برگزیده های پرشین تولز

چند سوال فارکسی ؟

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام و عرض ادب
مدتی هست دارم بصورت بسیار منطقی و حرفه ای در بازار فارکس کار میکنم البته در حالت دمو !
از تحلیل های فاندامنتال و بنیادی گرفته تا اکسپرت و ایندیکاتور ها !

الان پس از مدت ها تونستم در حالت دمو برخی بروکر ها یه پوزیشن های خوبی بگیرم به طوری که به حالت سوددهی رسیدم ! حالا از دوستان گلم چند تا سوال دارم !

1- آیا حالت دمو و ریل با هم فرق داره مثلا اگر من با دمو بروکر FXCH به فرض با استراتژی اسکالپ موفق بودم و به فرض ظرف مدت 2 ماه سرمایه ام رو 2 برابر کردم در حالت واقعی و ریل هم همین اتفاق میفته ؟ منظور من حالت روانشناسی نیست مقصود این است که ایا تفاوت بنیادی و یا جزیی در بازار دمو و ریل وجود دارد یا خیر ؟

2- چون استراتژی من اسکالپ است چند بروکر خوب برای اسکالپ رو نام ببرید ؟

3- به نظر شما استفاده از ایندیکاتور ها و اکسپرت ها + تجربه شخصی و مونیتورینگ چارتها و تحلیل های روزانه اگر در حالت دمو موفقیت آمیز باشد !! در حالت ریل هم موفقیت آمیز است ؟ تا چه حد ؟!

متشکرم و منتظر

domainff

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام و عرض ادب
مدتی هست دارم بصورت بسیار منطقی و حرفه ای در بازار فارکس کار میکنم البته در حالت دمو !

الان پس از مدت ها تونستم در حالت دمو برخی بروکر ها یه پوزیشن های خوبی بگیرم به طوری که به حالت سوددهی رسیدم ! حالا از دوستان گلم چند تا سوال دارم !

1- آیا حالت دمو و ریل با هم فرق داره مثلا اگر من با دمو بروکر FXCH به فرض با استراتژی اسکالپ موفق بودم و به فرض ظرف مدت 2 ماه سرمایه ام رو 2 برابر کردم در حالت واقعی و ریل هم همین اتفاق میفته ؟ منظور من حالت روانشناسی نیست مقصود این است که ایا تفاوت بنیادی و یا جزیی در بازار دمو و ریل وجود دارد یا خیر ؟

3- به نظر شما استفاده از ایندیکاتور ها و اکسپرت ها + تجربه شخصی و مونیتورینگ چارتها و تحلیل های روزانه اگر در حالت دمو موفقیت آمیز باشد !! در حالت ریل هم موفقیت آمیز است ؟ تا چه حد ؟!

متشکرم و منتظر

سلام
1- به جز روانشناسی در حساب ریل شما ریکوت رو به میزان بیشتری شاهد هستین و همچنین امکان داره اسپردها در مواقعی بیشتر باشه
2- چیزی نمیتونم بگم
3- شما گفتید در 2 ماه سرمایتون رو 2 برابر کردید که نشون میده مدیریت سرمایه رو رعایت نکردید. پیشنهاد میکنم مدیریت سرمایه فراموش نشه.
اگه میخواین بدون نیاز به شارژ اولیه حساب ریل باز کنید به تاپیک زیر مراجعه کنید و با بروکر مورد نظر حساب ریل رایگان باز کنید :
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=2983766#post2983766

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
1- به جز روانشناسی در حساب ریل شما ریکوت رو به میزان بیشتری شاهد هستین و همچنین امکان داره اسپردها در مواقعی بیشتر باشه
2- چیزی نمیتونم بگم
3- شما گفتید در 2 ماه سرمایتون رو 2 برابر کردید که نشون میده مدیریت سرمایه رو رعایت نکردید. پیشنهاد میکنم مدیریت سرمایه فراموش نشه.
اگه میخواین بدون نیاز به شارژ اولیه حساب ریل باز کنید به تاپیک زیر مراجعه کنید و با بروکر مورد نظر حساب ریل رایگان باز کنید :
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=2983766#post2983766
ممنونم بسیار استفاده کردم

domainff

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنونم بسیار استفاده کردم

خواهش
برای اسکالپ هم میتونید از حساب اس تی پی بروکر pfk استفاده کنید
یا حساب عادیش
برای اسکالپ بیشتر بستگی به خودتون داره که چه بروکری رو انتخاب کنید.
اگه میخواید رو سی اف دی ترید کنید بروکر ویندسور و الپاری خوب هستن
بروکر الپاری و ویندسور هم الان جزو معتبرترین بروکر ها هستن.
برای اطلاعات بیشتر به قیمتها.کام و سرمایه.کام مراجعه کن.
منم تو یاهو مسنجر در خدمتم.

