برگزیده های پرشین تولز

برای سینا

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
گاه فکر میکردم آدم ها یی که میان نت و زیاد فعالیت میکنن یک دلیلش میتونه تنهایی باشه و یا پر کردن چیزهایی که انسان در دنیای حقیقی نداره.......ولی سینا برای من هیچ توجیه ای نداره چون اگر تنهاست میتونه بره تنهاییشو با فرومهای دیگه پر کنه و یا میتونه جای دیگه اصلا جایی که کسی نمیشناستش فعالیت کنه اون الان تو جمع ماست و اونهم یک دلیل داره البته از نگاه من...............
سینا همیشه تاپیک های نظر سنجی میزنه بعضی اوقات توش بحث های خوبی هم راه افتاده اگر زیاد حرف میزنه ولی همه یک جوری نگاهش میکنن انگار که داره کار نا شایستی انجام میده کاری به این ندارم که سینا اون آیدی ها رو خودش ساخته یا نه و یا چند تا آیدی داره.......
فقط یک چیز رو میدونم اینکه سینا دوست داره تو این جمع باشه به نظر من پی تی درست مثل یک محل میمونه .......

بعضیهامون باهم صمیمی تریم .......... محلی که هیچکس برای موندن توش اجباری نداره.......

من برای سینا احترام قایلم چون دوست داره وقتشو اینجا بگذرونه و با بقیه بچه ها لحظاتش رو تقسیم کنه .......

سینایی که طرفدار آلمان و فوتبال ماشینی آلمان هاست ولی خودش خیلی احساسی به نظر میرسه تو اون تاپیکی که بسته شد خیلی ها به سینا پریدن من کاری ندارم اون آیدی مال سینا بود یا نه(اول مشکل با من شروع شد)ولی از اینکه یک نفرم تو این جمع بزرگ پی تی ناراحت بشه آزرده خاطر میشم سینا جان امیدوارم همیشه شاد باشی...........

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
الان همه 180 درجه نظرشون عوض میشه راجع به سینا ...

ولی من سینا رو دوست دارم ... واقعا وقت میزاره ..
موفق باشی سینا پل پی تی ...

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
گاه فکر میکردم آدم ها یی که میان نت و زیاد فعالیت میکنن یک دلیلش میتونه تنهایی باشه و یا پر کردن چیزهایی که انسان در دنیای حقیقی نداره.......ولی سینا برای من هیچ توجیه ای نداره چون اگر تنهاست میتونه بره تنهاییشو با فرومهای دیگه پر کنه و یا میتونه جای دیگه اصلا جایی که کسی نمیشناستش فعالیت کنه اون الان تو جمع ماست و اونهم یک دلیل داره البته از نگاه من...............
سینا همیشه تاپیک های نظر سنجی میزنه بعضی اوقات توش بحث های خوبی هم راه افتاده اگر زیاد حرف میزنه ولی همه یک جوری نگاهش میکنن انگار که داره کار نا شایستی انجام میده کاری به این ندارم که سینا اون آیدی ها رو خودش ساخته یا نه و یا چند تا آیدی داره.......
فقط یک چیز رو میدونم اینکه سینا دوست داره تو این جمع باشه به نظر من پی تی درست مثل یک محل میمونه .......

بعضیهامون باهم صمیمی تریم .......... محلی که هیچکس برای موندن توش اجباری نداره.......

من برای سینا احترام قایلم چون دوست داره وقتشو اینجا بگذرونه و با بقیه بچه ها لحظاتش رو تقسیم کنه .......

سینایی که طرفدار آلمان و فوتبال ماشینی آلمان هاست ولی خودش خیلی احساسی به نظر میرسه تو اون تاپیکی که بسته شد خیلی ها به سینا پریدن من کاری ندارم اون آیدی مال سینا بود یا نه(اول مشکل با من شروع شد)ولی از اینکه یک نفرم تو این جمع بزرگ پی تی ناراحت بشه آزرده خاطر میشم سینا جان امیدوارم همیشه شاد باشی...........

