برگزیده های پرشین تولز

5230 به جای W705 آیا؟

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام دوستان

من 6 ماهه w705 ام رو گرفتم، اما خب سوزنم گیر کرده که تاچ بگیرم! ولی نمی خوام چیزی اضافه بدم، یعنی گوشی خودم رو بدم و به جاش تاچ بگیرم... به نظرتون می ارزه 5230 رو به جاش بگیرم؟

برام تاچ + بزرگ بودن صفحه + صدای هدفون مهمه...

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان

من 6 ماهه w705 ام رو گرفتم، اما خب سوزنم گیر کرده که تاچ بگیرم! ولی نمی خوام چیزی اضافه بدم، یعنی گوشی خودم رو بدم و به جاش تاچ بگیرم... به نظرتون می ارزه 5230 رو به جاش بگیرم؟

برام تاچ + بزرگ بودن صفحه + صدای هدفون مهمه...

5230 قیمتش مناسبه

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام
7165.gif

یکمی اگر بودجه رو بالاتر بذاری 5800 هم هست که امتحان خودش رو پس داده ولی 5230 هم گزینه خیلی خوبی هست. فقط روی دوربینش به اون شکل نمیشه حساب کرد. GPS هم نداره که البته خیلی ها به کارشون نمیاد. S5230 سامسونگ هم با صفحه 3 اینچی و قیمتی حدود 135.000 (قیمت دقیق ندارم) گزینه بدی نیست.

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام
7165.gif

یکمی اگر بودجه رو بالاتر بذاری 5800 هم هست که امتحان خودش رو پس داده ولی 5230 هم گزینه خیلی خوبی هست. فقط روی دوربینش به اون شکل نمیشه حساب کرد. GPS هم نداره که البته خیلی ها به کارشون نمیاد. S5230 سامسونگ هم با صفحه 3 اینچی و قیمتی حدود 135.000 (قیمت دقیق ندارم) گزینه بدی نیست.
سلام
wavesmile.gif

من دیروز بازار بودم، آخرین نتیجه این بود که گوشی خودم رو بدم + 20 میشه 5230 ! تازه رم هم باید براش بگیرم که اختلاف میرسه به 30 - 40 ...

نظرم رو 5800 بود، اما مقایسه کردم دیدم امکاناتشون فرق خاصی نداره به غیر دوربین... درسته؟
چرا 5230 GPS داره اما 5233 نداره... دیروز فروشنده هم همینو گفت :دی نکنه خودت بودی؟ :دی

می خوام از نظر نرم افزاری بشه روش حساب کرد... Star امکانات نرم افزاریش چطوره؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
تازه رم هم باید براش بگیرم که اختلاف میرسه به 30 - 40 ...
سلام. تا جایی که من خبر دارم باید رم دو گیگ روش باشه ها.. (البته اگه میخوای 4 یا 8 گیگ بخری خب آره باید جدا هزینه کنی)

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام. تا جایی که من خبر دارم باید رم دو گیگ روش باشه ها.. (البته اگه میخوای 4 یا 8 گیگ بخری خب آره باید جدا هزینه کنی)
سلام
آره، تو GSMarena نزده ولی دیدم یه رم دو گیگ روش داره، ولی خب دو گیگ دیگه به جایی نمیرسه :دی

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
نه !! W705 خیلی گوشی خوبیه
22.gif

5230 به نظر من گوشی خامیه ! فقط برای اینکه روش برنامه بریزی به درد می خوره...
W705 لااقل وایرلس داره...

