برگزیده های پرشین تولز

چرا همچین اتفاقی برام افتاد؟ (پریشب فیلطرینگ نداشتم)

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
پریشب ( دیشب نه شب قبلش) از حدود ساعت 2:50 تا ساعت حدود 3:45 شب هیچگونه فیلطرینگی روی خط من وجود نداشت ، فوری اومدم تو پی تی از بچه ها پرسیدم فهمیدم برای همه فیلطرینگ هست فقط من یکی ندارم
اول خودم متوجه نشدم اما بعد کم کم به صفحاتی که برام باز میشد و در حالت عادی نباید باز میشد شک کردم ( مثل لینک های Hotfile و یوتیوب )
چیز پی ان دارم اما از این سه دقیقه ای هاست ، نرم افزارهای فیلطرینگ هم دارم اما task manager رو که نگاه کردم هیچ کدومشون فعال نبودند ...
:blink::blink::blink:

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
تبریک میگم.
این اتفاق هر صد سال یک بار برای یکی اتفاق میفته!

پ.ن: بیکاری عزیز من؟ چه حوصله ای داری که دنبال علت این چیزها هستی!

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
براي منم اتفاق افتاده. اتفاقا اومدم توي PT پستشو زدم. فكر كردم ISP من معجزه كرده! هرچند هيشكي تو PT به پست ما محل نذاشت! :lol:

radium

Registered User
لایک‌ها
4
باید تو تاریخ ثبت بشه

AminMrz

Registered User
لایک‌ها
31
فکر کنم مشکل از isp باشه از چه اینتر نتی استفاده میکنید؟

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
براي منم اتفاق افتاده. اتفاقا اومدم توي PT پستشو زدم. فكر كردم ISP من معجزه كرده! هرچند هيشكي تو PT به پست ما محل نذاشت! :lol:
اتفاقا من هم اون شب توی دو تا پستی که دادم هر چی جلزولز کردم کسی تحویل نگرفت :D
من هم نشستم قشنگ از این نعمت باد آورده استفاده کردم ، فقط حیف که سرعتم کم بود زیاد حال نداد :(
فکر کنم مشکل از isp باشه از چه اینتر نتی استفاده میکنید؟
من تبریز هستم از سرویس 64 استفاده میکنم ، به نظر من هم مشکل باید از Isp باشه یعنی چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه
حیف که نصفه شب بود و دوستانم که مثل من از این شرکت سرویس گرفتن مطمئنا خواب بودن وگرنه ازشون میپیرسیدم که همچین اتفاقی براشون افتاد یا نه ؟
.................
آدم یاد این فیلم ها می افته که قهرمان داستان از بین میلیون ها انسان همین طوری اتفاقی انتخاب میشه و کلی بلا سرش میاد ، آخرش میفهمه قضیه چیه ؟ ( مثل فیلم ماشینکار یا فیلم بازی )
:cool: فکر کنم این شروع ماجراست :cool:

Last edited:
بالا