برگزیده های پرشین تولز

دوستان متخصص تورنت (torrent) كمك كنند

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
آقا ما يه فايل 100 گيگي (Gig) رو از مدت ها گذاشتيم براي دانلود نود و خورده اي درصد هم شده بود الان كامپيوترم هنگ كرد دستي ريستارتش كردم ويندوز كه اومد بالا ديدم فايل دانلودر كه برنامه تورنت هست پاك شده و فايل 100 گيگي ناقص دانلود شده ، آيا كاري ميشه كرد ؟؟؟
آقا اشكم داره در مياد تروخدا يه راهي پيشنهاد بدين

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
یه بار بروز رسانی سراغ گیر رو بزن احتمالا درست میشه (اگه سراغ گیرش پاک نشده و فقط تو لیستت خالی نشون میده)
اگه سراغ گیر پاک شده، تو یه پوشه این هارو ذخیره می کنه پیداش کن و دوباره بزن روش بعد بروز رسانی کن.

من دوبار این کار رو کردم بار اول جواب داد بار دوم فایل ناقص رو حجمش رو دوبرابر کرد و خراب شد که پاکش کردم. این روش رو وقتی همه روش های دیگه رو امتحان کردی و جواب نگرفتی انجام بده.

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
فایل تورنت اصلی و فایلی که ناقص دانلود شده رو بندازین تو این مسیر(از منوی استارت گزینه run بعد هم این متن رو داخلش بنویسین و اینتر بزنین)
%AppData%\uTorrent
اگه هم فایل تورنت اصلی و هم فایل ناقص اینجا بود این کار رو بکن
باید توی خود محیط برنامه تورنت روی فایلت کلیک راست کنی و گزینه force recheck ر وبزنی
خودش درستش میکنه

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
یه بار بروز رسانی سراغ گیر رو بزن احتمالا درست میشه (اگه سراغ گیرش پاک نشده و فقط تو لیستت خالی نشون میده)
اگه سراغ گیر پاک شده، تو یه پوشه این هارو ذخیره می کنه پیداش کن و دوباره بزن روش بعد بروز رسانی کن.

من دوبار این کار رو کردم بار اول جواب داد بار دوم فایل ناقص رو حجمش رو دوبرابر کرد و خراب شد که پاکش کردم. این روش رو وقتی همه روش های دیگه رو امتحان کردی و جواب نگرفتی انجام بده.

روزبه جان يه دنيا ممنون ، فايل تورنتش رو يه بار ديگه رو همون مسير كه ذخيره شده بود اجرا كردم به حالت اول برگشت ، ايشالله هرچي از خدا ميخواي بهت بده ، دستت درد نكنه ، واقعا ازت ممنونم

فایل تورنت اصلی و فایلی که ناقص دانلود شده رو بندازین تو این مسیر(از منوی استارت گزینه run بعد هم این متن رو داخلش بنویسین و اینتر بزنین)
%AppData%\uTorrent
اگه هم فایل تورنت اصلی و هم فایل ناقص اینجا بود این کار رو بکن
باید توی خود محیط برنامه تورنت روی فایلت کلیک راست کنی و گزینه force recheck ر وبزنی
خودش درستش میکنه

دوست خوبم از شما هم يه دنيا ممنون ، مشكلم حل شد ، دستتون درد نكنه :)

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
روزبه جان يه دنيا ممنون ، فايل تورنتش رو يه بار ديگه رو همون مسير كه ذخيره شده بود اجرا كردم به حالت اول برگشت ، ايشالله هرچي از خدا ميخواي بهت بده ، دستت درد نكنه ، واقعا ازت ممنونم

مخلصیم برادر. موفق باشی :)

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195

دوست خوبم از شما هم يه دنيا ممنون ، مشكلم حل شد ، دستتون درد نكنه :)

چاکر دادا

بالا