استار هم برنامه - بازی زیاد براش نیست چون جاواست ولی خودش گوشی بدی نیست... 705 چون رزولوشنش 320*240ـه باز براش یه چیزایی پیدا میشه ولی استار 400*240ـه
البته هرچی باشه از 5230 بهتره

پ ن : هم استار هم 5230 جفتشون اسمشون 5230ـه :)

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
سلام
7165.gif

5230 رو دیدم GPS داره در مقایسه با 5800 اینا رو نداره :

رم باید براش بگیری
خروجی TV نداره
WiFi نداره
برنامه های آفیس رو بصورت پیشفرض روش نداره
اسپیکر 5230 مونو هست کیفیت خوبی نداره اما اگه از خروجیش با هدفون استفاده کنید کیفیت صدا خوبه
دوربین 5230 کیفیتش پایینه نه فلش داره نه فوکوس

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
نه !! W705 خیلی گوشی خوبیه
22.gif

5230 به نظر من گوشی خامیه ! فقط برای اینکه روش برنامه بریزی به درد می خوره...
W705 لااقل وایرلس داره...

استار هم برنامه - بازی زیاد براش نیست چون جاواست ولی خودش گوشی بدی نیست... 705 چون رزولوشنش 320*240ـه باز براش یه چیزایی پیدا میشه ولی استار 400*240ـه
البته هرچی باشه از 5230 بهتره

پ ن : هم استار هم 5230 جفتشون اسمشون 5230ـه :)
خب پارسا همین برنامه ریختن الان برام مهمه... دیگه برنامه های به دردبخور برای جاوا پیدا نمیشه... چندین بار تا حالا سر این قضیه به مشکل خوردم...
hanghead.gif

وایرلس هم به دردم نمی خوره... برای همین 5230 رو انتخاب کردم...

استار به نظر خودم هم زیاد جالب نیست، یکم باهاش کار کردم، خوشم نیومد...
دلیل اینکه میگی از 5230 بهتره چیه؟

پ.ن: آره جالبه :دی

رم باید براش بگیری
خروجی TV نداره
WiFi نداره
برنامه های آفیس رو بصورت پیشفرض روش نداره
اسپیکر 5230 مونو هست کیفیت خوبی نداره اما اگه از خروجیش با هدفون استفاده کنید کیفیت صدا خوبه
دوربین 5230 کیفیتش پایینه نه فلش داره نه فوکوس
رم درسته
TV مهم نیست
وایرلس هم بالا گفتم مهم نیست
آفیس ...
hmm.gif

خب هدفون برام مهمه که خوب باشه
آره دوربین رو هم پست قبلی گفتم خب ضعیفتره...

در کل، با توجه به اینکه نمی خوام بودجه ای بذارم فکر می کنم بالاخره باید از یه سری چیزا بگذرم... حالا این وسط گذشتن از وایرلس و دوربین در مقابل برنامه های بیشتر برام می ارزه... ولی خب اگه بیشتر از این بخوام بگذرم دیگه معقول نیست...

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
مینا
خب پارسا همین برنامه ریختن الان برام مهمه... دیگه برنامه های به دردبخور برای جاوا پیدا نمیشه... چندین بار تا حالا سر این قضیه به مشکل خوردم...

استار به نظر خودم هم زیاد جالب نیست، یکم باهاش کار کردم، خوشم نیومد...
دلیل اینکه میگی از 5230 بهتره چیه؟

پ.ن: آره جالبه :دی

خوب اگه بحث برنامست هیچی...

استار رو برا این گفتم که دوربینش بهتره... http://www.gsmarena.com/samsung_s5230_star-review-372p5.php

پیتا
13.gif
13.gif
13.gif
13.gif
13.gif
13.gif

تکبیر ! تا دیروز نداشت باور کنین !!!!!
38.gif
38.gif
38.gif
38.gif
38.gif
38.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

به نظرم قابلیت وایرلس چیزیه که ارزششو داره براش بیشتر پول بدین.....حس میکنم این جمله شما مقطعیه یعنی به نظرم شاید آینده پشیمون بشید که چرا گوشیتون وایرلس نداره چون دیگه این روزا اکثر ارگانها و دانشگاهها توی محیطشون اینترنت وایرلس دارن .....این واسه من پیش اومده زمانی که گوشیهای جاوای سونی اریکسون رو داشتم و طی یک حرکت انقلابی اون زمان رفتم p1 خریدم.....لول

پ ن:پیشرفت تکنولوژی ما رو به کجا کشونده؟!!!!

