برگزیده های پرشین تولز

مشکل با هاست

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
سلام
من از پنچ شنبه صبح اکانتم تو هاست subhosting.net بسته شد
از اون موقع هم هر چی تیکت می زنم نمی گند چرا اینکار رو کردن از نمایندشون هم که تو همین پی تی هست nioton هر چی می پرسم می گه نمی دونم
الان 2 روز و نصفی هست که اکانت من ساسپند شده و من بدجوری گرفتار شدم
بک آپم هم قدیمی هستش و خیلی بدرد نمی خوره
کسی می دونی چجوری می تونم حداقل بک آپم رو از اون شرکت بگیرم؟؟؟ یعنی اگه یه هاستینگ دیگه ازشون بخواد اونا باید بک آپ رو بدند ؟
تورو خدا کمک کنید :(

nioton

Registered User
لایک‌ها
97
با سلام

ممنون از سوالتون.
همانطور که قبلا اعلام شد ، مسئولیت ساپورت با بخش ساپورت شرکت است.
نگران نباشید در تلاش هستم یا اکانت شما باز شود و یا بک آپ سایت به شما تقدیم شود.

با احترام

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
دوستان کسی تجربه مشابهی داره یا راهی بدونه که بشه به کمک کرد؟
گویا مسئله تحریم ایران هست چون من از چند جایی که قبلا صحبت کرده بودم و می گفتن مشکلی با سایتهای ایرانی ندارن جدیدا صحبت کردم گفتن به سایتهای ایرانی خدمات نمی دیم

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
خب این طوری که نمیشه قبلش باید اعلام کنند حداقلش اینه که یک روز سایت رو باز کنند تا بتونید back up رو بردارید وگرنه خیلی بی انصافیه.

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان کسی تجربه مشابهی داره یا راهی بدونه که بشه به کمک کرد؟
گویا مسئله تحریم ایران هست چون من از چند جایی که قبلا صحبت کرده بودم و می گفتن مشکلی با سایتهای ایرانی ندارن جدیدا صحبت کردم گفتن به سایتهای ایرانی خدمات نمی دیم

شرکت ساب هاستینگ در اروپا هستند و دفتر فروش هم در اروپا دارند . کشور کرواسی پس زیاد نگران تحریم نباشید .

radium

Registered User
لایک‌ها
4
یکی دیگه از دوستان هم یه مشکلی مثل این واسش پیش اومده بود
تاپیکش توی فروم هست
امیدوارم واسه تحریم نباشه

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
ما چند سال پیش که theplanet تحریممون کرد اجازه برداشت پشتیبان را بهمون دادند اینجا هم بالاخره همچین کاری را می کنه به احتمال زیاد نگران نباشید و پیگیری کنید.

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
شرکت ساب هاستینگ در اروپا هستند و دفتر فروش هم در اروپا دارند . کشور کرواسی پس زیاد نگران تحریم نباشید .

انشالله که اینجوری باشه
ولی اینگار تو آمریکا هستشا، حالا اگه یه نمایندگی تو آمریکا هم داشته باشه باید قوانین اونجا رو رعایت کنه
در ضمن علت اینکه می گم تحریمه اینه که ایمیل زدند و گفتن که اکانت شما به خاطر مسائل مالی بسته شد ، در صورتی که همچین مشکلی وجود نداشته

:hmm:

یکی دیگه از دوستان هم یه مشکلی مثل این واسش پیش اومده بود
تاپیکش توی فروم هست
امیدوارم واسه تحریم نباشه

مثلا justhost که الان خیلی از ایرانی ها سرورشون اونه ، شما برید از لایو چتش بپرسید می گه ما به سایتهای ایرانی خدمات نمی دیم ، در صورتیکه چند ماه پیش می گفتن مشکلی نیست
الان هم بهشون گیر بدن مطمئنا بلایی که سر من اومد سر اون ها هم میاد
با سلام
ما چند سال پیش که theplanet تحریممون کرد اجازه برداشت پشتیبان را بهمون دادند اینجا هم بالاخره همچین کاری را می کنه به احتمال زیاد نگران نباشید و پیگیری کنید.
خداروشکر انشالله که به ماهم بدند

++++++++++++++++++++++++++
من قبل از اینکه بیام ساب هاستینگ رو یه سرور وارز ساپورت بودم ( الان هم دارم بر می گردم همون جا ) بعد از اینکه اومدم ساب هاستینگ پیج رنکم شد 1 و روی سرچ گوگل هم نتایج بهتری داد ، البته یه سری کار دیگه هم کرده بودم ، به نظر شما هاست روی این چیزا تاثیر داره اصلا؟!

Last edited:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
به نظر شما هاست روی این چیزا تاثیر داره اصلا؟
خیر تاثیری نداره.

این وسط نه شما گناهکارید نه ساب هاستینگ. چون فشار تحریمات از جای دیگه وارد میشه و مجبورن اعمال کنن. مکاتبه کن که بک آپ رو بهت بدن.

