و بعدش بخوام انتقالی بگيرم رو يه خطه ديگه زود انجام میشه؟ يا اين که اونم طول میکشه؟

این پروسه ای هست که در مخابرات طول میکشه . دبیرخانه - امور مشترکین - معاون مرکز - رییس مرکز - سالن ام دی اف . بستگی داره تو هر کدوم از این قسمت ها چقدر درخواست شما معطل بشه . اشنا دارید همه اینها 2 ساعته انجام میشه اگر ندارید بین 4 تا 7 روز کاری راه اندازی و تقریبا همین مقدار هم جمع اوری خط

اگر خط دیگه دارید رو اون راه اندازی کنید هیچ تفاوتی نداره بعد درخواست بدید از خط قبلی سرویستون جمع اوری بشه . اینطوری قطعی در سرویس خود نخواهید داشت

بالا