برگزیده های پرشین تولز

دوره های مجازی(لطفا تاپیک رو پاک نکنین)

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
سلام

من تا شب باید انتخاب رشته کنم.خیلی مهمه واسم این تاپیک. به بخش دانشگاه خیلی کم سر میزنن از مدیران

میخوام تا شب این تاپیک رو پاک نکنن که من به جوابم برسم. ممنون

دوره های مجازی دانشگاها مثلا مثل دانشگاه خواجه نصیر و اصفهان و شیراز و...چه جوریاس؟

توی مدرکش که حتما مینویسه مجازی دیگه؟ درسته؟

بعد دوره ی لیسانسش چند ساله؟ فرقی نداره با دانشگاه؟ تعداد واحد درسا تفاوت نداره؟

برای شرکت کردن توی ارشد فرقی با بقیه نداره؟ میتونم بعدش ارشد رو شرکت کنم و یه دانشگاه دیگه غیر مجازی قبول

شم؟

معافیت تحصیلی داره؟

بعدش به نظرتون مجازی دانشگاه مثلا سهند تبریز یا شیراز بهتره یا غیر انتفاعی یا پیام نور شهری مثل زاهدان؟؟

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
سلام

من تا شب باید انتخاب رشته کنم.خیلی مهمه واسم این تاپیک. به بخش دانشگاه خیلی کم سر میزنن از مدیران

میخوام تا شب این تاپیک رو پاک نکنن که من به جوابم برسم. ممنون

دوره های مجازی دانشگاها مثلا مثل دانشگاه خواجه نصیر و اصفهان و شیراز و...چه جوریاس؟

توی مدرکش که حتما مینویسه مجازی دیگه؟ درسته؟

بعد دوره ی لیسانسش چند ساله؟ فرقی نداره با دانشگاه؟ تعداد واحد درسا تفاوت نداره؟

برای شرکت کردن توی ارشد فرقی با بقیه نداره؟ میتونم بعدش ارشد رو شرکت کنم و یه دانشگاه دیگه غیر مجازی قبول

شم؟

معافیت تحصیلی داره؟

بعدش به نظرتون مجازی دانشگاه مثلا سهند تبریز یا شیراز بهتره یا غیر انتفاعی یا پیام نور شهری مثل زاهدان؟؟

توی مدرک مینویسه مجازی...
دوره هاش هیچ فرقی با دوره های معمولی نداره و 4 سال هست و تعداد واحد و درسا هیچ فرقی نمیکه.
تو ارشد هم هیچ فرقی نداره و میتونی شرکت کنی و یه دانشگاه غیر مجازی شرکت کنی.
معافیت هم داره

مجازی بهتره از غیرانتفاعی یا پیام نور زاهدان!

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
کسی اینجا هست که مجازی خونده باشه یا داره میخونه؟

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
توی مدرک مینویسه مجازی...
دوره هاش هیچ فرقی با دوره های معمولی نداره و 4 سال هست و تعداد واحد و درسا هیچ فرقی نمیکه.
تو ارشد هم هیچ فرقی نداره و میتونی شرکت کنی و یه دانشگاه غیر مجازی شرکت کنی.
معافیت هم داره

مجازی بهتره از غیرانتفاعی یا پیام نور زاهدان!

مثلا استادای درسای مهندسی صنایع مجازی خواجه نصیر با استادای صنایع غیر مجازی(روزانه) خواجه نصیر یکین؟

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
مثلا استادای درسای مهندسی صنایع مجازی خواجه نصیر با استادای صنایع غیر مجازی(روزانه) خواجه نصیر یکین؟

استاداي درساي مجازي مهندسي صنايع خواجه نصير همون استاداي روزانه دانشگاه آزاد کرج اند مي خواي اسماشونم بهت ميدم! :) چون شاگرد هم اين وريا بودم هم اونوريا!

نمي دونم تو دوره اش مي زنه مجازي يا نه ولي در کل فرقي نمي کنه شما روز مصاحبه استخدامت ميگي من مهندسم ديگه اين نمره امه از مثلا خواجه نصير چون کار مي کردم مجازي رفتم. همين. اگه شرايطش رو داري برو به نظر من.

ولي روزانه دانشگاه آزاد بهتر از مجازي خواجه نصيره باز يه دوران دانشجويي تجربه مي کني که خيلي با ارزش و لذت بخشه.

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
نمي دونم تو دوره اش مي زنه مجازي يا نه ولي در کل فرقي نمي کنه شما روز مصاحبه استخدامت ميگي من مهندسم ديگه اين نمره امه از مثلا خواجه نصير چون کار مي کردم مجازي رفتم. همين. اگه شرايطش رو داري برو به نظر من.

به نظرت برم مجازی شیراز از غیرانتفاعی زاهدان بهتره؟

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
آخه چه رشته اي همينجوري فقط مي خواي پاشي بري؟ در کل شيراز رو به زاهدان ترجيح ميدم.

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
آخه چه رشته اي همينجوري فقط مي خواي پاشي بري؟ در کل شيراز رو به زاهدان ترجيح ميدم.

احتمالا نرم افزار.

m.r.xboxlive

Registered User
لایک‌ها
3
تا جایی که شنیدم مجازی دانشگاه خواجه نصیر نصف کلاساش حضورین و بقیش مجازی...برو تو سایتش ببین.

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
ممنون از دوستایی که جواب دادن

ممنونم از مدیرا که این تاپیک رو پاک نکردن. من انتخاب رشتمو کردم الان اگه خواستین پاک کنین

Azitaaaa

Registered User
لایک‌ها
1
فردا هم برای انتخاب رشته وقت هست دیگه؟

بالا