برگزیده های پرشین تولز

فروش فول بک آپ سایت با 18000 مطلب

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
سلام
فول بک آپ سایت parsianfun.com با 18000 مطلب و سیستم سایت هم وردپرس هست و همون طور که می دونید وردپرس سئو بسیار بالایی داره کافیه یک دامین با رنک گوگل مناسب داشه باشید و سایتتون رو با این بک آپ بیارید بالا و ورودی های گوگل رو درو کنید. بدون این که هیچ مطلبی ارسال کنید می تونید به راحتی سایتی با آمار بالا داشته باشید.
قیمیت پایه 50 تومان
اگه کسی از دوستان قیمت نسبتآ بالاتری پیشنهاد بدن به ایشون فقط فروخته میشه اما اگه 2 یا 3 نفر از دوستان به قیمت پایه بخوان به همشون تحویل داده میشه.

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
سلام
فول بک آپ سایت parsianfun.com با 18000 مطلب و سیستم سایت هم وردپرس هست و همون طور که می دونید وردپرس سئو بسیار بالایی داره کافیه یک دامین با رنک گوگل مناسب داشه باشید و سایتتون رو با این بک آپ بیارید بالا و ورودی های گوگل رو درو کنید. بدون این که هیچ مطلبی ارسال کنید می تونید به راحتی سایتی با آمار بالا داشته باشید.
قیمیت پایه 50 تومان
اگه کسی از دوستان قیمت نسبتآ بالاتری پیشنهاد بدن به ایشون فقط فروخته میشه اما اگه 2 یا 3 نفر از دوستان به قیمت پایه بخوان به همشون تحویل داده میشه.

سلام دوست من
بهتر نیست تکلیف تایپیک زیر را مشخص کنید....؟

http://www.forum.persiantools.com/t164870.html

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
دیتابیسش چند مگه؟
شریکی بگیریم از نظر شما مشکلی نداره؟

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
من میخوام .
اطلاعات دقیقش رو برام پ.خ کنید .
پول رو امشب میریزم براتون

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
mha1368 عزیز:
مشکلی نیست

bibal عزیز:
شماره حساب: 0305247727002
شماره کارت: 6037991081023362
به نام احسان مهرابی
50 تومان رو واریز کردید شماره فیش یا ساعت دقیق واریز رو برام پ خ کنید تا اطلاعات رو براتون ارسال کنم.باتشکر

mositanha عزیز:
تکلیفش مشخص هست دوست عزیز شنبه براتون میریزم مبلغ رو براتون پ خ کردم که شنبه میرم بانک

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
من وردپرس 3.0.1 رو دارم میشه داخل این وردپرس ایمپورتش کنم
در ضمن اطلاعاتش رو الان بگید چون بعد از خرید که دیگه فایده نداره
برای اینکه ایمپورت کنم باید از قبل تمام دسته بندی ها رو ایجاد کرده باشم ؟
این فول بکاپ به همراه عکس ها هم هست ؟

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
مطالب در چه زمینه ای هست؟
تا حالا این بک آپ به چند صد نفر فروخته شده؟
سایتی که این مطالب روش بوده هی ل تر شده؟:دی

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
bibal : ببینید هم می تونید به صورت جدا فول بک آپ رو ریستور کنید و سایت رو بالا بیارید و هم اینکه روی وردپرس خودتون ایمپورت کنید.
در مورد اطلاعات هم حجم این فول بک آپ 173 مگ هست و به صورت کامل هست.هرموقع هزینه رو واریز کردید بهم اطلاع بدید تا لینک دانلود رو براتون پ خ کنم.

mehdidesigner : نمیدونم شما اصلآ تاپیک رو خوندید یا نه که همینطور الکی کامنت میدید. در پاسخ به سوال اولتون آدرس سایت داده شده که می تونید ببینید مطالب در چه زمینه ای هستند سوال دوم تابه حال به هیچکس داده نشده و این دوستمون که در نظر قبلی اولین نفر هستند قصد فروش رو نداشتم اما چون یک مشکل مالی برام پیش اومده دارم می فروشم. در مورد سوال سوم که اصلآ فکر نکنم نیاز به پاسخ دادن باشه چون شما اصلآ به خودت زحمت بازدید از سایت ذکر شده رو نمیدی.

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
کلیشه جان پیام خصوصیت رو چک کن

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,306
سلام
قیمیت پایه 50 تومان

شما مدیر پارسیان فان هستید؟:hmm:

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
از نظر بنده این قیمت نمیارزه !

شما رفتی تمام مطالب سایت های دیگه رو کپی پیست کردی (سایت دانلود ها) .

فایلهای ضمیمه برای سایتهای دیگه هست و پسوردشون هم ادرس سایتشون !

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
بكاپ وردپرسش رو چند ميفروشي ؟

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
MihanV : دوست عزیز من نگفتم صاحب سایت پارسیان فان هستم!

HAM!D : نظر شما به خودتون مربوط هست دوست عزیز اولآ خیلی از سایت های که رنک های زیر 500 ایران رو دارند به همین سبک و شیوه مطالب رو کپی می کنن و در سایت قرار میدن و دومآ فایل ها از سرور دیگه هم باشند مهم آمار سایت هست نه زیبایی کار دوست عزیز.با این تعداد مطلب راحت می شه سایتی با آمار بالای 20 هزار داشت.

GraphX : قیمیت رو بالا گفتم 50 تومان

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
دوستانی کسی یا کسانی هستند که اشتراکی اینو برداریم؟
از صاحب تایپیک پرسیدم.گفتند مشکلی نداره.

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
MihanV : دوست عزیز من نگفتم صاحب سایت پارسیان فان هستم!

HAM!D : نظر شما به خودتون مربوط هست دوست عزیز اولآ خیلی از سایت های که رنک های زیر 500 ایران رو دارند به همین سبک و شیوه مطالب رو کپی می کنن و در سایت قرار میدن و دومآ فایل ها از سرور دیگه هم باشند مهم آمار سایت هست نه زیبایی کار دوست عزیز.با این تعداد مطلب راحت می شه سایتی با آمار بالای 20 هزار داشت.

GraphX : قیمیت رو بالا گفتم 50 تومان

لطفا پ. خ خود را چک کنید

parsidown

Registered User
لایک‌ها
0
شما مدیر پارسیان فان هستید؟:hmm:

منم می خواستم بگم اتفاقاً . چون صاحب سایت رو کاملاً می شناسم . که دوستمون جواب دادن .
ضمن این که من این بک آپ رو با قیمیت واقعی که پایین تر از این می ارزه رو می خوام .
چون هم کپی هست . هم شما مدیر اون سایت نیستید و هم این که به خیلی ها فروخته شده و خواهد شد .
قیمت واقعی و آخرتون رو واسم بفرستین .
مرسی .

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
سایت که بالا نمیاد
موضوع سایت تفریحی بوده یا دانلود؟

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
parsidown :

اولآ اگه فکر می کنید قیمت واقعی پایین تر هست پس بهتره اصلآ درباره اون صحبت نکنیم.اگه طرز فکرتون اینه که بفرمایید سایت بزنید و 18000 مطلب رو ارسال کنید ببینید هزینه تمام شده چقدر میشه.دومآ بک آپ تا به حال فقط به یک نفر فروخته شده و من قصد دارم حداکثر به 3 یا 4 نفر بفروشم.قیمت هم ذکر شده در تاپیک اگه خواستید درخدمتم.

بالا