برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی 7610 اصل با وسایل اضافی

Need to fight

Registered User
لایک‌ها
50
خوب دوستان این گوشی 7610 بنده چند سال پیش خریداری شده بود و داشت خاک میخورد گفتم بفروشم.یه باتری نو هم تازگی ها براش خریده بودم که باتری اصل هستش چون به هولوگرام نیگاه کنید متوجه میشید.(هولوگرام اصل 7نقطه ای) 35 تومن باتریش رو خریدم.یه رم اصل 1 گیک هم براش خریده بودم.قوطی و حتی دفترچه هاش هم هنوز نیگه داشتم.حتی باتری خودشم هست.که نشون میده چقدر خوب نیگه داشتم.گوشی تا الآن حتی یک بار هم باز نشده.سالم سالمه.با توجه به تاپیک یکی از دوستان و رم 1 گیک گوشی من که تازه خریداری شده و نو هست و گارانتی داره و قوطی و دفترچه و باتری من قیمت پایه رو از 70 شروع میکنم.:happy:انصافا قیمت خوبیه.

Last edited:

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
خوب دوستان این گوشی 7610 بنده چند سال پیش خریداری شده بود و داشت خاک میخورد گفتم بفروشم.یه باتری نو هم تازگی ها براش خریده بودم که باتری اصل هستش چون به هولوگرام نیگاه کنید متوجه میشید.(هولوگرام اصل 7نقطه ای) 35 تومن باتریش رو خریدم.یه رم اصل 1 گیک هم براش خریده بودم.قوطی و حتی دفترچه هاش هم هنوز نیگه داشتم.حتی باتری خودشم هست.که نشون میده چقدر خوب نیگه داشتم.گوشی تا الآن حتی یک بار هم باز نشده.سالم سالمه.با توجه به تاپیک یکی از دوستان و رم 1 گیک گوشی من که تازه خریداری شده و نو هست و گارانتی داره و قوطی و دفترچه و باتری من قیمت پایه رو از 70 شروع میکنم.:happy:انصافا قیمت خوبیه.

انصافا 70 تومن قیمت خوبیه فقط هرکسی که این قیمت بخره چنتا شاخ رو سرش داره ;)

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Need to fight

Registered User
لایک‌ها
50
انصافا 70 تومن قیمت خوبیه فقط هرکسی که این قیمت بخره چنتا شاخ رو سرش داره ;)

مگه تاپیک بقلی با رم 512 رو 80 پیشنهاد دادن شاخ داشتن:D:D
شما چند میخوای؟؟؟؟البته اگه میخوای؟؟؟؟تو pm بگو:lol:

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

شما هم که تو تاپیک بقلی دیده شدیدol:اونجا به شکل دیگه این جا به یه شکل دیگه.
تو هم تو pm بگو:lol::lol:
راستی یه عکس قشنگ از نینی بزار این چیه؟سکته رو زده بودما:lol:

Last edited:

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
من خودم جزء کسانی بودم که اون یکی 7610 رو 65 قیمت دادم!

ولی میگم که 65 خیلی گرونه! و فقط اط سر لجبازی با ایون یکی خریدار که البته خریدار نبود و فقط میخواست لجبازی کنه تا اون قیمت بالا رفتم..وگرنه 50 بیشتر واسه 7610 اشتباه است!

اون وقت شما میگی پایه قیمت 70؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما میدونی چند تا گوشی تو بازار هست از این 70 تومن شما پایین تر..و امکاناتش بالاتر از 7610؟

ice_flower

Registered User
لایک‌ها
163
شما هم که تو تاپیک بقلی دیده شدیدol:اونجا به شکل دیگه این جا به یه شکل دیگه.
تو هم تو pm بگو:lol::lol:
راستی یه عکس قشنگ از نینی بزار این چیه؟سکته رو زده بودما:lol:

بله آخه از اون آدم درست و حسابی که 80 پیشنهاد داده بود هرسم گرفته بود که یه جورایی باعث شد یه گوشی رو از دست بدم. اون حالیش نبود چی میگفت. بنده خدا هزیون میگفت. اول 150 گفت بعد شد 120 بعد شد 80 بعد 65 بعد آخر گفت ولش کن من نیستم. :blink:

عکسه باحال نیست خدایی؟؟:p من که هر دفعه که میبینمش کلی میخندم :lol:

Need to fight

Registered User
لایک‌ها
50
بله آخه از اون آدم درست و حسابی که 80 پیشنهاد داده بود هرسم گرفته بود که یه جورایی باعث شد یه گوشی رو از دست بدم. اون حالیش نبود چی میگفت. بنده خدا هزیون میگفت. اول 150 گفت بعد شد 120 بعد شد 80 بعد 65 بعد آخر گفت ولش کن من نیستم. :blink:

عکسه باحال نیست خدایی؟؟:p من که هر دفعه که میبینمش کلی میخندم :lol:

نه فروش من 100 درصده اما خوب من زیاد هزینش کردم مثلا 1 گیگ رم و یه باتری اصل نو.نمیدونم شاید اشتباه کردم نباید زیاد هزینه میکردم.:happy:قیمت پایه هم گذاشتم که مشکل اون تاپیک پیش نیاد و بچه ها بدونن میفروشم یا نه چون همین مشکل برای خودمم پیش اومد و دائم قیمت رو بالا پایین کرد آخرشم گفت فروش رفته.:wacko::blink:
آواتارتم قشنگه اما من رو یاد بچگی های خودم میندازه.:blink::D به خاطر اون میترسم:D

من خودم جزء کسانی بودم که اون یکی 7610 رو 65 قیمت دادم!

ولی میگم که 65 خیلی گرونه! و فقط اط سر لجبازی با ایون یکی خریدار که البته خریدار نبود و فقط میخواست لجبازی کنه تا اون قیمت بالا رفتم..وگرنه 50 بیشتر واسه 7610 اشتباه است!

اون وقت شما میگی پایه قیمت 70؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما میدونی چند تا گوشی تو بازار هست از این 70 تومن شما پایین تر..و امکاناتش بالاتر از 7610؟

درست اما دوست من شما یه باتری 35 تومنی اصل نو 2 ماه هست که خریدی؟و یه رم 1 گیک که اونم 2 ماه پیش خریداری شده؟35+15=50 خود دستگاه 20 تومن میشه:happy:

Last edited:
بالا