برگزیده های پرشین تولز

یک عدد گوشی Samsung M3510 Beat b و یک عدد Nokia 1200

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
اوگی!اول سام رو بگم!

من این گوشیو خودم دست دوم خریدم تا از اینترنت ایرانسل استفاده کنم (مدت زمانی که DSL نداشتم) و الانم کم کمباید ردش کنم! دندونمم اصلا گرد نیست!:D

این مسخصات گوشی:
http://www.gsmarena.com/samsung_m3510_beat_b-2509.php
اونایی که نمیدونن خدمتشون عرض کنم بسیار خوشدسته (مثه موتورولا L7) و تو پخش موزیک صداش حرف نداره ودر واقع رقیب 5310از بعد مدل و زمان ساخت(البته اکسلومتر برای تغییر اهنگ نسبت به اون اضافه داره)!خیلی هم خر کار به نظر میرسه!ولی من کیلوم ازش استفاده نکردم چون برای اینکار نخریدمش و فقط هدفم این طرح تابستانی ایرانسل بود!

گوشی سالمه و تمامی لوازمش هم همراهش هست (بجز رم 1 گیگ اضافه بر سازمان که توش نیست) و خط و خش انچنانی که بچشم بیاد بجز قسمت طلایی دور قابش نداره چون بدنش مخصوصا پشتش جور خاصیه که خط نمیوفته روش! یه کابل دیتا هم خودم براش جدا خریدم! باطریشم 100% سالمه و گوشی هم گارانتی اصلی بوده گارانتیش تموم شده! صاحب قبلیش 1 سال استفاده کرده ازش و بعدش 6 ماه خوابیده بوده و 1-2 ماه من هم استفاده کردم(به PC فقط وصل کردم برای EDGE البته)

برای دوستانی که نمدونن تو جعبش چیا داره بگم خودشه و شارژرش و یه دونه هندزفری 2 تیکه که قسمت هدفنش در واقع یه EarPhone و کیفیتش هم خوبه و کابل دیتا که خودم خریدم!نرم افزار سینک با PC رو خودم رایت میکنم میزارم روش:دی

قیمت پایه هم 50 چوق منهای هزینه پست! با چیزی هم تاخت نمیزنم!

گوشی دوم یه نوکیا 1200 که کلیوم خودشه و 1 شارژر اصلی خودش و جعبه و غیرش مشهده احتمالا و ارزش اوردن نداره! 100% سالمه (بجز برامدگی مختصر کیپد که برای 1200 عادیه!) و اصلا رنگش نرفته و باطریشم سالمه!
اینم 15 تومن قیمت پایه منهای پست!

والسلام!:D

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
سامسونگه قیمت نوش تو بازار چنده؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
اوگی!اول سام رو بگم!

من این گوشیو خودم دست دوم خریدم تا از اینترنت ایرانسل استفاده کنم (مدت زمانی که DSL نداشتم) و الانم کم کمباید ردش کنم! دندونمم اصلا گرد نیست!:D

این مسخصات گوشی:
http://www.gsmarena.com/samsung_m3510_beat_b-2509.php
اونایی که نمیدونن خدمتشون عرض کنم بسیار خوشدسته (مثه موتورولا L7) و تو پخش موزیک صداش حرف نداره ودر واقع رقیب 5310از بعد مدل و زمان ساخت(البته اکسلومتر برای تغییر اهنگ نسبت به اون اضافه داره)!خیلی هم خر کار به نظر میرسه!ولی من کیلوم ازش استفاده نکردم چون برای اینکار نخریدمش و فقط هدفم این طرح تابستانی ایرانسل بود!

گوشی سالمه و تمامی لوازمش هم همراهش هست (بجز رم 1 گیگ اضافه بر سازمان که توش نیست) و خط و خش انچنانی که بچشم بیاد بجز قسمت طلایی دور قابش نداره چون بدنش مخصوصا پشتش جور خاصیه که خط نمیوفته روش! یه کابل دیتا هم خودم براش جدا خریدم! باطریشم 100% سالمه و گوشی هم گارانتی اصلی بوده گارانتیش تموم شده! صاحب قبلیش 1 سال استفاده کرده ازش و بعدش 6 ماه خوابیده بوده و 1-2 ماه من هم استفاده کردم(به PC فقط وصل کردم برای EDGE البته)

برای دوستانی که نمدونن تو جعبش چیا داره بگم خودشه و شارژرش و یه دونه هندزفری 2 تیکه که قسمت هدفنش در واقع یه EarPhone و کیفیتش هم خوبه و کابل دیتا که خودم خریدم!نرم افزار سینک با PC رو خودم رایت میکنم میزارم روش:دی

قیمت پایه هم 50 چوق منهای هزینه پست! با چیزی هم تاخت نمیزنم!

گوشی دوم یه نوکیا 1200 که کلیوم خودشه و 1 شارژر اصلی خودش و جعبه و غیرش مشهده احتمالا و ارزش اوردن نداره! 100% سالمه (بجز برامدگی مختصر کیپد که برای 1200 عادیه!) و اصلا رنگش نرفته و باطریشم سالمه!
اینم 15 تومن قیمت پایه منهای پست!

والسلام!:D

در مورد این کلمه بیشتر توضیح بدید کلیوم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348

داخل پی ام هم یکی اینو گفت 4 تا تیکه بارش کردم! 60 تومن تو جمهوری میخرن من حال بردن تا اونجا رو ندارم خیالتون راحت اگر بنا به فروختن تو این قیمتا باشه کادوش میکنم به یکی حداقل بقدر 100 تومن سرش منت بزارم:دی

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
خب باشه. قهر نکن عزیزم.

همون 50 میخرم. حضوری.

حله؟؟؟؟؟؟

مخلص مدیریت دیسکاس هم هستیم.

یه شماره بده هماهنگ کنم بیام بگیرم ازت.

Last edited:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
دوستان همینجا قیمتشون رو بگن که منم گیج نشم و الکی قول ندم!

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163
پیشنهاد من 52 بود که با موافقت صاحب تاپیک همراه بود. پنجشنبه هم قرار گذاشتیم.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
پیشنهاد من 52 بود که با موافقت صاحب تاپیک همراه بود. پنجشنبه هم قرار گذاشتیم.
دوست عزیز شما واقعا چیزی تو این بازارچه خرید یا فروش داشتین؟ من مگر عقلم کمه که وقتی مشتری بالاتر دارم و اولویتی هم بین مشتری ها نیست بگم الا بلا فلان قر فلان آدم! اینجا مثه همه آوکشن ها یه سقف برای بای اوت داره اونم 40% بالای قیمت پایست (یعنی 70 تومن) ولی شما همش 2 تومن بالی قیمت پایه به من پیشنهاد دادی!

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163
عجب. مگه شما نبودی که اوکی دادی وگفتی پنجشنبه ساعت 2 میای پارک وی؟؟؟ اینارو من نمیگما، پیام های منو شما تو صندوق هست برادر.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
عجب. مگه شما نبودی که اوکی دادی وگفتی پنجشنبه ساعت 2 میای پارک وی؟؟؟ اینارو من نمیگما، پیام های منو شما تو صندوق هست برادر.

من درمورد جا توافق کردم ولی قیمت رو که نگفتم همینه! همون زمان 2 نفر دیگه مشتری همین تاپیک پیغام دادن گفتن 1000 تومن بالاتر خریدارن! من اگر بگم پایینتر میخام بفروشم به این آقا به نظرت منطقیه؟

بالا