برگزیده های پرشین تولز

مشكل در ايميل

saharkhiz4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ، رويه يه سيستم شبكم چند روزه وارد ايميل كه ميشم داخل اينباكس كه ميرم دوباره پسورد ميخاد واين پيغام را ميده

sorry , your session has expired.
sign in again
to protect your account , you need to confrim your password periodically

البته تقريبا از وقتي آنتي ويروس نصب كردم اين مشكل به وجود اومده ولي تنها سيستم نيست كه آنتي ويرويس روش نصب كردم . آنتي ويروسم هم نود هستش . كسي ميتونه كمكم كنه

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
سلام ، رويه يه سيستم شبكم چند روزه وارد ايميل كه ميشم داخل اينباكس كه ميرم دوباره پسورد ميخاد واين پيغام را ميده

sorry , your session has expired.
sign in again
to protect your account , you need to confrim your password periodically

البته تقريبا از وقتي آنتي ويروس نصب كردم اين مشكل به وجود اومده ولي تنها سيستم نيست كه آنتي ويرويس روش نصب كردم . آنتي ويروسم هم نود هستش . كسي ميتونه كمكم كنه

مشکل احتمالا از مرورگرت هست
مرورگرت چیه؟

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
شما ، آنتی ویروس خودتون رو غیر فعال کنید و مجددا امتحان کنید ! ( اصولا ربطی به آنتی ویروس نداره )
از یک مرور گر دیگه تست بفرمایید ...
کش مرور گر خودتون رو پاک کنید و مجددا تست کنید

saharkhiz4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما ، آنتی ویروس خودتون رو غیر فعال کنید و مجددا امتحان کنید ! ( اصولا ربطی به آنتی ویروس نداره )
از یک مرور گر دیگه تست بفرمایید ...
کش مرور گر خودتون رو پاک کنید و مجددا تست کنید

منم از همين گيج شدم كه اصولا نبايد به آنتي ويروس ربط داشته باشه ولي داره چونكه وقتي اون را پاك كردم مشكل حل شد ولي با نصب مجدد دوباره پيش اومد. در ضمن من از چند تا مرورگر استفاده مي كنم .
در مورد كش خاليش كردم ولي نشد .
ديگه واقعا دارم گيج ميشم :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
منم از همين گيج شدم كه اصولا نبايد به آنتي ويروس ربط داشته باشه ولي داره چونكه وقتي اون را پاك كردم مشكل حل شد ولي با نصب مجدد دوباره پيش اومد. در ضمن من از چند تا مرورگر استفاده مي كنم .
در مورد كش خاليش كردم ولي نشد .
ديگه واقعا دارم گيج ميشم :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

دوست عزيز شما وقتي توي ايميل خود لاگين ميكنيد توسط سايت شركتي كه ايميل را ازش داريد چيزي به نام cookie روي سيستم شما ذخيره ميشه كه باعث ميشه ديگه از شما User/Pass نخواهد و وقتي لاگ اوت ميكنيد اين cookie پاك ميشه.

حالا موضوع اين هست كه ممكنه آنتي ويروس شما جلوي ذخيره شدن اين cookie ها روي سيستم شما را بگيره.

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
احتمالا تنظیمات پیش فرض آنتی ویروس رو دستکاری میکنید که باعث این کار میشه ...

saharkhiz4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتمالا تنظیمات پیش فرض آنتی ویروس رو دستکاری میکنید که باعث این کار میشه ...

من همين آنتي ويروس را با همين تنظيمات رويه يكي ديگه از سيستمهاي شبكم دارم ولي مشكلي باش ندارم فقط رويه يكي از سيستمهام اين مشكل هست

بالا