برگزیده های پرشین تولز

لطفا راهنماييم كنين

** DAREN **

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان لطفا راهنماييم كنين
راستش من يه خاله دارم كه خيلي باهاشون رفت و امد ميكنيم . عد يه دختر خاله هم دارم كه كلا ادم درستي نيست .
يعني مدام دنبال bf داشتن ودر عين حال هم چند تا دوست پسر داره .بعد ما هر موقع ميريم خونشون يا ميان خونمون
اين به هواي اينكه با منه مدام داره با اينو اون لاس ميزنه . من هم از اين كاراش خوشم نمياد و كلا از خودشم بدم مياد
ولي خوب چيزي نميتونم بهش بگم چون اونموقع فكر ميكنه دارم بهش حسادت ميكنم به مادرش هم نميتونم بگم .
بعد از اون ادمايي هم هست كه وقتي گير كنه فوري شريك جرم رو ميكنه.
حالا من ميترسم فردا كه پدر و مادرش فهميدن پاي من هم وسط بكشه اونوقت منم تو دردسر ميوفتم از اون طرف هم اگه چيزي بگم فكر ميكنه دارم بهش حسادت ميكنم در صورتي اينطور نيست.
حالا از شما ميخوام راهنماييم كنين كه چطور ازش فاصله بگيرمو از دستش خلاص شم؟ دو روز ديگه هم ميخوان بيان خونمون .

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
به مامان خودت بگو که میشه خالش:happy:

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
تحویلش نگیر ، باهاش سر سنگین باش.
اونوقت پای تو کنار کشیده میشه.
به مادرتم بگو قضیه چیه تا اون هم در جریان باشه که بعدا نتونن پشت سرت حرف نامربوط بزنن.

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
تو زودتر زیرابشو بزن که نتونه پای تو رو وسط بکشه :eek:

ببینم حالا بهش بگو ببین میتونه یه بی افه مایه واسه ما ردیف کنه یه مدت باهاش کار کنیم؟ :eek:

yekarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
1- بذارش سینه دیفال و جفت پا برو تو صورتش ( دیگه دور و برت نمیاد )
2- در مورد دوست پسراش باهاش حرف بزن و ازش اطلاعات بگیر، بعد به یه پسره بگو زنگ بزنه خونشون به مامانش بگه که یکی از دوست پسراش هست و از وقتی که فهمیده دختر خالت چه دختر بدی هست و با حسن و حسین و ممد و عباس آقا هم دوسته باهاش بهم زده ولی دختر خالت دست از سرش بر نمیداره و... و خانوم جلوی دخترت رو بگیر مزاحم پسر مردم نشه و از این حرفا، بعد هم بگه اگر حرفام رو باور نمیکنید اینم شماره و مشخصات چند تا از دوست پسراش برید تو گوشیش رو ببینید و به این شماره ها زنگ بزنید ببینید راست میگم یا نه... ( دختر خالت باید بره اسرائیل پناهنده بشه )
3- مگه ما چمونه! شماره دختر خالت رو بده به خودم، اول رو مخش کار میکنم یه عالمه ازت بد میگم بعد هم قدقن میکنم تا فاصله صد کیلومتری بهت نزدیک بشه.
والاااااااا

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
1- بذارش سینه دیفال و جفت پا برو تو صورتش ( دیگه دور و برت نمیاد )
2- در مورد دوست پسراش باهاش حرف بزن و ازش اطلاعات بگیر، بعد به یه پسره بگو زنگ بزنه خونشون به مامانش بگه که یکی از دوست پسراش هست و از وقتی که فهمیده دختر خالت چه دختر بدی هست و با حسن و حسین و ممد و عباس آقا هم دوسته باهاش بهم زده ولی دختر خالت دست از سرش بر نمیداره و... و خانوم جلوی دخترت رو بگیر مزاحم پسر مردم نشه و از این حرفا، بعد هم بگه اگر حرفام رو باور نمیکنید اینم شماره و مشخصات چند تا از دوست پسراش برید تو گوشیش رو ببینید و به این شماره ها زنگ بزنید ببینید راست میگم یا نه... ( دختر خالت باید بره اسرائیل پناهنده بشه )
3- مگه ما چمونه! شماره دختر خالت رو بده به خودم، اول رو مخش کار میکنم یه عالمه ازت بد میگم بعد هم قدقن میکنم تا فاصله صد کیلومتری بهت نزدیک بشه.
والاااااااا
ضایش نکن که خودت ضایع میشی

هربار که میبینیش نگاهتو سنگین کن و یه خورده اخم و تخم
همونجا تموم میشه

کشش نده

قربانت / حجت

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
کارشو تموم کن ... سیا نور بریز تو چاییش نه اون از دستت ناراحت میشه نه کسی میفهمه

اگرم فهمیدن بگو اشتباه شد ... اما جدا اگه همچین آدمیه سریع به مامانت بگو که این کارارو میکنه

مامانت خودش به مامانش که میشه خالت میفهمونه دخترش چه کارا که نمیکنه

وایییی واییی واییی ... دوست پسر ؟ میره جهنم
169fs595620.gif

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
بشین مجموعه فیلمای اره (SAW) رو نیگا کن نکات آموزنده ای داره...

aliqq

Registered User
لایک‌ها
1
مشکل شما اینه که به حرفا و افکار دختر خالت بیشتر از خودت اهمیت میدی !!

وقتی خودت داری میگی ازش خوشت نمیاد و شنگو ل میزنه دلیلی برای ادامه رایطه وجود نداره ،حالا هر فکری میخواد

بکنه بکنه ،مگه چه اهمیتی داره ؟!!

