برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده لوتوس

Mr.Pooya

Registered User
لایک‌ها
5
سلام

شخصی هست که از شرکت لوتوس ای دی اس ال گرفته باشه ؟

سرعت باز کردن صفحه ها چطوره ؟ سرعت دانلود ؟ کلاً کیفیتش چطوره ؟

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
لوتوس ديگه كجاست
ببين زنگ بزن بهشون بپرس نمايندگي كدوم شركت هستن و بيا اينجا بگو راهنمائيت كنيم

Rakhsh

Registered User
لایک‌ها
37
امیدورام که تو دام این شرکت کثیف و لجن نیفتاده باشی. من که گول قیمت سرویس 512 ش رو خوردم (49000 تومان در ماه نامحدود) الان بدجوری گرفتارشم! (فقط ماه اول خوب اونم چون باید به زور سرویس 8 گیگ ترافیکش رو بخری!! و نامحدود نمیدن ماه اول :blink:) دیسکانکتهای هر 2 ساعت و نیم یک بار ، سرعت 512 ش در حد 80 کیلوبیت هست. در ضمن پشتیبانی فوق العاده بی سواد متاسفانه که فقط یه لیست از شماره ارورهای کانکشن جلوش گذاشته از دیگر مزایا شرکت لوتوس هست.
شماره حسابهای شرکت به اسم شخصی به نام بهزاد روهنده هستش. جالبه سرویسم رو 3 روز قبل از اتمام تمدید کردم بعد آقا قطع شد زنگ زدم شرکت میگه آقای روهنده مسافرت رفته شمال خودش باید شارژ کنه :blink::blink:
از شرکت فناوا هم خط دارن آی پی ها مال قناواست اونم تو whois زده شهرو اصفهان !!
کل یوزرا هم که با NAT وصل میشن باید دانلود مجانی از آپلود سنترها رو ببوسی بذاری کنار!
در کل شرکت در حد ته دزد سر گردنه.... :(

Mr.Pooya

Registered User
لایک‌ها
5
امیدورام که تو دام این شرکت کثیف و لجن نیفتاده باشی. من که گول قیمت سرویس 512 ش رو خوردم (49000 تومان در ماه نامحدود) الان بدجوری گرفتارشم! (فقط ماه اول خوب اونم چون باید به زور سرویس 8 گیگ ترافیکش رو بخری!! و نامحدود نمیدن ماه اول :blink:) دیسکانکتهای هر 2 ساعت و نیم یک بار ، سرعت 512 ش در حد 80 کیلوبیت هست. در ضمن پشتیبانی فوق العاده بی سواد متاسفانه که فقط یه لیست از شماره ارورهای کانکشن جلوش گذاشته از دیگر مزایا شرکت لوتوس هست.
شماره حسابهای شرکت به اسم شخصی به نام بهزاد روهنده هستش. جالبه سرویسم رو 3 روز قبل از اتمام تمدید کردم بعد آقا قطع شد زنگ زدم شرکت میگه آقای روهنده مسافرت رفته شمال خودش باید شارژ کنه :blink::blink:
از شرکت فناوا هم خط دارن آی پی ها مال قناواست اونم تو whois زده شهرو اصفهان !!
کل یوزرا هم که با NAT وصل میشن باید دانلود مجانی از آپلود سنترها رو ببوسی بذاری کنار!
در کل شرکت در حد ته دزد سر گردنه.... :(

ممنون نه از این ها نگرفتم شانس من برای منطقه ما پرت خالی نداشت .

بالا