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
گوشی 5530 هم هست که یکسری خصوصیات 5800 رو نداره قیمتش از 5230 بالاتره

وایرلس داره
جی پی اس نداره
خروجی تی وی نداره
اسپیکر استریو داره
دروربین 3.2 مگاپیکس + فلش + اتوفوکس
3G هم نداره
۴ گیگ رم همراهش هست.
باطریش نسبت به 5230 ضعیفتره

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام

من دیروز بازار بودم، آخرین نتیجه این بود که گوشی خودم رو بدم + 20 میشه 5230 ! تازه رم هم باید براش بگیرم که اختلاف میرسه به 30 - 40 ...

نظرم رو 5800 بود، اما مقایسه کردم دیدم امکاناتشون فرق خاصی نداره به غیر دوربین... درسته؟
چرا 5230 GPS داره اما 5233 نداره... دیروز فروشنده هم همینو گفت :دی نکنه خودت بودی؟ :دی

می خوام از نظر نرم افزاری بشه روش حساب کرد... Star امکانات نرم افزاریش چطوره؟

سلام
رم رو حالا میشه یه کاریش کرد. این MicroSD ها خیلی-خیلی ارزون هستن. (نیازی نیست حتما جنس درجه 1 باشه)
با توجه به نیاز به نصب برنامه همین 5230 نسبت به استار سامسونگ خیلی جلوتر هست و کلا نیازهای نرم افزاریت رو میتونه رفع بکنه. آفیس هم براش هست. از برنامه QuickOffice گرفته تا سایر موارد. 5530 که P.I.T.A اشاره کرد هم یکی از گزینه های امتحان پس داده بازار هست که البته از بودجه خارج میشه و با توجه به اینکه به یک سری از قابلیت هاش نیازی نداری,نیازی هم به هزینه بیشتر شاید نباشه. کلا به نظرم همین 5230 گزینه مناسبی باشه. فقط باید کمبودهاش رو در نظر گرفت +اسپیکر نه چندان قوی. که خب البته خیلی از نداشته هاش برای کسایی که استفاده از اون قابلیت خاص ندارن کمبود به حساب نمیان. پیشاپیش تبریک
icon10.gif

منم تا جایی که یادم میاد GSMArena قبلا زده بود که نداره ولی کلا داره :wacko:

05309IMM1.JPG

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
مینا

خوب اگه بحث برنامست هیچی...

استار رو برا این گفتم که دوربینش بهتره...

پیتا

13.gif
13.gif
13.gif
13.gif
13.gif
13.gif

38.gif
38.gif
38.gif
38.gif
38.gif
38.gif
پس اوکی شد!

فکر کنم فروشنده ها نمی دونن داره که قیمتش کمه، از فردا گرون میشه :دی
به نظرم قابلیت وایرلس چیزیه که ارزششو داره براش بیشتر پول بدین.....حس میکنم این جمله شما مقطعیه یعنی به نظرم شاید آینده پشیمون بشید که چرا گوشیتون وایرلس نداره چون دیگه این روزا اکثر ارگانها و دانشگاهها توی محیطشون اینترنت وایرلس دارن .....این واسه من پیش اومده زمانی که گوشیهای جاوای سونی اریکسون رو داشتم و طی یک حرکت انقلابی اون زمان رفتم p1 خریدم.....لول

پ ن:پیشرفت تکنولوژی ما رو به کجا کشونده؟!!!!
سلام علی جان
والا وایرلس یه بار نمایشگاه به دردم خورد که اونجا هم کار یکی دیگه رو راه انداخت! اما خب میفهمم چی میگی، یهو یه جا لازم میشه آدم حسرت میخوره... اگه بشه 5800 رو بگیرم این مشکل هم حل میشه...

