برگزیده های پرشین تولز

FIFA 11

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3
این بازی یکی دیگه از سری بازی های شرکت EASport هست که در تاریخ 28 سپتامبر 2010 برای کنسول های Xbox360,PS3,PS2,PSP,DS,WII,PC ریلیز میشه.

این هم کاور اولیه بازی:

988949_158498.jpg

و این هم چند تا عکس از این بازی محبوب:

988949_072010_790screen003.jpg

988949_072010_790screen001.jpg

988949_072010_790screen011.jpg

988949_072010_790screen012.jpg

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
این بازی یکی دیگه از سری بازی های شرکت EASport هست که در تاریخ 28 سپتامبر 2010 برای کنسول های Xbox360,PS3,PS2,PSP,DS,WII,PC ریلیز میشه.

این هم کاور اولیه بازی:

988949_158498.jpg

و این هم چند تا عکس از این بازی محبوب:

988949_072010_790screen003.jpg

988949_072010_790screen001.jpg

988949_072010_790screen011.jpg

988949_072010_790screen012.jpg

خیلی جذابه وخیلی باکیفیته

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3
باحال باید باشه منتها میگن pes11 کولاکه!!!!!!!!!!!:D:D

البته به نظر من زیاد فرق آنچنانی بین PES و FIFA نباید باشه
بیشتر به سلیقه ی بازی کننده مربوط میشه.
الته نا گفته نمونه که به نظر من FIFA تا حدود سال 2008 از PES بسیار برتر بود اما PES خودشو خوب بالا کشید یه رقیب جدی برای FIFA شد.
البته یه مشکل FIFA اینه که تورنمنتی های کشور های ملی رو نداره مثل جام جهانی و یورو و جام ملتهای آسیا و آمریکا و آفریقا و لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا اما خوب SKILL MOVE های قشنگی داره:happy:

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3

الته نا گفته نمونه که به نظر من FIFA تا حدود سال 2008 از PES بسیار برتر بود اما PES خودشو خوب بالا کشید یه رقیب جدی برای FIFA شد.
البته یه مشکل FIFA اینه که تورنمنتی های کشور های ملی رو نداره مثل جام جهانی و یورو و جام ملتهای آسیا و آمریکا و آفریقا و لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا اما خوب SKILL MOVE های قشنگی داره:happy:

etzio

Registered User
لایک‌ها
6

کلا من بیشتر با فیفا حال میکنم منتها مشکل فیفا که خصوصا تو 09 و10 دیده میشه اینه که خیلی قانون منده و اگه از یه نقطه معین 100 بار شوت کنی همش گل میشه مثلا تو یه بازی با یکی از فامیلامون که هردو مون یکمی بلد بودیم بود در مجموع 13 تا گل زده شد که فکر نمیکنم تو PES این اتفاق بیفته

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370

کولاک چیه ؟ :دی
فوق کولاکه...
تریلر ازش دیدم خیلی خدا شده.
فیفا کیلو چن؟

اختیار دارید.
PES زمین تا آسمون با Fifa فرق داره.
تازه گرافیک Fifa 11 رسیده به 2008 pes!
گیم پلی هم که تو خواب هم به PES نمیرسه!

PES بد ترین نسخش 2010 بود که همین طوری صد شرف داره به فیفا :دی

البته خیلی ممنون به خاطر تاپیک.لطف کردید.

کلا من بیشتر با فیفا حال میکنم منتها مشکل فیفا که خصوصا تو 09 و10 دیده میشه اینه که خیلی قانون منده و اگه از یه نقطه معین 100 بار شوت کنی همش گل میشه مثلا تو یه بازی با یکی از فامیلامون که هردو مون یکمی بلد بودیم بود در مجموع 13 تا گل زده شد که فکر نمیکنم تو PES این اتفاق بیفته

PES طبیعی تره گل هاش.
شما تو فیفا در مجموع 13 گل زدید؟
من و پسر داییم نفری 13 گل تو PES میزنیم.با توجه به قدرت های مختلف بازی کن ها و پستشون خیلی راحت میشه گل زد.البته از مکان های خاص و شرایط خاص

باز هم تشکر به خاطر تاپیک

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3
کولاک چیه ؟ :دی
فوق کولاکه...
تریلر ازش دیدم خیلی خدا شده.
فیفا کیلو چن؟

اختیار دارید.
PES زمین تا آسمون با Fifa فرق داره.
تازه گرافیک Fifa 11 رسیده به 2008 pes!
گیم پلی هم که تو خواب هم به PES نمیرسه!

