برگزیده های پرشین تولز

لپ تاپ ASUS UL80VT نو

midget

Registered User
لایک‌ها
0
تاپیک رو توی بازارچه سخت افزار زدم ولی ظاهراً اینور بیشتر بازدید کننده واسه همین با اجازه mod ها اینجا هم می نویسم...

با سلام خدمت دوستان عزیز:)

یک عدد لپ تاپ Asus UL80VT که یکی از آشناها از آمریکا برام آوردن رو می خوام بفروشم.

نکته ی بارز این لپ تاپ، عمر باطری فوق العاده ی اون و دیزاین زیباش و وزن کمش هست. lcd اون 14.1 هستش که همیشه سایز توصیه شده هستش برای کسانی که نمی خوان بزرگی صفحه رو فدای راحتی حمل و نقل کنن.

با یک بار شارژ باطری با این لپ تاپ می تونید 8 تا 11 ساعت کار کنید.

از دیگر مشخصاتش اینه که این لپ تاپ 2 تا کارت گرافیک داره. و می تونه خود به خود بین یک گرافیک کارد آن بورد و یک گرافیک کارد dedicated سوییچ کنه. گرافیک کارد آن بورد اینتل و گرافیک کارد مستقل اون، Nvidia با 512MB رم مستقل هستش.

تاچ پد بسیار جالبی داره که مولتی تاچ هست و می تونید با اشارات مختلف با چند انگشت روی تاچ پد، کارهای مختلفی انجام بدید.

LCD اون LED-backlit و بسیار شفاف و پر نور هستش.

4GB رم و 320GB هارد داره. DVD R/W داره.

از مشخصات فوق العاده ی دیگه ش، اینه که سیستم خنک کننده ی این لپ تاپ بسیار عالی عمل می کنه، و طبق ریویو ها همیشه سرد باقی می مونه. دوستانی که وارد تر هستن می دونن که عمر لپ تاپ و به خصوص عمر باطری اون، با میزان گرمایی که لپ تاپ تولید می کنه رابطه مستقیم داره،و کنترل گرمای خوب، عمر قطعات رو در لپ تاپ ها زیاد می کنه.

سی پی یو این لپ تاپ Intel Core 2 Duo ULV هستش (SU 7300) و این لپ تاپ تنها دستگاه ULV موجود در بازاره که قابلیت Overclock سی پی یو رو در اون وجود داره و شما می تونید هنگامی که به سرعت بیشتر نیاز پیدا می کنید، با فشردن یک دکمه، 33% سرعت اون رو افزایش بدید.

رنگ این دستگاه نقره ای هست که در بازار ایران پیدا نمی شه، در ایران رنگ مشکی اون موحوده که خیلی سریع اثر انگشت و کثیفی رو به خودش جذب می کنه، در صورتی که رنگ نقره ای این مشکل رو نداره و آلومینیوم استفاده شد در پشت lcd ، ظاهر بسیار شیکی به دستگاه می ده (بر خلاف لپ تاپ مشکی رنگ که پلاستیکی هست پشت اون)

دیگه اینکه، همونطور که گفتم دستگاه رو از آمریکا برام آوردن، و نو هستش. به عنوان carry-on در یک کیف آوردنش و جعبه ش اینجا نیست. ولی فاکتورش موجوده، به صورت آنلاین، در سایتی که خریداری شده. همراه همون کیفی که باهش آوردن (یک کیف Caselogic ) می فروشمش. گارانتی ش هم اینترنشناله طبیعتاً.

قیمت رنگ مشکی این لپ تاپ در ایران 1,100 هست. من 1,050 می دم، همراه با یک کیف Caselogic 14.1 نو (که قیمتش در ایران 40-60 تومنه). یعنی جمعاً 100 هزار تومن زیر قیمت بازار. با توجه به زحمت آوردن دستگاه و اینکه رنگ نقره ای ش در بازار نیست، فک می کنم قیمت خیلی خوبی دارم می دم. دستگاه رو حضوری در مشهد یا آمل می تونم تحویل بدم. و در سایر جاها با پست/تی پاکس. البته اگر خرید قطعی باشه در تهران هم حضوری می تونم.

آپدیت: قیمت رو آوردم پایین. 950 تومن. تا آخر هفته، به بهترین پیشنهاد. در ضمن یکی از دوستان جلوتر 930 قیمت دادن. لطفاً از 950 پایین تر قیمت ندید.

یه نکته ی دیگه: مزیت خرید یک Asus چیه ؟ Asus از لحاظ کیفیت لپ تاپ ها، در آمریکا، از محبوب ترین برند هاست. و سایت square-trade ، معروف ترین سایت دنیا در ارائه ی گارانتی برای لوازم الکترونیکی، بعد از بررسی مشکلات گزارش شده در بین 30,000 لپ تاپ از برندهای مختلف، Asus رو بهترین و مطمئن ترین تولید کننده لپ تاپ از لحاظ کیفیت ساخت و خرابی های احتمالی اعلام کرده.

برای تماس : لطفاً پی ام بدید.

ممنون.

