برگزیده های پرشین تولز

فروش نوکیا e52 منو فارسی آکبند در شیراز

parvizb

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
با سلام
دوستان من یک گوشی e52 بصورت آک دارم و میخوام بفروشمش جای طلب بر داشتم و نیازی بهش ندارم ... دوستانی که میخوان فقط از طریق sms معامله (09351623828) میکنم اگر از شیراز کسی باشه بهتره الان قیمتش در مغازه 250 هست ووحالا هر کسی میخوات بهم خبر بده با قیمت پیشنهادیش ..البته بهتون بگم که فول پک هم هست ...من اگر از طریق کامپیوتر جوابتون ندادم چونکه نمیام ریاد پای کامپیوتر

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
210-220 خریدارم دوست گرامی تخران 238 هست 242 هم نقره ایش

parvizb

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
مغازه تا 225 خریده کاکو ... بعدش شما تهران هستید اگر با هم صلاح رفتیم آشنا دارید تو شیراز؟؟؟

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
مغازه تا 225 خریده کاکو ... بعدش شما تهران هستید اگر با هم صلاح رفتیم آشنا دارید تو شیراز؟؟؟

دوستان عزیز ، من قصد ندارم بگم این آقا پروویز خدای نکرده مشکلی داره . ولی من رو که حسابی سر کار گزاشت . یه گوشی 5800 داشتند که من حاضر شدم با 15 تومن بالاتر از بهترین پیشنهادشون خریداری کنم. بهترین پیشنهادی که داشتن که توی تاپیک موجو هست و با سرچ توی پروفایل من میتونید ملاحظه فرمایید 180 بود که بنده با پول پست حاضر شدم 195 خرید کنم .
بگذریم روز 2 شنبه 2 هفته قبل با ایشون ok کردم . جالب این بود که پرویز جان بعد از اینکه تلفنی همه چیز رو با من مشخص کرد و خرید بنده 100% شد تازه شروع کرد به آگهی کردن توی این سایت و اون سایت . :lol:
اینجا میتونید اعتراض بنده رو به آگهی های ایشون بعد از فروختن گوشی به من رو ببینید .
من سه تا آگهی ایشون رو اینجا و موبایلستان و آی آر دیدم .طی مکالمه تلفنی با ایشون چون من عرض کردم که قبل از بررسی کالا وجهی پرداخت نمی کنم بنا شد که گوشی رو به آدرس عمو شون در تهران بفرستند . از دوشنبه تا یکشنبه طول کشید تا پست پیشتاز گوشی رو بدست عموی محترم ایشون بفرسته و ایشون یکشنبه با من تماس گرفت که برو گوشی رو بگیر و من چون 100 کیلومتر بیرون تهران بودم گفتم فردا یعنی دوشنبه ( دیروز ) برای تحویل گوشی مزاحم عموی ایشون میشم .
دیروز من 100 کیلومتر رو تا تهران رانندگی کردم و بعد از تماس با عمو ایشون فرمودند مثل اینکه این گوشی اصلا قسمت شما نبوده و من رفتم مسافرت ... خداحافظ :eek: و بعد از اونهم پرویز نه تماسهای من رو جواب داد و نه اس ام اس های بنده رو ...:(
خلاصه من یک هفته سر کار بودم و در نهایت هم گوشی بدستم نرسید . خوشحالی من از این بابت هست که در ابتدا پولی رو واریز نکردم و گرنه الان باید به جمع زخم خوده های اینترنتی می پیوستم .

parvizb

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
خلاصه من یک هفته سر کار بودم و در نهایت هم گوشی بدستم نرسید . خوشحالی من از این بابت هست که در ابتدا پولی رو واریز نکردم و گرنه الان باید به جمع زخم خوده های اینترنتی می پیوستم .