PES بد ترین نسخش 2010 بود که همین طوری صد شرف داره به فیفا :دی

البته خیلی ممنون به خاطر تاپیک.لطف کردید.

PES طبیعی تره گل هاش.
شما تو فیفا در مجموع 13 گل زدید؟
من و پسر داییم نفری 13 گل تو PES میزنیم.با توجه به قدرت های مختلف بازی کن ها و پستشون خیلی راحت میشه گل زد.البته از مکان های خاص و شرایط خاص

باز هم تشکر به خاطر تاپیک

خواهش میکنم تایپک قابلی نداره:D

اما یه چیزای فیفا خیلی از pes برتره من نسخه 2010 pes رو بازی نکردم اما تو نسخه های قبلیش خیلی سخت می شد رو ضربات ایستگاهی به طور مستقیم گل زد، یا باید خیلی تلاش می کردی تا روی سانتر با ضربه ی سر گل بزنی.

البته بازی های فیفا بر روی ps2 از بازی های pes بر روی ps2 یه برتری در چهره ی بازیکنان داشت اما در دستگاه های next gen با توجه از اون عکس هایی که از pes 2010 و 2011 دیدم باید این مشکل برطرف شده باشه.

البته بازم می گم این به سلیقه ی کسی که بازی می کنه بستگی داره که کدوم رو انتخاب می کنه.

ولی حالا خودمونیم ها انگار تیرک های فیفا تو خالیه. نه؟؟
:D:D

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
خواهش میکنم تایپک قابلی نداره:D

اما یه چیزای فیفا خیلی از pes برتره من نسخه 2010 pes رو بازی نکردم اما تو نسخه های قبلیش خیلی سخت می شد رو ضربات ایستگاهی به طور مستقیم گل زد، یا باید خیلی تلاش می کردی تا روی سانتر با ضربه ی سر گل بزنی.

البته بازی های فیفا بر روی ps2 از بازی های pes بر روی ps2 یه برتری در چهره ی بازیکنان داشت اما در دستگاه های next gen با توجه از اون عکس هایی که از pes 2010 و 2011 دیدم باید این مشکل برطرف شده باشه.

البته بازم می گم این به سلیقه ی کسی که بازی می کنه بستگی داره که کدوم رو انتخاب می کنه.

ولی حالا خودمونیم ها انگار تیرک های فیفا تو خالیه. نه؟؟
:D:D

مرسی.

به نظر من بازی حالش به سختیشه.
ضربه آزاد PES سخت هست اما اگه تمرین کنید خیلی آسون هست و خیلی حال میده.
اما مال Fifa شوت عادی رو بزانی گل میشه و اصلا حال نمیده.
سانتر رو هم من تقریبا اکثر گل هام با سانتر هست.فقط کرنل زدن رو هنوز یاد نگرفتم.

درسته.همش نظر شخصیه.

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319

درسته دقیقا همینجوره،از 06 که آخرین باری بود که فیفا بازی کردم یادمه مشخص بود اگه از یه ناحیه ای، با یه قدرت مشخص شوت بزنی همیشه گل میشه!
در کل به نظر من PES واقعا از فیفا سر تره،از همه نظر :دی / هرجا میخوام این دو تا بازی رو مقایسه کنم اینو میگم: ممکنه 1000 تا بازی با PES انجام بدی ولی تو 1001 مین بازی اتفاقی بیفته یا جوری گل بزنی که تا حالا ندیدی!:دی

با پیش نمایش هایی که از PES2011 دیدم و امکاناتی که به مسترلیگ اضافه کردن بدجوری منتظرش هستم
icon10.gif

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
کلا فیفا خیلی مصنوعیه!
اما کاملا pes نزدیک به طبیعی هست
گیم پلی pes رو به هیچ وجه نمیشه با فیفا قیاس کرد
در مجموع من به pes 10 میدم و به فیفا 7 !

