برگزیده های پرشین تولز

اکانت رپیدشیر فقط 1700 تومان!!!!!!!!! با قابلیت پرداخت آنلاین با کارتهای عضو شتاب

SoheilExtreme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام خدمت کاربران عزیز سایت

بنده از امروز اکانت های رپیدشیر رو بهتره بگم رپیدزهای رپیدشیر رو باقیمت فوق العاده در اختیار شما عزیزان قرار میدم
لیست قیمت ها به شرح زیر هستند

100 رپیدز فقط 1700 تومان توجه داشته باشید که با این مقدار رپیدز میتوانید 1 ماه اکانت رپیدشیر داشته باشید
200 رپیدز فقط 3500 تومان
400 رپیدز 6500 تومان من تا امروز در هیچ سایتی ندیدم این مقدار رپیدز رو به این قیمت بدند
800 رپیدز فقط 12000 تومان
1000 رپیدز فقط 14000 تومان

توجه داشته باشید بلافاصله پس از پرداخت آنلاین اکانت خود را دریافت خواهید نمود کافیست در صفحه اول پرداخت آنلاین در قسمت ایمیل یک ایمیل معتبر از خود و در قسمت توضیحات نام کاربری خود درفروم را ذکر کنید تا به ان بلافاصله ارسال گرد
برای پرداخت آنلاین با توجه به لیست قیمت وارد لینک زیر شوید هزینه را به ریال وارد کرده و طبق توضیحات ذکر شده وارد درگاه بانک سامان میشوید و به راحتی با کارتهای عضو سامانه شتاب وجه خود را پرداخت مینمایید.
http://ir.payper.ir/i138_177.aspx

Last edited:

lordcrazy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بنده 2 تا اکانت از ایشون خریداری کردم ! بدون هیچ مشکلی دارن کار میکنن
تحویل سریع + پشتیبانی عالی

مخلصیم.

SoheilExtreme

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام مجدد خدمت سروران گرامی یک موضوعی رو عرض کنم که بنده تازه کار نیستم و حدود 15 روز هست که فروش اکانت رپیدشیر رو با سروصدای بسیارزیادی و باقیمت های فوق العاده آغاز کردم.
دراین مدت 15 روز شایدم کمی بیشتر در فروم عصرجوان شروع به کار کردم یوزر کاربری من هم اینه اونجا Del Vostro
امروز اومدن تاپیک فروش منو بستن میگن ارزون میدی و بازار مدیرسایت رو که تو اینجا 2500 تومان میفروشه هر100 رپیدز رو کساد کردی و به همین خاطر تاپیک 35 صفحه ای منو بستن تاپیکی که بالای 80 تا یوزر توی 15 روز خرید داشتن از من برای تحقیق میتونید از کاربرای عصرجوان بپرسید که همشون دارن استفاده میکنن و راضی هستن و این از همه مهمتره که ما پرداخت انلاین داریم و سرعت تحویلمون به 30 ثانیه هم نمیرسه
من درخدمت تمام عزیزان این فروم از امروز هستم

خیام

Registered User
لایک‌ها
4
باسلام مجدد خدمت سروران گرامی یک موضوعی رو عرض کنم که بنده تازه کار نیستم و حدود 15 روز هست که فروش اکانت رپیدشیر رو با سروصدای بسیارزیادی و باقیمت های فوق العاده آغاز کردم.
دراین مدت 15 روز شایدم کمی بیشتر در فروم عصرجوان شروع به کار کردم یوزر کاربری من هم اینه اونجا Del Vostro
امروز اومدن تاپیک فروش منو بستن میگن ارزون میدی و بازار مدیرسایت رو که تو اینجا 2500 تومان میفروشه هر100 رپیدز رو کساد کردی و به همین خاطر تاپیک 35 صفحه ای منو بستن تاپیکی که بالای 80 تا یوزر توی 15 روز خرید داشتن از من برای تحقیق میتونید از کاربرای عصرجوان بپرسید که همشون دارن استفاده میکنن و راضی هستن و این از همه مهمتره که ما پرداخت انلاین داریم و سرعت تحویلمون به 30 ثانیه هم نمیرسه
من درخدمت تمام عزیزان این فروم از امروز هستم

اینجا دو نفر شخص کهنه کار و باسابقه و مورد اعتماد , هر صد رپیدز را 1000 تومان می فروشند !

:hmm:

خیام

Registered User
لایک‌ها
4
بالا