دوست عزیز از شما بعیده این صحبتها کنید ... اگر شما پولی را واریز کرده بودید تمام و کمال به دستتون میرسید لازم نیست این پستها را اینجا بنویسید من الان هر روز تو این سایت و سایتهای دیگه معامله میکنم نه تنها گوشی بلکه همه لوازمات الکترونیکی به همه نقاط کشور ارسال میکنم و اول هم اون خریداران به حسابم پول واریز میکنند ...یه خورده تو نوشتن دقت کن کاکو ....... بعدش هم شما گفتین امروز میرم پیش عموم یا فردا شما هم تو نوشتهاتون که با یکی از دوستان که بصورت آکبند گوشی میفروشن معامله میکردید ...این هم لینکی که داشتین معامله میکردید
http://forum.persiantools.com/t164611-post2983806.html

Last edited:

MaysaM321

Registered User
لایک‌ها
44
دوستان اين آقاي parvizb هيچ مشكلي هم نداره خيلي هم با مرامه
آقاي آراني حتما مشكلي پيش اومده كه نتونسته رو قولش بمونه و روش نشده باهاتون صحبت كنه
اگه پولو اول واريز ميكردي الان گوشي تو دستتون بود
اعتماد كن تا بهت اعتماد كنن

من فقط با sms باهاشون معامله كردم حتي صداشونو نشنيده بودم

ايشون نميدونس من كيم الان دارم بهشون ميگم كه من مودمو ازشون خريدم
ايول داري كاكو...

Last edited:

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
دوستان عزیز حرف ایشون منطقی هتست!هم خریدار هم فروشنهد
اما برای این که کدورتی پیش نیاد کسی که میاد فورشنده رو تایید کنه باید خودش تایید شده باشه بتونه در صورت برزو مشکلی وجه مورد نظر رو بدون چون و چرا پرداخت کنه!
اکه من رو هم خواستین مورد هدف قرار بدین بنده هستم تو بازی سنتر علیرضارو هم صدرصد تایید کردم!
چون میشناختمش !هرمشکلی هم پیش میومد من صدردصد وجه رو پرداخت میکردم!به ایم میگن اعتماد و اشنایی
نه این حرفهای الکی هرکی میاد یک پست میده!

parvizb

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
با تشکر از شما میثم جان
من الان اون رسید را به یاهو میلتون ارسال کردم کاکو
موفق باشی عزیزم

MaysaM321

Registered User
لایک‌ها
44
دوستان عزیز حرف ایشون منطقی هتست!هم خریدار هم فروشنهد
اما برای این که کدورتی پیش نیاد کسی که میاد فورشنده رو تایید کنه باید خودش تایید شده باشه بتونه در صورت برزو مشکلی وجه مورد نظر رو بدون چون و چرا پرداخت کنه!
اکه من رو هم خواستین مورد هدف قرار بدین بنده هستم تو بازی سنتر علیرضارو هم صدرصد تایید کردم!
چون میشناختمش !هرمشکلی هم پیش میومد من صدردصد وجه رو پرداخت میکردم!به ایم میگن اعتماد و اشنایی
نه این حرفهای الکی هرکی میاد یک پست میده!

به روباه ميگن شاهدت كيه ميگه دمم
آقاي نميدونم چيچي ايشون از تجربه معاملشون با آقايparvizb گفتن منم همين منتها ايشون اعتماد نكردن و parvizb هم اعتماد نكرد كه گوشيو همينجوري بده باد ببره
ولي من اعتماد كردمو نتيجه رو ملاحظه ميكنيد
بيخودي با آبروي ملت بازي نكنيد

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69

دوست عزیز از شما بعیده این صحبتها کنید ... اگر شما پولی را واریز کرده بودید تمام و کمال به دستتون میرسید لازم نیست این پستها را اینجا بنویسید من الان هر روز تو این سایت و سایتهای دیگه معامله میکنم نه تنها گوشی بلکه همه لوازمات الکترونیکی به همه نقاط کشور ارسال میکنم و اول هم اون خریداران به حسابم پول واریز میکنند ...یه خورده تو نوشتن دقت کن کاکو ....... بعدش هم شما گفتین امروز میرم پیش عموم یا فردا شما هم تو نوشتهاتون که با یکی از دوستان که بصورت آکبند گوشی میفروشن معامله میکردید ...این هم لینکی که داشتین معامله میکردید
http://forum.persiantools.com/t164611-post2983806.html

