برگزیده های پرشین تولز

عاشق شدم ... نیاز به راهنمایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
درود

دوستان من چندی پیش 1 دختره تو دانشگاه دیدم ، ازش خوشم اومد، رفتم تحقیق و ... ، فهمیدم مال یکی از روستا های فوق العاده محروم استان فارس هست، حقیقتش 1 بار هم اونجا رفتم، با خانوادش صحبت کردم و خواستگاری کردم، اونها هم قبول کردنند ، به شرط رضایت پدر و مادر من ، حالا این هاش مهم نیست .

اونها گفتن که باید برم تو اون روستا زندگی کنم، دختره میگه نمیتونه شیراز با من زندگی کنه، چون باید از پدر و مادرش پیرش هم مواظبت کنه ، اون دفعه که رفتم اونجا، گوشی آنتن نمیداد، نه ایرانسل ، نه همراه اول، حالا سوال اینجاست، آیا راهی هست که بتونم به خرج خودم هم که شده 1 دکل مخابراتی بخرم و نصب کنم اونجا ؟

در کل نظر شما در مورد این ازدواج چیه ؟!

دختره خیلی خوبی هست، تنها دختری که توی دانشگاه حتی پشت لبش رو هم تمیز نمیکنه همینه ... خیلی بهش علاقه مند شدم .... هر طور شده میخوام باهاش باشم ... نمیخوام این موقغیت رو از دست بدم، هم خانومه ، هم خیلی خیلی خوشکله ... 2-3 تا خال رو صورتش داره که خیلی جذابش میکنه ... شما کمکم کنید ... چی کار کنم ؟!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
دروغ نمیگی برادر؟؟؟یک جوری به نظر میاد تاپیکت...............بعد اگر واقعیه چرا حتما دنبال دختری هستی که پشت لبش رو هم تمیز نکرده باشه.؟؟؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
دهنتو
2028b707a46343aa9989.gif

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
هم خانومه ، هم خیلی خیلی خوشکله ... 2-3 تا خال رو صورتش داره که خیلی جذابش میکنه ... شما کمکم کنید ... چی کار کنم ؟!
شما عاشق چهره اش شدی یااخلاقش؟به جای دکل زدن بهتر نیست پدر مادرشو بیاری شیراز؟!

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
عاشق چه کارها که نمیکنه.. دکل مخابراتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :دی
اگه میبینی ارزششو داره و پشیمون نمیشی حتما این کار رو بکن.ولی پیش یه مشاور هم برو

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
به قول ارمین :
اخه ک.... ری ، تو رو چه به عاشق شدن ؟!
ولی در کل داش محمد به نظر من از نظر فرهنگی تفاوت زیادی دارید ! اقتصادی هم همینطور ! بعد از 4 روز میبینی دختره همه فکر و ذکرش پدر و مادرشه .... بالاخره توام میبینی به دردت نمیخوره .

اینجوری که معلومه شیفته زیباییش شدی و حتی محجوب بودنش ، اما هیچ کدام از این دو تا تفاهم بینتون رو تضمین نمیکنه .

الانم وقت خوابت گذشته ... برو بکپ !!!

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
دروغ نمیگی برادر؟؟؟یک جوری به نظر میاد تاپیکت...............بعد اگر واقعیه چرا حتما دنبال دختری هستی که پشت لبش رو هم تمیز نکرده باشه.؟؟؟
من که نگفتم چون پشت لبش رو تمیز نکرده عاشقش شدم ، با 1 نگاه شیفتش شدم ... عشقه دیگه ...

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
تمومش کنید دیگه . چرا هر کی از مامانش قهر می کنه ، میاد یه تاپیک می زنه . :hmm: ( البته منظورم غیر از ممد هست . ممد موقعیتش خیلی وخیمه . دی )

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
ممد جان ، برادر دینی من ، اسلام از مدت ها پیش جوانان رو به سنت پیامبر ، یعنی ازدواج تشویق کرده است ، شما حال که دختر مورد علاقه خود را پیدا نموده اید بهتر است برای رفع مشکل خود ، هر شب آیت الکرسی رو یک دور بخوانید ، و 300.000 صلوات در روز برای اموات خوانده شود ، سپس 2 رکعت نماز حاجت نیز به جا آورید

