برگزیده های پرشین تولز

فيس بوك اسلامي راه‌اندازي شد

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
فارس: پاكستاني‌ها براي مقابله با پايگاه اينترنتي فيس بوك آمريكا، يك پايگاه اسلامي ويژه ايجاد كردند كه فيس بوك اسلامي خوانده مي‌شود.

انتظار دست اندركاران اين پايگاه اينترنتي اسلامي اين است كه يك ميليارد و 600 ميليون مسلمان براي ارتباط با هم از اين شبكه اينترنتي استفاده كنند تا به سبب اهانت اخير فيس بوك آمريكا به پيامبر اسلام از اين پايگاه انتقام گرفته باشند.

اين شبكه كه يك گروه شش نفره از فعالان بخش فناوري اطلاعات در شهر لاهور مركز فرهنكي پاكستان، در روز سه شنبه گذشته آن را داير كرده اند با نام "ملت فيس بوك دات كام " شناخته مي شود و هدف اساسي آن ارتباط مسلمانان با هم و اعتراض به اقدام فيس بوك آمريكا در اهانت به مقدسات اسلام است.

در اين پايگاه آمده است، "ملت فيس بوك دات كام " اولين پايگاه اينترنتي پاكستان براي ايجاد ارتباطات اجتماعي مسلمانان با مسلمانان است اما به پيروان اديان ديگر نيز كه به اين پايگاه بپيوندند خوشامد مي گويد.

يكي از گردانندگان اين شبكه مي گويد، در اين پايگاه، كاربران شاهد خدماتي مشابه با خدمات فيس بوك آمريكا هستند.

آخرين اخبار، امكان ارسال ارزيابي شخصي از خبر، ارسال نوشته يا تصوير و ويديو، گپ اينترنتي و امكانات ديگر از جمله خدمات "ملت فيس بوك " به كاربران اعلام شده است. گفته مي شود در سه روز اول آغاز به كار اين پايگاه اينترنتي، چهار هزار و 300 نفر به عضويت آن درآمده‌اند كه بيشتر اين افراد را جوانان پاكستاني تشكيل مي دهند.

موسسه مخابرات پاكستان روز شنبه گذشته به دستور دولت اين كشور، پايگاههاي فيس بوك، يوتيوب و برخي از پايگاههاي اينترني ديگر را به سبب ترويج مطالب اهانت آميز عليه اسلام، مسدود كرد.

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
چه انتقام دندان شکنی! من که همین الان میرم عضو میشم به جای دوستان آمریکایی و اروپایی با دوستان پاکستانی و افغانی و عرب و ... آشنا بشم!

mahkom

Registered User
لایک‌ها
12
چه انتقام دندان شکنی! من که همین الان میرم عضو میشم به جای دوستان آمریکایی و اروپایی با دوستان پاکستانی و افغانی و عرب و ... آشنا بشم!

تکبير.................فقط با اين آوتارت نري اونجا عربها تحريک ميشن يي هو کار دستت ميدن.............

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
تکبير.................فقط با اين آوتارت نري اونجا عربها تحريک ميشن يي هو کار دستت ميدن.............
دستشون که بهم نمی رسه. گرچه ممکنه از راه دور حواله کنن. ولی من جا خالی میدم کمونه کنه برگرده بره تو ... خودشون!:lol:

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
حالا این همه توضیح دادی آدرسشو ننوشتی چرا؟ "ملت فیس بوک" دیگه چیه؟!!!

mahkom

Registered User
لایک‌ها
12
دستشون که بهم نمی رسه. گرچه ممکنه از راه دور حواله کنن. ولی من جا خالی میدم کمونه کنه برگرده بره تو ... خودشون!:lol:

من در جايي شنيده بودم برادران از راه لقاح و گرده افشاني هم دستي بر آتش دارن مراقب اين هم باش که گل و اينا بو نکني چون بسيار خطرناکه.................دي:D

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
من در جايي شنيده بودم برادران از راه لقاح و گرده افشاني هم دستي بر آتش دارن مراقب اين هم باش که گل و اينا بو نکني چون بسيار خطرناکه.................دي:D
:lol:
آدرسش اینه:
http://islamicfacebook.com

همشون یه من ریش دارن :D
ورود کفار هم مجازه؟ نگیرنمون مورد رافت اسلامی قرار بگیریم؟!

Last edited:

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
هدف اساسي آن ارتباط مسلمانان با هم و اعتراض به اقدام فيس بوك آمريكا در اهانت به مقدسات اسلام است.

هدف اساسی آن فرصت طلبی برای راهندازی یک سایت و کسب درآمد است !

yegane34

Registered User
لایک‌ها
0
فکر کنم خودشون بدتر کنن نسبت به اون یکی!
ملت عقده این به شدت می رن یک کارایی می کنن که به زودی در ایران فیس بوک اسلامی هیتلر خواهد شد!
می گم یک فیس بوک برای کافران جهان بزنند، تعداد خیلی زیاده!

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
نمی دونم چرا ، ولی شدیدا روی این کلمه اسلامی حساس شدم اینقدر شنیدم ، دیگه حالم داره به هم می خوره :D

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
اسلامی؟ مگه بقیه مثل فیس بوک چه مشکلی دارن که اسلامی نداشته باشه ؟ همش واسه دوست یابی هست دیگه !!!!