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
به نظر من هاست تاثیر داره من خودم تقریبا روی سرچ و لغات خیلی کار کردم ip بعضی از سرور ها جزو بلک لیست گوگل هست به علت تقلب و ارسال spam و ... این تا حد اندکی تاثیر داره.ملاک افزایش رنگ یکی یا دو تا نیست بالغ بر 100 ها ترفند و رعایت استاندارد هست که الان سرعت سایت هم اومده جزوش ولی هاست را می توان جزو یکی از ملاک های فرعی دونست.

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
خیر تاثیری نداره.

این وسط نه شما گناهکارید نه ساب هاستینگ. چون فشار تحریمات از جای دیگه وارد میشه و مجبورن اعمال کنن. مکاتبه کن که بک آپ رو بهت بدن.

آقا شاید هاستینگ مقصر نباشه
ولی نباید مثل مجرم با من برخورد کنه ، الان 4 روزه تقریبا که ساسپند شدم حتی جواب تیکت ها رو هم نداده تنها همین نماینشون هست که جواب میده اون هم سر بالا
دقیقا کاری که کردن انگار اموال من رو توقیف کردن بدون اینکه دلیلی ارائه بدن ، 3 ماه پول هاست رو بالا کشیدن حداقل باید بک آپ رو بدند

با سلام
به نظر من هاست تاثیر داره من خودم تقریبا روی سرچ و لغات خیلی کار کردم ip بعضی از سرور ها جزو بلک لیست گوگل هست به علت تقلب و ارسال spam و ... این تا حد اندکی تاثیر داره.ملاک افزایش رنگ یکی یا دو تا نیست بالغ بر 100 ها ترفند و رعایت استاندارد هست که الان سرعت سایت هم اومده جزوش ولی هاست را می توان جزو یکی از ملاک های فرعی دونست.

پس آی پی اختصاصی آدم داشته باشه حله
یکی دیگه از دوستان هم بود به محض اینکه سرورش رو عوض کرد ( اومد همین پرشین تولز ) پیج رنکش شد 2 .
+++++++++++++++++++

حالا یه سوال دیگه
من از این هاستی که الان دارم هاست می گیرم قبلا یه مشکلی داشت که هر چند ساعت آی پی من بلاک می شد ( و باید مودمم رو ریست می کردم )
وقتی بهشون می گفتم یه log نشون می دادند که آی پی من چندین بار ( مثل حالت حمله کردن به هاست ) اونجا لاگین کرده برای همین بلاک شدم و می گفت تنظیمات سرور ما اینجوریه
می خواستم بدونم این طبیعیه ؟ یا دودره بازیه این هندیاست ؟

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
به هیچ وجه طبیعی نیست نباید اینطور باشه با یک هاست دیگه تست کن ببین اینطوری میشه؟

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
تست کردم فقط تو این اینجوری میشه
نمی دونم مشکل چیه ، گارانتی برگشت پول و ... هم دارن ، دزد نیستن

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با سلام
دوست عزیز بد بین نباشید موقع انتخاب باید بیشتر دقت می کردید.

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
نه مشکل این نیست من قبلا 1 ماه ازشون هاست داشتم ، بعد کل پول رو برگردوندن گفتند از یه روش دیگه پرداخت کنید و چون اون روش غیر قابل استفاده بود رفتم یه هاست دیگه
احتمال بد بینانم اینه که چون این وارز ساپورت هست و هاست نامحدود به طوریکه من روزی 2 گیگ روش از راپید لیچ استفاده می کردم ، اینکار رو می کنه تا نشه روش سرویس دانلود راه انداخت
boredom.gif

حالا اینبار تو این بی هاستی باید فرصت بذارم ببینم دقیقا این گیرشون برای چیه و ممکنه چه خطراتی داشته باشه ، شاید به آی پی ایران حساس هستش

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
با این شرایطی که شما دارید خیلی معرفت داره همین که داره بهتون هاست میده چون لیچ سرور را داغون می کنه.

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
نه مشکل این نیست من قبلا 1 ماه ازشون هاست داشتم ، بعد کل پول رو برگردوندن گفتند از یه روش دیگه پرداخت کنید و چون اون روش غیر قابل استفاده بود رفتم یه هاست دیگه
احتمال بد بینانم اینه که چون این وارز ساپورت هست و هاست نامحدود به طوریکه من روزی 2 گیگ روش از راپید لیچ استفاده می کردم ، اینکار رو می کنه تا نشه روش سرویس دانلود راه انداخت
boredom.gif

حالا اینبار تو این بی هاستی باید فرصت بذارم ببینم دقیقا این گیرشون برای چیه و ممکنه چه خطراتی داشته باشه ، شاید به آی پی ایران حساس هستش

شما سرور مجازی داشتید یا هاستینگ ؟ ا
اگر هاستینگ هست مدتها قبل این شرکت به مشتریان ایرانی سرویس نمیفروشه و دلیل استفاده بیش از حد منابع سرور و استفاده از اسکریپ های غیر قانونی و فایل های وارز و .... ولی اگر سرور مجازی داشته باشید مشکلی نخواهید داشت . چون بصورت مستقیم در ایران فروش دارند .

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
منطورتون subhosting هست دیگه ؟
آره گویا این شرکت دنباله بهونه بوده ، من هاست اشتراکی داشتم

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
با سلام

آقا شما چجوری پیگیری کردی ، بگو ما هم یه کاری کنیم !

بالا