ای کاش کاربر arash mobile بیاد و پ خ های من رو اینجا بزاره . ایشون از من پرسید که واقعا گوشی رو می خوام یا فقط قیمت می پرسم . عین چیزی که من گفتم این بود که با یه بنده خدایی معامله کردم و و گفته که گوشی رو فرستاده ولی فکر می کنم سر کارم گذاشته ( درست فکر کرده بودم ). در صورتی که ایشون بدستم نرسوند می خوام از شما خرید کنم .
دوست عزیزم پرویز جان و برو بچ دیگه که تاج سر من هستن ( چه یه پست چه 100000 تا پست ) . بد قولی ، سر کار گذاشتن و جوا ب تلفن ندادن کار درستی نیست و باعث بیشتر شدن اعتبار آدم نمیشه . من می خواستم گوشی رو چون تقریبا به نو نزدیک بود به مناسبت 6 مین سالگرد آشنایی به خانمم هدیه بدم و به لطف شما توی مهمونی دسته خالی بودم و شما هم به بنده این راهنمایی رو داشتید که حالا دو روز دیرتر کادو بده مگه چی میشه ؟ :eek: حتی اگه هر روز هم خرید و فروش داشته باشی هم دلیل و توجیه درستی برای بدقولی نیست . متاسفانه خیانتی که امثال بافنده به این سیستم کرده اند اعتماد رو به شدت کمرنگ کرده و چه من یا پرویز حق داریم با محافظه کاری معامله کنیم و برای من باورش سخته که اگه پول رو هم واریز می کردم شرایط فرق می کرد . به هر حال این هم برای من تجربه جالبی بود و امیدوارم پرویز خان گل + تک تک بچه های خوب اینجا همیشه سلامت و موفق باشن

به روباه ميگن شاهدت كيه ميگه دمم
آقاي نميدونم چيچي ايشون از تجربه معاملشون با آقايparvizb گفتن منم همين منتها ايشون اعتماد نكردن و parvizb هم اعتماد نكرد كه گوشيو همينجوري بده باد ببره
ولي من اعتماد كردمو نتيجه رو ملاحظه ميكنيد
بيخودي با آبروي ملت بازي نكنيد

:lol: بابا تو دیگه خیلی با حالی دیگه ، رسما بنده رو سارق مسلح ، مستقر شده سر گردنه معرفی کردی که عمو ؟ اینی که اعتماد کردی و خدا رو شکر طرفت هم آدم حسابی در اومده و کالا رو بدستت رسونده رو دلیل این که من بادم که گوشی رو می برم میدونی ؟ :lol:
این بنده خدا all4u2 هم حرف بدی نزده که من رو کردی رو باه و ایشون هم دم بنده !!!ضمنا نه من ایشون رو میشناسم و نه ایشون بنده رو ... چه برسه بخواهیم اعضا و جوارح مشترک موجوات وحشی باشیم .
تو دوست داری اعتماد کنی و من دوست ندارم به دلیل 35 سال تو ایران زندگی کردن!!! اعتماد کنم . هر کسی بر اساس تجربه هاش یه جور زندگی می کنه . رسما آرزو می کنم تجربیاتی شکل امثال من نداشته باشی که مجبور بشی اعتماد نکنی و توی جایگاه من قرار بگیری . ضمن اینکه در راستای دفاعیات شما از پرویز من در حدی نیستم که بخوام با آبروی ایشون بازی کنم . اینجا فعل سر کار رفتن اتفاق افتاده که توی زندگی ما ها کاملا طبیعیه و کل ماجرا یه قر زدن بود . حق کسی هم ضایع نشده این وسط ... به من حق بده که دلیل غیرتی شدنت رو نفهمم ....

عزیز دلم MaysaM321 جان : قبل از اینکه پستت رو ارسال کنی یه بار بخونش که بی دلیل توهین به کسی نکنی . برات آرزوی سلامتی و برکت دارم در کنار اینکه اسمت رو می خونم و اینجا با دقت تایپ می کنم و اونقدر برای من محترم هستی که به خودم اجازه ندم با عناوینی مثل چی چی خطابت کنم

Last edited:

saeidajor

Registered User
لایک‌ها
55

parvizb

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
با تشکر از مدیریت سایت و همه دوستان گل .گوشی بفروش رفت

بالا