برگزیده های پرشین تولز

آیفون 4 با قیمت طوفانی

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
فروش Apple Iphone 4 32GB Factory Unlocked (تعداد محدود)
گوشی ها بصورت آکبند و پلمپ هستند.
به هر خریدار یک عدد کیسه مخصوص اپل هم داده میشه.

عکس پکیج: http://0k.08.img98.com/out.php/i235537_20100811003.jpg

قیمت:یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان

شماره تماس: 09369072340

Yahoo!ID: kourosh_jal

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
آقای Kourosh_Jal نیگا قصد توهین دهن به روزه ندارم ولی نیگا کن هم ی مارو بیچاره کردی؟آقا واقعا کارت درست نیست دیگه.
pm دادی n900 رو بخرم چی شد ؟اول یک تاپیک رو تموم کن و جنسو بفروش بعد کار دیگهتو انجام بده.اگه آیفون 4 لاک 32 گیگ
مشکی تا حد 900 داری خریدارم.

ببخشید دوباره تاپیک میزنم و تاپیک ر به هم میزنم اگر کسی میتونه این گوشی رو از خارج برام بیاره تا 800 بهش میدم.
Motorola DROID 2
با تشکر سید محمد

Last edited:

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
آقای Kourosh_Jal نیگا قصد توهین دهن به روزه ندارم ولی نیگا کن هم ی مارو بیچاره کردی؟آقا واقعا کارت درست نیست دیگه.
pm دادی n900 رو بخرم چی شد ؟اول یک تاپیک رو تموم کن و جنسو بفروش بعد کار دیگهتو انجام بده.اگه آیفون 4 لاک 32 گیگ
مشکی تا حد 900 داری خریدارم.

ببخشید دوباره تاپیک میزنم و تاپیک ر به هم میزنم اگر کسی میتونه این گوشی رو از خارج برام بیاره تا 800 بهش میدم.
Motorola DROID 2
با تشکر سید محمد

عزیز من تا حالا 5 بار به شما پیغام خصوصی زدم.شما تعداد پست هات پایینه نمیتونی پیغام خصوصی دریافت کنی به بنده ربطی نداره.شما جواب پیغام خصوصی هارو نمیتونی بدی حداقل یاهو آیدی بده باهم صحبت کنیم.
متاسفانه لاک نداریم اصلا.
شما یه یاهو ایدی بده من تو این هفته دارم میرم از دبی جنس بیارم.اگه با قیمت خوب گیرم اومد بهت تو یاهو خبر میدم.

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
با سلام کارت واقعا درسته نیگا شما اگه میتونی لاک آیفون 4 32 گیگ مشکی رو برام بیار فقط خواهشا نیگا مث بعضی ها
بازار سیاه درست نکن.من دارن راست حسینی بهت میگم از 850 نهایتا 950 بیشتر نشه. شما میتونی ایمیل بزنی؟
چون من زیاد چت نمیکنم.
[email protected]

Last edited:

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با سلام کارت واقعا درسته نیگا شما اگه میتونی لاک آیفون 4 32 گیگ مشکی رو برام بیار فقط خواهشا نیگا مث بعضی ها
بازار سیاه درست نکن.من دارن راست حسینی بهت میگم از 850 نهایتا 950 بیشتر نشه. شما میتونی ایمیل بزنی؟
چون من زیاد چت نمیکنم.
[email protected]

مرسی عزیز.
لاک نمیتونم بیارم ولی بازم از رابطمون میپرسم ببینم چی میشه.
اگه خبری شد ایمیل میزنم

بالا