برگزیده های پرشین تولز

BLACKBERRY BOLD 9700 vs NOKIA E72

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
شمای جای من بودین بین این دوتا کدوماشو میگرفتین
یا دیگه چی پیشنهادی در حدود 550 تومن میدادین
مرسی

blackberry-bold-9700-smartphone.jpg

Nokia_E72.jpg

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
اخه حیف بلک بری نیست که با نوکیا مقایسه بشه !

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3
اخه حیف بلک بری نیست که با نوکیا مقایسه بشه !

حرف شما درسته ...
ولی چند جا خوندم بلک بری بیشتر برای جاهایی مثل آمریکا ، گوشی تاپیه چون سرویس های زیادی داره
دوما : قیمتش نسبت به امکاناتش خیلی زیادی
خودم به شخصه دارم از سیستم عامل نوکیا و ویندوز و همچنین TOUCH SCREEN فرار میکنم ..

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
یه چند روزی با 9700 کار کردم. کیبورد خوبی داره و بعد از مدت کوتاهی آدم بهش عادت می کنه. صفحه اش بد نیست. اسپیکر آنچنان جالبی نداره. فیلمهایی که میگیری رو با صدای خیلی ضعیفی پخش می کنه که البته شاید اگر بگردی مشکلش حل شده باشه. ترک پدش از اول شاید یکمی اذیت بکنه ولی به مرور بهش عادت می کنی. دوربینش که خب 3.2 معمولی هست و در حد راه افتادن کار.

اما یک علامت سوال خیلی بزرگ این وسط هست و اونم اینکه 550 هزار تومان قرار هست خرج چه چیزی بشه؟ حالا کلاس بلک بری و اینها رو من نمیدونم و کاری ندارم ولی باید ببینی این مبلغ نسبتا قابل توجه رو داری پای چی میدی. یعنی واقعا از OS اش و امکانات جانبی-ارتباطیش میتونی اونقدری کار بکشی (اونم روی صفحه نمایش 2.4 اینچی) که ارزشش رو داشته باشه و یا نه. شخصا بین دو تا (فقط بین این دو مورد,چون با این بودجه میشه روی خیلی سیستم عامل های دیگه و برندهای دیگه هم نظر داشت) نوکیا E72 رو انتخاب می کنم هرچند که با سیستم عاملش به اون شکل دیگه حال نمی کنم ولی حداقل میدونم نزدیک به 230 هزار تومان کمتر هزینه می کنم و امکانات جانبی بیشتری گیرم میاد.​

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3
یه چند روزی با 9700 کار کردم. کیبورد خوبی داره و بعد از مدت کوتاهی آدم بهش عادت می کنه. صفحه اش بد نیست. اسپیکر آنچنان جالبی نداره. فیلمهایی که میگیری رو با صدای خیلی ضعیفی پخش می کنه که البته شاید اگر بگردی مشکلش حل شده باشه. ترک پدش از اول شاید یکمی اذیت بکنه ولی به مرور بهش عادت می کنی. دوربینش که خب 3.2 معمولی هست و در حد راه افتادن کار.

اما یک علامت سوال خیلی بزرگ این وسط هست و اونم اینکه 550 هزار تومان قرار هست خرج چه چیزی بشه؟ حالا کلاس بلک بری و اینها رو من نمیدونم و کاری ندارم ولی باید ببینی این مبلغ نسبتا قابل توجه رو داری پای چی میدی. یعنی واقعا از OS اش و امکانات جانبی-ارتباطیش میتونی اونقدری کار بکشی (اونم روی صفحه نمایش 2.4 اینچی) که ارزشش رو داشته باشه و یا نه. شخصا بین دو تا (فقط بین این دو مورد,چون با این بودجه میشه روی خیلی سیستم عامل های دیگه و برندهای دیگه هم نظر داشت) نوکیا E72 رو انتخاب می کنم هرچند که با سیستم عاملش به اون شکل دیگه حال نمی کنم ولی حداقل میدونم نزدیک به 230 هزار تومان کمتر هزینه می کنم و امکانات جانبی بیشتری گیرم میاد.​

الحق و الانصاف مدیری لایقته پسر ....

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
و راستی این رو هم در نظر بگیر که گوشی مثل بلک بری 9700 به این راحتی ها فروش نمیره. یعنی اگر بگیری و حالا به هر دلیلی بخوای ردش کنی باید کلی از قیمت اصلی و مبلغی که دادی پایین تر بیای.

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
9700 الان چنده ؟
من باهاش کار نکردم ولی E72 چند روز دستم بود اصلا نتونست منو راضی کنه ! کلا نمیدونم چرا باهاش راخت نبودم... بروزرش هم زیاد قوی نیست ...

تا 550ت انتخاب های خیلی خوبی دارید ! چرا اینا آخه ؟

sootyy

Registered User
لایک‌ها
1
از بین این دوتا 9700 از همه بهتره

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3
9700 الان چنده ؟
من باهاش کار نکردم ولی E72 چند روز دستم بود اصلا نتونست منو راضی کنه ! کلا نمیدونم چرا باهاش راخت نبودم... بروزرش هم زیاد قوی نیست ...

تا 550ت انتخاب های خیلی خوبی دارید ! چرا اینا آخه ؟

این مدل بلک بری الان حدوده 570 تومن
حالا انتخاب های دیگه چی میتونه باشه ؟؟

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3
و راستی این رو هم در نظر بگیر که گوشی مثل بلک بری 9700 به این راحتی ها فروش نمیره. یعنی اگر بگیری و حالا به هر دلیلی بخوای ردش کنی باید کلی از قیمت اصلی و مبلغی که دادی پایین تر بیای.

یکی از مهمترین چیزها برام راحت تایپ کردنه ... حالا این مدل نوکیا چطوریه ؟

skyupper2

Registered User
لایک‌ها
3

راستی شما گفتی چند روزی داشتیش ... بنظرت سرعتش چطور بوده

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
این مدل بلک بری الان حدوده 570 تومن
حالا انتخاب های دیگه چی میتونه باشه ؟؟
13.gif
به هیچ وجه اینو نخر ! :دی 570ت که هیچی 300 هم نمی ارزه !
انتخابهای دیگه از جمله :
HD2 - N97 - N900 - X6 - C6

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
به هیچ وجه اینو نخر ! :دی 570ت که هیچی 300 هم نمی ارزه !

منم به خاطر قیمتش گفتم. فقط با همین تفاوت قیمت این دو تا میشه یه گوشی مناسب دیگه گرفت!

راستی شما گفتی چند روزی داشتیش ... بنظرت سرعتش چطور بوده

از نظر سرعت (البته گوشی زیاد پر نبود) مشکلی نداره.

بالا