مطمئن باشید که ایرانسل در چند هفته آینده دکلی عظیم در آن منطقه احداث خواهد نمود که به رفع مشکلات شما و دیگر جوانان آن منطقه میانجامد

باشد که همه جوانان با داف مورد علاقه خویش محشور شوند
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28322%29.gif
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28323%29.gif

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
معلومه نون به نرخ جیب بابات میخوریا

یکمی که از جیب خودت خوردی عاشقی هم فراموش میکنی

بیچاره پدر گرامی که باید برای عروس گرامی یه دکل مخابراتی بزنه ( شانس اورد اوپراتور اختصاصی نخواستی :) )

سر کار گذاشتی نه ؟ من که میدونم ;-)

قربانت / حجت

Last edited:

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
شما عاشق چهره اش شدی یااخلاقش؟به جای دکل زدن بهتر نیست پدر مادرشو بیاری شیراز؟!
هز دو ... من امکان اینکه بتونم خرج اونها رو هم بدم ندارم :( ... نیمشه ، خودم باید برم شهرستان

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
عاشق چه کارها که نمیکنه.. دکل مخابراتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :دی
اگه میبینی ارزششو داره و پشیمون نمیشی حتما این کار رو بکن.ولی پیش یه مشاور هم برو
والا مشاور گفت به هم نمیخورین، اما من با این ازدواج خیلی چیز ها رو به خودم و بقیه ثابت میکنم !!!

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
به قول ارمین :
اخه ک.... ری ، تو رو چه به عاشق شدن ؟!
ولی در کل داش محمد به نظر من از نظر فرهنگی تفاوت زیادی دارید ! اقتصادی هم همینطور ! بعد از 4 روز میبینی دختره همه فکر و ذکرش پدر و مادرشه .... بالاخره توام میبینی به دردت نمیخوره .

اینجوری که معلومه شیفته زیباییش شدی و حتی محجوب بودنش ، اما هیچ کدام از این دو تا تفاهم بینتون رو تضمین نمیکنه .

الانم وقت خوابت گذشته ... برو بکپ !!!
امید از تو بیشتر از اینا انتظار داشتم ها .... مثلا" بزرگتر از منی ، 1 کم راهنمایی چیزی آخه ، منمیخوامش واقعا" ، پای همه چیزش هم واستادم !!!

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
تمومش کنید دیگه . چرا هر کی از مامانش قهر می کنه ، میاد یه تاپیک می زنه . :hmm: ( البته منظورم غیر از ممد هست . ممد موقعیتش خیلی وخیمه . دی )
بازم مرسی منو از بقیه جدا کردی دوست من، پیشنهادی چیزی نداری ؟!

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
ممد جان ، برادر دینی من ، اسلام از مدت ها پیش جوانان رو به سنت پیامبر ، یعنی ازدواج تشویق کرده است ، شما حال که دختر مورد علاقه خود را پیدا نموده اید بهتر است برای رفع مشکل خود ، هر شب آیت الکرسی رو یک دور بخوانید ، و 300.000 صلوات در روز برای اموات خوانده شود ، سپس 2 رکعت نماز حاجت نیز به جا آورید

مطمئن باشید که ایرانسل در چند هفته آینده دکلی عظیم در آن منطقه احداث خواهد نمود که به رفع مشکلات شما و دیگر جوانان آن منطقه میانجامد

باشد که همه جوانان با داف مورد علاقه خویش محشور شوند
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28322%29.gif
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28323%29.gif
تاپیک رو مذهبی نکن آرمین ، لطفا" :(
اما ماه رمضون هم نزدیکه ، امیدوارم به حق همین ماه مبارک ، خدا ما رو به هم برسونه ... بگو آمین :(

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
معلومه نون به نرخ جیب بابات میخوریا

یکمی که از جیب خودت خوردی عاشقی هم فراموش میکنی

بیچاره پدر گرامی که باید برای عروس گرامی یه دکل مخابراتی بزنه ( شانس اورد اوپراتور اختصاصی نخواستی :) )

سر کار گذاشتی نه ؟ من که میدونم ;-)

قربانت / حجت
نه ، برعکس ، من توی 1 مکانیکی به تازگی مشغول به کار شدم ، دارم خرجی خودم رو میدم !!!

نه داداش من ، سر کاری کدومه ؟!

قربانت حجت جان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا