برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد NTFS Encryption

Ali_Nob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

سلام
من یکسری فایل Encrypt روی سیستمم دارم و متاسفانه User Profile من خراب شد و مجدد ایجاد کردم لذا دسترسی من به فایل های Encrypt از بین رفته سیستم رو به تاریخ قبل از خراب شدم User Profile ریستور کردم و پروفایل درست شد ولی همچنان دسترسی من به فایل های Encrypt شده وجود ندارد ضمنا ویندوز من هم XP است جهت Decypt کردن چه کاری باید انجام داد ؟
متشکرم

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248

سلام
من یکسری فایل Encrypt روی سیستمم دارم و متاسفانه User Profile من خراب شد و مجدد ایجاد کردم لذا دسترسی من به فایل های Encrypt از بین رفته سیستم رو به تاریخ قبل از خراب شدم User Profile ریستور کردم و پروفایل درست شد ولی همچنان دسترسی من به فایل های Encrypt شده وجود ندارد ضمنا ویندوز من هم XP است جهت Decypt کردن چه کاری باید انجام داد ؟
متشکرم

سلام و خسته نباشيد.

تا جايي كه من ميدونم وقتي كه كاربري فايلي را Encrypt ميكنه در صورتي كه تغييراتي در user profile از قبيل تغيير پسورد با استفاده از ريست پسورد ، پاك كردن يوزر و غيره بده هيچ راه برگشتي براي بازگشت نخواهد داشت.

با همه ي اين اوصاف يه بررسي سريع كردم كه ببينم راهي هست يا نه كه به نظر ميرسه كه در صورتي كه شما backup مربوط به certificate قبلي را داشته باشي امكانش هست كه بتوني مشكل خودت را حل كني

خواندن اين مطلب را توصيه ميكنم.

omidghadami

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
پاکشون نکن! چون مال منم اینجوری شده بود برگشت!
مال من اینطوری بود که من فایلای توی مای داکیومنتم رو Encrypt کرده بودم و user ام پرید! بعدش هیچکدوم باز نمیشد!
منم اینکا رو کردم!
User رو پاک کردم! از توی یه یوزر جدید!
بعد یه یوزر به همون صورت قبلی ساختم یعنی اسم و پسورد و ...
بعد لاگین کردم رفتم توی سیستم تولز ار اون فولدری که Encrypt کرده بودم Backup گرفتم!
بک آپ رو یه جای دیگه اکسترکتش کردم درست شد!
ببخشید خیلی نافرم مندرآوردی می زنه!:)

Ali_Nob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
پاکشون نکن! چون مال منم اینجوری شده بود برگشت!
مال من اینطوری بود که من فایلای توی مای داکیومنتم رو Encrypt کرده بودم و user ام پرید! بعدش هیچکدوم باز نمیشد!
منم اینکا رو کردم!
User رو پاک کردم! از توی یه یوزر جدید!
بعد یه یوزر به همون صورت قبلی ساختم یعنی اسم و پسورد و ...
بعد لاگین کردم رفتم توی سیستم تولز ار اون فولدری که Encrypt کرده بودم Backup گرفتم!
بک آپ رو یه جای دیگه اکسترکتش کردم درست شد!
ببخشید خیلی نافرم مندرآوردی می زنه!:)

سلام
با وجودی که بنظرم راه عجیبی اومد تست کردم ولی متاسفانه جواب نداد.
در هر صورت ممنون

omidghadami

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
با وجودی که بنظرم راه عجیبی اومد تست کردم ولی متاسفانه جواب نداد.
در هر صورت ممنون

سلام
ببین من خودم هنوز توی تعجبم از اون قضیه!

شاید باورت نشه پروژه ام اینجوری شده بود یه شب تا صبح داشتم مناحات می کردم که صبح اینجوری درست شد!
حالا یه چیز دیگه یکی دیگه از دوستامم یه بار این براش اتفاق افتاد می گفت اینجوری درستشون کرده!
ببین البته اون آدم عادت داشت همیشه از یه درایو دیگه به جای درایو مای داکیومنتش استفاده کنه وتسه همینم بعد از نصب ویندوز یه یوزر مثل قبلیه ساخته بود و سپس توی پراپرتیز مای داکیومنت مثل همیشه آدرس رو برده بود به اون آدرس همیشگی که توی یه درایو دیگه بود و درست شده بود!:)
ببین اینم یه تستی بزن ببین شاید درست شد!
تا اونجایی که من می دونم این Encoding مربوط به اطلاعات اون یوزر هستش! اسم و پسورد و از این چیزا!
شما هم فقط کافیه یه جوری با ویندوز به اون اطلاعات تلنگر بزنی!

بالا