برگزیده های پرشین تولز

آیا Masbi و Setmapi ارزش وقت گذاشتن رو داره ؟

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
سلام

من به مقوله کسب درآمد از اینترنت خیلی علاقه مند شدم و میخوام روی این زمینه بیشتر وقت بگذارم.

۲ تا از سایتهایی که توجه من رو جلب کرد سایتهای Masbi و Setmapi هست. سایت Masbi یکسری عکس و فایل و ... از

محصولات فروشگاه خودش در اختیارت میگذاره که میتونی روی یک هاست ویندوز کپی کنی و به صورت مستقل از سایت

اصلی به کسب درآمد بپردازی . البته فقط سایت مال خودته و محصولات متعلق به فروشگاه اصلی است و مشتری موقع

پرداخت وجه این موضوع رو نمیفهمه. در کل میخوام ببینم که آیا زیر مجموعه این فروشگاه ها شدن سود آوره و ارزش

وقت گذاشتن رو داره ؟

در حال حاضر چه کاری برای کسب درآمد از اینترنت بهتره ؟

hamidalikhani

Registered User
لایک‌ها
7
کسی توی این زمینه نظری نداره ؟

به نظره من این دوتا سایتی که معرفی کردی خوب نیستن کلا سایتایی که ظاهرشون مثله اینا هست چون پورسانته محصولاتشون خیلی کمه به نظرم با ایران مارکت یا پایگان کارکنی خیلی بهتره البته این نظره منههه:):)البته اینم بگم من باهمشون کار کردم که اینو میگم:rolleyes:

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
به نظره من این دوتا سایتی که معرفی کردی خوب نیستن کلا سایتایی که ظاهرشون مثله اینا هست چون پورسانته محصولاتشون خیلی کمه به نظرم با ایران مارکت یا پایگان کارکنی خیلی بهتره البته این نظره منههه:):)البته اینم بگم من باهمشون کار کردم که اینو میگم:rolleyes:

تایید میشه
همین نام کاربری من یه زمان تو ستمپی رتبه 1 بود ولی دیگه درآمد انچنانی نداشت دیگه بیخیالش شدم

بالا