تکلیف خودتو روشن کن ببین خودت مهم تری یا اون !!

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
اههه من فکر کردم تو پسری آخه من پسرم با دخترای فامیل این مشکل رو دارم
حدس میزنم خودتم نمیخوای بینتون بهم بخوره فقط میخوای قاطیه این بازی ها نشی
صادقانه بهش بگو وقتی میخوای با پسرا حرف بزنی پیش من نیا
دو حالت داره
1. یا قهر میکنه!!! که در این صورت اون وابستگی شما رو نداره از این آدم فاصله بگیری بهتره
2. یا حرفتو گوش میکنه
خودم فکر میکنم گوش کنه چون ضایعش کردی دیگه

یکمم یه طوری که انگار نمیخوای سوتی بده جلو همه اونوقت اون دیگه نمیاد چیزی بهت بگه

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
دوستان لطفا راهنماييم كنين
راستش من يه خاله دارم كه خيلي باهاشون رفت و امد ميكنيم . عد يه دختر خاله هم دارم كه كلا ادم درستي نيست .
يعني مدام دنبال bf داشتن ودر عين حال هم چند تا دوست پسر داره .بعد ما هر موقع ميريم خونشون يا ميان خونمون
اين به هواي اينكه با منه مدام داره با اينو اون لاس ميزنه . من هم از اين كاراش خوشم نمياد و كلا از خودشم بدم مياد
ولي خوب چيزي نميتونم بهش بگم چون اونموقع فكر ميكنه دارم بهش حسادت ميكنم به مادرش هم نميتونم بگم .
بعد از اون ادمايي هم هست كه وقتي گير كنه فوري شريك جرم رو ميكنه.
حالا من ميترسم فردا كه پدر و مادرش فهميدن پاي من هم وسط بكشه اونوقت منم تو دردسر ميوفتم از اون طرف هم اگه چيزي بگم فكر ميكنه دارم بهش حسادت ميكنم در صورتي اينطور نيست.
حالا از شما ميخوام راهنماييم كنين كه چطور ازش فاصله بگيرمو از دستش خلاص شم؟ دو روز ديگه هم ميخوان بيان خونمون .

شما چند سالته؟

** DAREN **

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
mkf711
من 15 سالمه
مامانت خودش به مامانش که میشه خالت میفهمونه دخترش چه کارا که نمیکنه
مادرم ميدونه يه اشاراتي هم كرده اما مشكل اينه كه خالم كسي نيست كه با سياست وارد شه يه طوري وارد ميشه كه ادم به غلط كردن ميوفته كه بهش چيزي گفته
ميدونين اگه به خودم بود كه اصلا نميخواستم ريخت شو ببينم چون اين فقط يه نمونه از اين كاراشه چيزاي ديگه ايهم هست اما چون خالمو خيلي دوست دارم مجبورم به خاطر اون تحملش كنم ولي خوب ميخوام فاصلمو باهاش حفظ كنم چون با اون گشتن هيچ سودي كه نداره هيچ ضرر هم داره ولي خوب ميخوام از راهش وارد شم و چون تجربه ي زيادي هم ندارم ميخواستم از شما
كمك بگيرم چون ميدونم اون اخرش واسه من دردسر درست ميكنه

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
یک وبلاگ خیلی مفیدی هست به اسم خانواده آقای کمالی . ساجده خانوم چند مورد تو همین موقعیت ها قرار گرفته . شما اون مطالب رو بخون و ببین ساجده خانوم چقدر خوب از پس این مشکل بر اومده ، انشاالله شما هم دختر خالتون رو به راه راست هدایت خواهید کرد .

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
mkf711
من 15 سالمه

مادرم ميدونه يه اشاراتي هم كرده اما مشكل اينه كه خالم كسي نيست كه با سياست وارد شه يه طوري وارد ميشه كه ادم به غلط كردن ميوفته كه بهش چيزي گفته
ميدونين اگه به خودم بود كه اصلا نميخواستم ريخت شو ببينم چون اين فقط يه نمونه از اين كاراشه چيزاي ديگه ايهم هست اما چون خالمو خيلي دوست دارم مجبورم به خاطر اون تحملش كنم ولي خوب ميخوام فاصلمو باهاش حفظ كنم چون با اون گشتن هيچ سودي كه نداره هيچ ضرر هم داره ولي خوب ميخوام از راهش وارد شم و چون تجربه ي زيادي هم ندارم ميخواستم از شما
كمك بگيرم چون ميدونم اون اخرش واسه من دردسر درست ميكنه

ببین تو باید با رفتارش بهش بفهمونی که این کارا خوب نیست یا تو خوشت نمیاد

مثلا این سری که اومد بگو اصلا خوشم نمیاد به هوای اینکه با منی با دوست پسرات صحبت کنی

پیش منی از این کارا نکن ... اگه دیدی پررو بازی دراورد بزن تو گوشش یا با بیل بیفت دنبالش

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
اینکه سبک زندگی دختر خالت چه جوریه فقط به خودش مربوطه
حرکت غیر ورزشی و Endـه نامردی هست اگه بخوای زیرابشو بزنی
برای اینکه بعدا برات مشکلی پیش نیاد بهترین کار اینه که باهاش سر سنگین باشی

74514_f84f0ab374e44528889b.jpg

مثلا وقتی بهت زنگ زد که می خوام بیام پیشت، بهش بگو دارم میرم جایی
چند بار که دکش کنی خودش دیگه می فهمه که طرفت نیاد

عمو مایکل