mohsen66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و عرض ادب

متشکرم و منتظر

سلام دوست من

1_ دمو و ریل هیچ تفاوتی با هم ندارند ! مگر در دو مورد:

الف: غول روان در دمو نیست ولی در ریل بالای سر شما ظاهر خواهد شد! ابدا سهل انگاری نکنید ، به مراتب بیشتر از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال به مبارزه با احساسات بپردازید، این را جدی بگیرید ، عدم کنترل احساسات و هیجانات مهم ترین عامل ضرر در ریل هست، شاید پیش خود خود بگید: ای بابا ، سیستم دارم توپ ، در حد تیم ملی .. روانشناسی کیلو چنده ؟!!!
اما حتما و قطعا به اهمیت آن پی خواهید برد مادامی که حساب ریل باز کردید،
دوست عزیز بیشتر از سیستمت روی خودت وقت بگذار و خودت را اپتیمایز کن بیشتر از ان که سیستمت را اپتیمایز میکنی .(همین باعث تفاوت دمو و ریل از زمین تا آسمان است و تا تجربه نکنی به واقع معنی جملاتم را نخواهی فهمید البته جسارت نباشه)
به طور جد توصیه میکنم پولی که وارد ریل میکنی حداقل اولین حسابت باید از پولی باشد که از دست رفتنش برای تو مشکلی ایجاد نکند ، این بسیار مهم است چرا که آمار نشان می دهد اکثرا حساب های اولیه را نابود می کنند چنان که من نیز نابود کردم !

ب_شیطنت بروکر ها به صورت استاپ هانتینگ و رکوت و قطعی و ... که در صورت داشتن سیستم معاملاتی خوب و دیسیپلین و انتخاب بروکر خوب و معتبر این عامل خیلی نقشی نداره و مهم همان اولی بود که گفتم.

موفق باشی

mohsen66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

متشکرم و منتظر

2_ بروکر آلپاری و بروکر بروکو

3_ همان پست قبلی که گفتم به جز در اکسپرت که ریکوت و قطعی سرور تاثیر زیادی در نتایج خواهد گذاشت.

شاد باشید

mohsen66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نمیدونم چرا تا سایت ها و فروم های تخصصی فارسی خوبی حتی بهتر از سایت ها خارجی در زمینه آموزش و کسب تجربه در فارکس هست باز بعضی در این فروم های غیر اصلی و غیر تخصصی به دنبال جواب سوال های خود هستند !!؟؟

دو سایت خوب معرفی میکنم جهت علاقه مندان به فارکس که هر کدام گنجینه و دریای اطلاعات و تجربیات هستند و کاملا شما رو از کلاس و کتاب بی نیاز خواهند کرد ضمن اینکه تریدر های حرفه ای و کهنه کار هم اونجا فعالیت می کنند و همچنین اطلاعات کاملی از بروکر ها و سوابق اونها در این سایت ها وجود دارد:

www.sarmaye.com
www.gheymatha.com

موفق باشید

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
نمیدونم چرا تا سایت ها و فروم های تخصصی فارسی خوبی حتی بهتر از سایت ها خارجی در زمینه آموزش و کسب تجربه در فارکس هست باز بعضی در این فروم های غیر اصلی و غیر تخصصی به دنبال جواب سوال های خود هستند !!؟؟

دو سایت خوب معرفی میکنم جهت علاقه مندان به فارکس که هر کدام گنجینه و دریای اطلاعات و تجربیات هستند و کاملا شما رو از کلاس و کتاب بی نیاز خواهند کرد ضمن اینکه تریدر های حرفه ای و کهنه کار هم اونجا فعالیت می کنند و همچنین اطلاعات کاملی از بروکر ها و سوابق اونها در این سایت ها وجود دارد:

www.sarmaye.com
www.gheymatha.com

موفق باشید

آقا واقعا متشکرم
خیلی جال بودند جواب های شما
ممنونم که لطف کردید و وقت گذاشتید

بالا