ASUS-UL80VT-A2-SILVER-11.jpg

image.php

Last edited:

HD-BD

Registered User
لایک‌ها
6
اینهمه مزیت

دلیل فروش !!!!

جان خودت دلیل روتین نده که نیاز مالی و رنگش به شلوارم نمی اومد و ...

سوال :

به شرط تست هم میدین ؟

avan

Registered User
لایک‌ها
207
پشتش نوشته چی؟ Made in USA ?

ali feyzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيز چقدر كار كرده؟؟؟:)

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
dadash brand taiwani hast oonvaght che dalili dareh usa tolid koneh ??
حالا کار نداریم الان همه چیزو چین میزنه
اما سونی مگه ژاپنی نیست ؟ پس چرا پشت بعضی مدلای لپ تاپش میزنه Made in USA !؟

midget

Registered User
لایک‌ها
0
اینهمه مزیت

دلیل فروش !!!!

جان خودت دلیل روتین نده که نیاز مالی و رنگش به شلوارم نمی اومد و ...

سوال :

به شرط تست هم میدین ؟

آقا این پرت و پلاها چیه نوشتین؟!! مگه هندوانه ست که به شرط چاقو بدمش؟!

لپ تاپ نو ــه، کار نکرده. سوغاتی آوردن، می خوام بفروشمش. خلاص.

Google_khan

Registered User
لایک‌ها
2
باید خدمت همه دوستان عزیز عرض کنم این مدل از لپ تاپ ایسوس فوق العاده لپ تاپ خوبیه ، اگه به کارتون می آد
اصلا معطلش نکنین ، البته من قیمت این مدل رو ندارم که بدونم دوستمون مناسب داره میده یا نه که با یه آمار گیری مشکلش حل میشه ، اما من شخصا مدل u30jc ایسوس رو از این آقایی که این پایین کوت کردم خریدم و فوق العاده راضی هم هستم هم تخفیف خوبی بهم دادن هم مدلی که می خواستم رو موجود داشتن در صورتی که خیلی جاها اصلا به گوششون هم نخورده بود !

bebin akhe sony faghat shoroesh japan boodeh vali kollna hame kar hash va tahgighatesh va zarmayeh gozarish too usa hast badesh ham sony ke ye bakhsh nist ghesmat filmesh koolan too americas shayat labtopesh ham intor bashe

vali asus kollan taiwani hast va inam begam keyfiatesh harf nadareh vaghean too pabtopa aaaalie

az nazar keyfiat saakht va garanty migam albate

راسی دوست عزیز موسی که توی پیکیجش بود لاجیتک نبودا !

Hamed_Au

کاربر فعال آپلود سنتر
کاربر فعال
لایک‌ها
78
dadash brand taiwani hast oonvaght che dalili dareh usa tolid koneh ??

model hayeh jadid asus ro faghat china mizaneh

kesi ham goft mal borkinafasoe va mal oogandaa hast jeddi nagirin hamash china sakhte mishe taht license taiwan

رو كارتنشون يه شمارهميزنن مال آمريكاست!

M.fazel

Registered User
لایک‌ها
0
1- سیستم عاملش چیه؟
2-از کجا مطمئن باشیم نو هست عزیز؟
3-من میخام ولی راستش یکم باورش سخته سیستم به این خوبیو کی میفروشه؟
4-تاریخ ویندوزش برا کی هست؟

ashkan.sam

Registered User
لایک‌ها
16
دوست عزیز وزن این دستگاه چقدره ؟!
قیمت آخرتون چنده (مثلا بگید هرچی تو بازار بود من اینقدر کمتر می دم ) با توجه به اینکه بدون گارانتی هستش (البته من اینطور برداشت کردم !)

midget

Registered User
لایک‌ها
0
1- سیستم عاملش چیه؟
2-از کجا مطمئن باشیم نو هست عزیز؟
3-من میخام ولی راستش یکم باورش سخته سیستم به این خوبیو کی میفروشه؟
4-تاریخ ویندوزش برا کی هست؟

Windows 7 Home Premium
سیستم به این خوبیو توی خیلی از مغازه ها می فروشن، به قیمت بالاتر. وقتی آدم یه چیزی رو لازم نداشته باشه می فروشتش طبیعتاً !
منظورتون از تاریخ ویندوز رو متوجه نشدم.

دوست عزیز وزن این دستگاه چقدره ؟!
قیمت آخرتون چنده (مثلا بگید هرچی تو بازار بود من اینقدر کمتر می دم ) با توجه به اینکه بدون گارانتی هستش (البته من اینطور برداشت کردم !)

2 کیلوگرم.
در pm عرض کردم خدمتتون.