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

توی فیفا 10 اگه شما با یک تیم در یکی از لیگ هاش بری بالا هم جام حذفی لیگ برگذار می کنه هم بازی های لیگ و هم بازی های لیگ قهرمانان :دی

به نظر من هم فیفا 9 خیلی ضعیف بود من که اصلا باهاش نتوستم سر کنم بازیکن ها فوق شوت زنی داشتن و اکثر شوت هاشون گل می شد:دی:blink:

در کل به نظر من فیفا بازی جالبیه :D

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3
منم هنوز تو PES کرنرزدن رو یاد نگرفتم اما یکمی فیفا سرتره برای بازی هایی که با یکی دیگه بازی می کنیم PES بهتره اما برای تورنمنت ها وغیره بازم میگم فیفا
:cool:
اما یکی از مواردی که بعضی از ایرنی ها از PES زیاد خوششون نمیاد دس بردن شرکت های ایرانیه که میان بازی رو خراب می کنند.:hmm:

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
یکی از مواردی که بعضی از ایرنی ها از PES زیاد خوششون نمیاد دس بردن شرکت های ایرانیه که میان بازی رو خراب می کنند.:hmm:

آخ گل گفتی:D:D میان برای بازی قاب چاپ میکنن اسمشم فارسی مینویسند مسترلیگ ایران با گزارش فارسی :p:p:p عجب آدمایی پیدا میشن چه غل.... ها:p:p:p:p

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3
آخ گل گفتی:D:D میان برای بازی قاب چاپ میکنن اسمشم فارسی مینویسند مسترلیگ ایران با گزارش فارسی :p:p:p عجب آدمایی پیدا میشن چه غل.... ها:p:p:p:p

جدیداً از دوستانم شنیدم که تو فیفا 2010 هم دست بردن البته برای PC و اومدن تلفیقی از PES و FIFA و لیگ ایران با گزارش عادل فردوسی پور ساختن که کم کم داره تو بازار زیاد میشه.....البته این کارشون دزدیه:(

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
جدیداً از دوستانم شنیدم که تو فیفا 2010 هم دست بردن البته برای PC و اومدن تلفیقی از PES و FIFA و لیگ ایران با گزارش عادل فردوسی پور ساختن که کم کم داره تو بازار زیاد میشه.....البته این کارشون دزدیه:(

دزدی هم اینجور؟نچ نچ نچ:blink::blink::eek::eek:

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3
دزدی هم اینجور؟نچ نچ نچ:blink::blink::eek::eek:

اصلاً کار بعضی از شرکت های به اسم بازی سازی اینه که الکی میان بازی رو خراب می کنند و دوبلش می کنند و برند شرکت خودشون رو میزنن و بازی رو به اسم خودشون می فروشن......مثلاً اومدن بازی call of duty 5 رو دوبله کردن یا gta 5 را ماشین هاش رو با چه کیفیته بدی کردن پژو و پرشیا و دوبلشم کردن و اسم خودشون رو هم گذاشتن بازی ساز!!!!:lol: آدم اصلاً با دیدن کارهای بعضی از شرکت ها از زندگی نا امید میشه:eek:

شما برو عکس های بازی رانندگی در تهران رو با عکس های بازی gta4 که آنچنان کیفیتی هم نداره مقایسه کن ببین کدوم کیفیتش بهتره؟؟؟؟:eek:

تازه برای ساخت بازی رانندگی در تهران از موتور های آمده ی بازی سازی هم استفاده نکردن و اومدن موتور جدید ساختن و 2 میلیارد تومن هزینه کردن:wacko: تا مثلاً صنعت بازی سازی بسازن و در عرصه ی بین الملل رقیب شرکت های Rockstar,THQ,EASport,...بشن که 95 درصد بازی هاشون خوب در نیومده و فقط همون 5 درصد هم شانسی متوسط (نه خوب و عالی) در می آد.

:lol: تو ایران هم قانون کپی رایت وجود نداره که جلوی بعضی از این شرکت هایی که میان بازیه های مردم رو میدزدن و به اسم خودشون میزنن رو بگیره

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
:lol: تو ایران هم قانون کپی رایت وجود نداره که جلوی بعضی از این شرکت هایی که میان بازیه های مردم رو میدزدن و به اسم خودشون میزنن رو بگیره

مشکل همینه اگه کپی رایت باشه مطمئنا بازی سازی ایرن با سرعت صد برابر بشرفت میکنه

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3
مشکل همینه اگه کپی رایت باشه مطمئنا بازی سازی ایرن با سرعت صد برابر بشرفت میکنه

دیگه اینطوری هم نمیشه که یه نفر یه نرم افزار یا آموزشی را که با هزار زور و زحمت جمع آوری کرده یکی دیگه بیاد بخره و قفلشو بشکونه و کلی هم از روش رایت بزنه :eek:و به مردم با قیمت ارزون تر می فروشه و حق اون بنده خدا هم ضایع میشه:hmm::eek:

بالا