دوست داره تو این جمع باشه اما با کارهایی که کرده خودشو یه بچه نشون داده و این جمع قبولش نمیکنن.
سینا مقصره.حتی اگه اون یوزر ها مال خودش نبوده باشه هم مقصره.بین 165948 کاربر چرا همه به این یه نفر شک دارن؟چون چیزی جز یه مولتی یوزر که تفریحش سرکار گذاشتن و نیست کردن زحمات مدیران و کاربران دلسوز این فرومه.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
اینجانب حمایت همه جانبه خود را از سینا ملقب به سینا آلمانی اعلام میکنم و تذکر میدم کسی که با سینا لج کنه

مثل این میمونه که کسی با ایران لج کرده باشه و از هر وسیله ای برای نابودی او استفاده خواهیم کرد و تا با خاک

یکسانش نکنیم دست از آتش نخواهیم کشید

السلام علیکم و رحمت الله و برکاته
169fs595620.gif

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
این حرفا چیه سینا هم یه کاربر مثه همه. هرچند تا آی دی هم داره از نظر من به خودش مربوطه حالا از نظر فروم مشکل داره بماند

استـاد چانگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گیرم که آب رفته به جوی آید با آبروی رفته چه باید کرد ؟

من همیشه متذکر می شدم که حرمت ها را نگه دارید
ولی گویا بعضی از کاربرهای کاربرنما به این مساله توجه لازم نداشتن

حالا نیازی هم به داستان گفتن نبود هر چند یک معذرت حواهی خشک و خالی تاثیر بیشتری هم می گذاشت ولی من از همان اول هم به واسطه سالها تمرین هنرهای رزمی هیچ ناراحتی و دل شکستگی ای نسبت به این مساله نداشته ام و نخواهم داشت فقط وسط دعوای شما همکار مدیر آمد بی خود و بی جهت تاپیک "باشگاه مجازی استاد چانگ" را بست و رفت

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
سینا بیا از من معذرت خواهی کن تا همه قبولت داشته باشن . دی

ولی واقعآ بدون سینا فروم معنایی نداره . دی

موفق باشی .

turksay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایطوری از سینا دلجوئی میکنین
باید از دلش در بیارین
ها... همیطوری

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
گیرم که آب رفته به جوی آید با آبروی رفته چه باید کرد ؟

من همیشه متذکر می شدم که حرمت ها را نگه دارید
ولی گویا بعضی از کاربرهای کاربرنما به این مساله توجه لازم نداشتن

حالا نیازی هم به داستان گفتن نبود هر چند یک معذرت حواهی خشک و خالی تاثیر بیشتری هم می گذاشت ولی من از همان اول هم به واسطه سالها تمرین هنرهای رزمی هیچ ناراحتی و دل شکستگی ای نسبت به این مساله نداشته ام و نخواهم داشت فقط وسط دعوای شما همکار مدیر آمد بی خود و بی جهت تاپیک "باشگاه مجازی استاد چانگ" را بست و رفت

استاد برو اسکلای معبتو بذار سر کار اینجا همه آبدیده شدن کسی خامت نمیشه.

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
سینا زیاده شده..کدوم سینا؟؟

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555

ممنون بابت مطالبی که نوشتی
امروز که اون پست رو ازت دیدم و اون جمله رو خیلی جا خوردم و ناراحت شدم
در مورد اون ایدیهای جدید هم که گفتم من نیستم و برای اثباتش هم دیگه از مقایسه ایپی کار راحتری نیست

از بقیه هم که تو این تاپیک پست دادن ممنونم
277.gif

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
سینا یه کم از خودت بگو
چن سالته؟
چیکاره ای؟
علاقه مندی ها؟
رنگ ...
ب........

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
اون یوزر ها نمیخورد سینا باشن . یکیشون که پهلوان بود اون یکی هم بماند .

سینا هم کلا بچه بدی نیست یکم بچه بازی در میاره و تا حد زیادی هم تخسه . این دو تا رو اصلاح کنه میره بهشت :دی

zharfaaa

Registered User
لایک‌ها
2
اینجانب حمایت همه جانبه خود را از سینا ملقب به سینا آلمانی اعلام میکنم و تذکر میدم کسی که با سینا لج کنه

مثل این میمونه که کسی با ایران لج کرده باشه و از هر وسیله ای برای نابودی او استفاده خواهیم کرد و تا با خاک

یکسانش نکنیم دست از آتش نخواهیم کشید

السلام علیکم و رحمت الله و برکاته
169fs595620.gif

تکبییییییییییر:D

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
الکی الکی محبوب شدی رفت:دی

جدا تو این یک ساله سینا از بهترین کاربرهای گفتگوی ازاد بوده فقط یه مقدار تعداد نظرسنجی هاش زیاد بوده

بالا