Last edited:

tehran_iran

Registered User
لایک‌ها
0
قیمت جهانیش

http://www.google.com/products/cata...WcCJb_-QaOjIXyAQ&sa=title&ved=0CAcQ8wIwADgA#p

قیمت آخر رو برای من پخ کنید ممنون در ضمن حرف شما درسته asus کیفیت بالای داره ولی در ایرن همه دنبال سونی هستند و با این قیمت که شما گفتید الان میشه سونی core i3 خرید

Sony VAIO CW21FX الان قیمتش تو پایه های 900 تومن هست

http://www.digikala.com/Default.aspx?Products=Notebook&Product=Notebook-Sony-CW21FX

Last edited:

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
قیمت برای من هم بفرست

midget

Registered User
لایک‌ها
0
قیمت جهانیش

http://www.google.com/products/cata...WcCJb_-QaOjIXyAQ&sa=title&ved=0CAcQ8wIwADgA#p

قیمت آخر رو برای من پخ کنید ممنون در ضمن حرف شما درسته asus کیفیت بالای داره ولی در ایرن همه دنبال سونی هستند و با این قیمت که شما گفتید الان میشه سونی core i3 خرید

Sony VAIO CW21FX الان قیمتش تو پایه های 900 تومن هست

http://www.digikala.com/Default.aspx?Products=Notebook&Product=Notebook-Sony-CW21FX

شما می تونید زحمت بکشید از آمریکا سفارش بدید بیارن. حتما به صرفه تر در می یاد براتون:)

Last edited:

hajizadeh110

Registered User
لایک‌ها
66
سلام دوست عزیز

من خیلی وقته دنبال این لپ تاپ هستم و خوب از قیمتش خبر دارم!

قیمت این مدل لپ تاپ با هارد 500 و گارانتی فول یک ساله الماس تو اینترنت 1040000هست!میتونی به لینک زیر بری خودت ببینی:
http://www.mihanmarket.com/Product.aspx?p=5646

اما مال شما هارد 320 هست که 30 تومن کم میشه!گارانتی هم نداره که حدود 40 تومن کم میشه!
از طرفی میگی کارتون نداره!خوب خریدار از کجا بفهمه شما اصلا استفاده نکردید!تنها باید به حرف شما اعتماد کنه!
فرض اینکه شما اصلا استفاده نکردید ؛ خریدار اگه بعدا بخواد بدون کارتون بفروشه کلی میخوره سرش!اون کیف رو بگیم بجای کارتون!
میمونه اینکه قیمت اینترنت این لپ تاپ تو لینک بالا معمولا حدود 20 تومن بالاتر از بازاره که اگر 20 تومن هم کم کنیم
قیمت واقع بینانه این لپ تاپ 950 تومن هست!

این یه قیمت منصفانه است!اما بگم که لپ تاپ فوق العاده ای است و اینجا بعید میدونم کسی قدر این لپ تاپ رو بدونه و حتی بخواد 950 بابتش پول بده!

امیدوارم از دست ما ناراحت نشید!

Sasanby

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا اخرش چند ؟ من تو این هفته میخوام لب تاب بخرم

midget

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز

من خیلی وقته دنبال این لپ تاپ هستم و خوب از قیمتش خبر دارم!

قیمت این مدل لپ تاپ با هارد 500 و گارانتی فول یک ساله الماس تو اینترنت 1040000هست!میتونی به لینک زیر بری خودت ببینی:
http://www.mihanmarket.com/Product.aspx?p=5646

اما مال شما هارد 320 هست که 30 تومن کم میشه!گارانتی هم نداره که حدود 40 تومن کم میشه!
از طرفی میگی کارتون نداره!خوب خریدار از کجا بفهمه شما اصلا استفاده نکردید!تنها باید به حرف شما اعتماد کنه!
فرض اینکه شما اصلا استفاده نکردید ؛ خریدار اگه بعدا بخواد بدون کارتون بفروشه کلی میخوره سرش!اون کیف رو بگیم بجای کارتون!
میمونه اینکه قیمت اینترنت این لپ تاپ تو لینک بالا معمولا حدود 20 تومن بالاتر از بازاره که اگر 20 تومن هم کم کنیم
قیمت واقع بینانه این لپ تاپ 950 تومن هست!

این یه قیمت منصفانه است!اما بگم که لپ تاپ فوق العاده ای است و اینجا بعید میدونم کسی قدر این لپ تاپ رو بدونه و حتی بخواد 950 بابتش پول بده!

امیدوارم از دست ما ناراحت نشید!

سلام

خیلی ممنون از اطلاعاتتون..

در مورد هارد که فرمودید 320 هست، تمام ul80vt هایی که در آمریکا فروخته می شن هارد 320 دارن. می تونید سایت های معتبر amazon ، newegg و .. رو چک بفرمایید.

علاوه بر این، شما مدل ul80vt-A1 رو مد نظر دارید، در صورتی که من ul80vt-A2 رو برای فروش گذاشتم. این دو مدل 30-40 دلار تفاوت قیمت دارن.

به علاوه مدل ul80vt-A2 یعنی رنگ نقره ای، در ایران نیست، معمولاً این ارزش کالا رو می بره بالا...

از همه ی اینا گذشته، این دستگاه سفارش آمریکاست... دیگه خودتون می دونید:happy:

ولی در مورد قیمت، ازون جایی که یه مقدار پول لازمم، قیمت پایه رو می کنم همین مبلغی که فرمودین.

قیمت 950 تومن.

تا آخر هفته، به بهترین پیشنهاد. در ضمن یکی از دوستان جلوتر 930 قیمت دادن. لطفاً از 950 پایین تر قیمت ندید.

ممنون.

بالا