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
تا حالا روی آمریکایی حساس شدی اینقدر شنیدی؟ نه. می دونی چرا؟ چون آمریکایی بودن آسونتر از مسلمون بودنه و شیکتر... تمام جذابیت آنها برای ما پیشرفت علمی اونها و البته ارزشیه که خودشون برای خودشون قائل هستند...
آخر همه چی یه کلمه آمریکایی هست و کسی رو خسته نمی کنه...کیک آمریکایی...ذرت آمریکایی... ماشین آمریکایی...دلار آمریکایی ...حتی دوست داریم بیشتر بشنویم!!!

[همشون یه من ریش دارن]
موهاشون خروسی بود شیک بود نه؟ یهودیها هم ریش می ذارن ولی به دلیل زندگی تو جوامع مدرن و سرمایه داری ریش اونها فرق داره...خیلی هم شیکه!

من با راه اندازی این سایت به صورت یه کپی از سایت facebook و مختص مسلمانها مخالفم. اکانت فیس بوکم رو هم وقتی فهمیدم admin این سایت یک یهودیه و این سایت اطلاعاتی رو در اختیار CIA , ... قرار میده delete کردم.( در ضمن مدیر این سایت گفته به توهین به پیامبر ادامه خواهد داد!) خوبه دقت کنیم که با چی داریم سرگرم می شیم و به چی داریم معتاد می شیم. البته این بستگی به اولویت های زندگی آدم داره. اگه اولویت سرگرمی باشه خیلی هم توی facebook خوش می گذره...
احسنت بر شما! مگه ملت پول میدن چیز پی ان میگیرن که چی کار کنن؟! غیر از خودپرستی دخترها و ارضای حس دیده شدن؟!

sm4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی مسخرست

بابا یه وی پی *ن بگیرید راحت کنید خودتونو

salhasalha

Registered User
لایک‌ها
0
احسنت بر شما! مگه ملت پول میدن چیز پی ان میگیرن که چی کار کنن؟! غیر از خودپرستی دخترها و ارضای حس دیده شدن؟!

متوجه منظور شما نشدم...
موضوع اصلا در مورد مسائل غیر اخلاقی فیس بوک نبود. اما به خودپرستی دخترها و ارضای حس دیده شدن ، خودپرستی پسرها و ارضای حس دیدن رو هم اضافه کنید.

Last edited:

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
حالا خودشون عرضه نداشتن رفتن از فیس بوک تقلید کردند و انتظار دارند مردم فیسبوک رو بیخیال بشن برن با افغان و عرب و پاکستانی همصحبت بشن و کیف کنن :d

قول میدم خود صاحبای سایت با نام کاربری متفاوت توی فیسبوک و توییتر اینا عضون برای جلب مشتری

حالا این وسط هم فارس نیوز خیلی شیرین کاری در آورده. آی لاو یو فارس/رجا نیوز :d :))

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
انتظار دست اندركاران اين پايگاه اينترنتي اسلامي اين است كه يك ميليارد و 600 ميليون مسلمان براي ارتباط با هم از اين شبكه اينترنتي استفاده كنند تا به سبب اهانت اخير فيس بوك آمريكا به پيامبر اسلام از اين پايگاه انتقام گرفته باشند.
:wacko::lol:
بجای اینکار برن تو کمپانی فیس بوک بمب بزارن خوب
چه کاریه که اینقدر هزینه کنن 1میلیارد و600 !!! میلیون مسلمون رو تو این سایت جمع کنن :lol:

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
فیس بوک اسلامی راه‌اندازی می‌شود

نخستین شبکه جهانی و اسلامی "سلام جهان" به عنوان نسخه حلال و اسلامی فیس بوک با هدف ممانعت از ارائه محتوای حرام شبکه‌های اجتماعی غربی و هدف گرفتن 50 میلیون کاربر ظرف 5 سال آینده راه اندازی می‌شود.

به گزارش مهر به نقل از روزنامه حریت ترکیه ، عبدالواحد نیازوف یکی از متصدیان "سلام جهان" در نخستین اجلاس این شبکه در استانبول که با حضور 250 نفر از 40 کشور جهان برگزار شد گفت: مسلمانان جهان، نماینده خوبی در دنیای اینترنت ندارند.

قرار است وب سایت " سلام جهان" به عنوان یک شبکه پیشگام در عرصه شبکه اجتماعی اسلامی با هدف ایجاد یک فضای حلال برای مسلمانان در اینترنت راه اندازی شود.

عبدالواحد نیازوف از تاجران مسلمان اهل سیبری اظهار داشت: محتوای شبکه های اجتماعی کنونی چندان امن نبوده و مملو از محتوای حرام هستند، نمی خواهیم جوانان ما این ایده ها را بپذیرند.

یک گروه از سرمایه گذاران ترک و روس ده ها میلیون دلار برای توسعه این سایت که قرار است به نسخه اسلامی فیس بوک تبدیل شود سرمایه گذاری کرده اند.

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
مگه نمیگن فیسبوک اطلاعات داده ها و عکسهای کاربر رو جمع آوری میکنه

و حریم خصوصی رو زیر پا میگذاره و ممکنه روزی از طریق عکسها و اطلاعات

کاربر بتونن برای شخص پاپوش درست کنن و از اینجور صحبتها

چه طور از آمریکاییها بده ولی از پاکستانیها خوبه ؟

بالا