پ.ن: تاپیکش رو بیاریم بالا؟ :دی :دی
سلام
رم رو حالا میشه یه کاریش کرد. این MicroSD ها خیلی-خیلی ارزون هستن. (نیازی نیست حتما جنس درجه 1 باشه)
با توجه به نیاز به نصب برنامه همین 5230 نسبت به استار سامسونگ خیلی جلوتر هست و کلا نیازهای نرم افزاریت رو میتونه رفع بکنه. آفیس هم براش هست. از برنامه QuickOffice گرفته تا سایر موارد. 5530 که P.I.T.A اشاره کرد هم یکی از گزینه های امتحان پس داده بازار هست که البته از بودجه خارج میشه و با توجه به اینکه به یک سری از قابلیت هاش نیازی نداری,نیازی هم به هزینه بیشتر شاید نباشه. کلا به نظرم همین 5230 گزینه مناسبی باشه. فقط باید کمبودهاش رو در نظر گرفت +اسپیکر نه چندان قوی. که خب البته خیلی از نداشته هاش برای کسایی که استفاده از اون قابلیت خاص ندارن کمبود به حساب نمیان. پیشاپیش تبریک
icon10.gif

منم تا جایی که یادم میاد GSMArena قبلا زده بود که نداره ولی کلا داره :wacko:

05309IMM1.JPG
آره فکر کنم همین نتیجه درسته... اگه به 5800 رسید که اونو می گیرم، اگه نشد هم که 5230 رو!

یکی از فروشگاه ها که رفتم وقتی گفتم نه 5230 GPS داره گفت آها آره این 165 ه 5233 155 !

ممنون از راهنمایی همه ی دوستان
thankyou.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام علی جان
والا وایرلس یه بار نمایشگاه به دردم خورد که اونجا هم کار یکی دیگه رو راه انداخت! اما خب میفهمم چی میگی، یهو یه جا لازم میشه آدم حسرت میخوره... اگه بشه 5800 رو بگیرم این مشکل هم حل میشه...

پ.ن: تاپیکش رو بیاریم بالا؟ :دی :دی

منظورم اینه که حالا که میخوای از تکنولوژی استفاده کنی کامل استفاده کن....لول

پ ن:واقعا تاپیک خوبی بود....ایول به خودم....لول......بدم نمیاد دوباره بحث کنیم.....یادته بهمون انگ بحث غیر علمی زدن؟!!!....لول

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
منظورم اینه که حالا که میخوای از تکنولوژی استفاده کنی کامل استفاده کن....لول

پ ن:واقعا تاپیک خوبی بود....ایول به خودم....لول......بدم نمیاد دوباره بحث کنیم.....یادته بهمون انگ بحث غیر علمی زدن؟!!!....لول
من که نمیخوام، این تکنولوژی دست از سر آدم بر نمیداره :دی :دی

پ.ن: آره! :دی

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
اینم داستان تعویض گوشیم!
(من چند روز قبلش رفته بودم با سه تا فروشگاه سر قیمت گوشی خودم به توافق رسیده بودم!)

فروشگاه اول:
بعد از اینکه به جا آوردن و قانع شدن که سر این قیمت توافق کردن، گفتم 5230 میخوام، گفت خانوم 5230 که خیلی قدیمیه! 5233 جدیدشه، ما 5230 نداریم، 5233 داریم. گفتم من 5230 میخوام، اون GPS داره 5233 نداره... گفت 5230 GPS داره؟! نه خانوم، این دوتا هیچ کدوم GPS ندارن، گفتم چرا تو GSMarena رو ببینین، گفت خانوم به من نگو من اطلاعاتم فوله! اینکاره ام دیگه، اینا هیچ کدوم GPS ندارن! گفتم باشه همون 5233 ! یه آقا دیگه ماجرا رو ادامه داد، خب خانوم ببینین این گوشی برنامه (یه سری توضیحات داد که من تا حالا جایی نخونده بودم اصلا هم نفهمیدم به چه دردی میخوره!) خلاصه گفت کپی و اوریجینالش 10 تومن اختلاف دارن، گفتم حالا اگه نخوام نمیشه، گفت اینطوری گارانتیت فعال نمیشه! گوشی بعد چند ماه کارکردش مختل میشه و خلاصه داستانی تعریف کرد! گفتم حالا قیمتش گفت اوریجینال 35 کپی هم 25 کدومش رو می خوای؟ گفتم ببینم مموری چی؟ گفت این که مموری نداره، گفتم یه 8 میخوام، گفت برات در میاد 38 ! (یاد حرف علیرضا افتادم، خیلی خیلی ارزون!)
حساب کنین 20 باید بابت گوشی سر می دادم + 35 می خواستن برنامه بهم غالب کنن + 38 مموری !
گفتم خب اون روز اول که اومدم قیمت گرفتم چرا نگفتین یه برنامه اجباری هم می خواد! خلاصه حسابی از بابت کلاه برداری های اینا کفری شدم و اومدم بیرون...

فروشگاه دوم:
گفتم سر این قیمت توافق کردیم، گفت 135 گوشی شما رو بردارم؟ آقا فلانی ببین گوشی رو... نگاه کرد گفت نه 110 بیشتر نمیشه... گفتم خودتون پشت کارتتون قیمت برام نوشتین! بهش نشون دادم، گفت نه حتما اشتباه شده...!

فروشگاه سوم:
گفت این اختلاف 20 تومن رو برای 5233 گفتم، 5230 چون GPS داره میشه 30 تومن! (گفتم حالا چه عجب یکی می دونه این GPS داره)
گفتم 5800 ؟ گفت اونو چند قیمت داری، گفتم شما چند میدین؟ یک ساعت با من چونه میزد! گفتم آخه یعنی چی این چه رسمیه تو این دزد بازار علا الدین! شما باید قیمت بگین! اینم یه اختلاف 120 تومنی در اومد که گفت از 20 تومن تا 80 تومن هم برنامه هاش میشه، گفتم من برنامه نمی خوام، گفت خانوم اینجا کسی بدون برنامه نمی فروشه، گفتم خب خودم بلدم برنامه نصب کنم نمی خوام، گفت نه اینا رو نداشته باشه آنتن نمیده، آنتی ویروس نداشته باشه ویروس میگیره باید خرجش کنی، بلوتوثش فعال نیست و ...!

نهایتا گفتم برو بابا و از فروشگاه سوم هم اومدم بیرون... خلاصه اینکه خیلی دزدن!

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
لول آره همشون دزدن ! برنامه و آپدیت و اینا هم راه جدیدشونه !
جالبه که سلیقشونم خوبه همه بالای 20-30 تومن میخوان بگیرن !
گوشی آخریه رو اول اومدم از یه جا بخرم بازش کردیم و اینا اومدیم پولو بدیم گفت ببرین بالا برنامه نصب کنین ما هم چون آدم های خیلی خوبی هستیم ازتون 30ت بیشتر نمیگیریم ! گفتم اگه نبریم چی میشه ؟ گفت شامل گارانتی نمیشه (حالا اصلا گوشی گارانتی نداره تو ایران ! ) یه کم بحث کردیم آخر سر بهش برگردوندیم گوشیو . شدیدا ضایع شد
hasmiley.gif

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
آره دیگه برای منم همینجوری شد، لحظه ی آخر گفتم نمی خوام! بچه پرروها...!

حالا موندم از کجا بگیرم...
hmm.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اوه اوه!! لامذهب ها بدجوری سر میبرن. این قضیه نرم افزار اریجینال و گارانتی قطعات متاسفانه هست. توی یکی از تاپیک ها هم راجع بهش حرف زدیم. من خودم هروقت میرم اونجا که برای کسی گوشی بگیرم, اول که وارد میشم میگم یک کلمه حرف از نرم افزار و گارانتی قطعه نمی زنی,بعضی ها میگن بدون اینها نمیفروشیم و بعضی هم میفروشن! لامذهب قیمت مموری رو چی داده!! درجه 1 اش هم 8 گیگ کمتر از 25 تومان هست. حالا بماند که جنس معمولی رو طبقه های بالا الان از 13-14 تومان به بالا (شاید ارزونتر هم شده باشه) میفروشن.

بالا