برگزیده های پرشین تولز

مونیتور lcd کوچک 7 اینچی مناسب برای خودرو

_P30_

Registered User
لایک‌ها
89
.

فروخته شد.
---------------------

سلام

این lcd در اصل برای ماشین هستش و 2 ورودی av یا همون کامپوزیت میخوره و 1 ورودی انتن و 1 ورودی 12v. دستگاه بیشتر به درد دیدن فیلم تو ماشین میخوره البته تو خونه هم قابل استفادست من خودم با اداپتور 12 ولت یه مدت تو خونه استفاده میکردمش.

دستگاه دارای تیونر داخلی برای دیدن شبکه های تلوزیونی هستش البته من تستش کردم بنظر ضعیف میاد و باید به انتن خیلی قوی وصل بشه و تا 4 شبکه رو میگیره. 2 تا اسپیکر هم پشت دستگاه هستش. php script یه مقدار رزولوشن lcd کمه برای همین نوشته ها یمقدار تار دیده میشن ولی کیفیت تصویر برای دیدن فیلم مناسبه. اگه تصویر برندهایی مثل مارشال رو دیده باشید این هم کیفیت تصویرش همونطوریه.

قیمت 45 تومن مقطوع.

عکس:

Last edited:

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
سلام

این lcd در اصل برای ماشین هستش و 2 ورودی av یا همون کامپوزیت میخوره و 1 ورودی انتن و 1 ورودی 12v. دستگاه بیشتر به درد دیدن فیلم تو ماشین میخوره البته تو خونه هم قابل استفادست من خودم با اداپتور 12 ولت 1000ml یه مدت تو خونه استفاده میکردمش.

دستگاه دارای تیونر داخلی برای دیدن شبکه های تلوزیونی هستش البته من تستش کردم بنظر ضعیف میاد و باید به انتن خیلی قوی وصل بشه و تا 4 شبکه رو میگیره. 2 تا اسپیکر هم پشت دستگاه هستش. یه مقدار پیکسل های دستگاه درشته برای همین نوشته ها یکم تار دیده میشن انتظار تصویر hd رو با این قیمت نداشته باشید. اگه تصویر برندهایی مثل مارشال رو دیده باشید این هم کیفیت تصویرش تو همون مایه هاست.

قیمت پایه 55 + 2 تومن هزینه ارسال. تهران نیستم. اگه تا 24 ساعت بعد از تحویل از دستگاه ناراضی بودید
میتونید دستگاه رو برگشت بدید. :)

عکس:
978d1f7ff2194da683f5.jpg

45 خریدارم همین ها نوش تو تهران بین 85 تا 90 تومن با گارنتی مارشال و غیره و ذالک هست

iran.meshop

Registered User
لایک‌ها
55

_P30_

Registered User
لایک‌ها
89
ورودی رم یا usb داره

خیر. ولی بعضی مونیتورها ورودی رم هم دارند. برای ورودی رم و usb شما باید قاب عکس دیجیتال بخرید.

من ضبط ماشین مانیتوردار مارشال دارم کیفیتش خیلی خوبه اگر این مثل اونه که کیفیتش خوبه من راضیم

ممنون از شما دوست عزیز. والا من خودم ضبط مانیتوردار مارشال رو از نزدیک مقایسه نکردم ولی برای دیدن فیلم مناسبه.

45 خریدارم همین ها نوش تو تهران بین 85 تا 90 تومن با گارنتی مارشال و غیره و ذالک هست

شرمنده عزیز. من قیمت نوش رو ندارم ولی اگه حتی الان 90 تومن هم باشه 30% کم کنیم میشه 63 تومن. در ضمن این مدل همه ی خازن هاش از نوع solid state هست و دوام بیشتری داره.

FALLPRODUCTION

Registered User
لایک‌ها
62
میدونم نمیشه دقیق گفت
اما امکانش هست یک عکس از روشن بودن دستگاه بزارین ؟
ریموت داره ؟
جعبه و سیم های مربوطه همراه دستگاه هست ؟
برای استفاده در ماشین خودش پایه داره یا باید جداگانه بگیریم ؟

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
خیر. ولی بعضی مونیتورها ورودی رم هم دارند. برای ورودی رم و usb شما باید قاب عکس دیجیتال بخرید.

ممنون از شما دوست عزیز. والا من خودم ضبط مانیتوردار مارشال رو از نزدیک مقایسه نکردم ولی برای دیدن فیلم مناسبه.

شرمنده عزیز. من قیمت نوش رو ندارم ولی اگه حتی الان 90 تومن هم باشه 30% کم کنیم میشه 63 تومن. در ضمن این مدل همه ی خازن هاش از نوع solid state هست و دوام بیشتری داره.

من کارم الکترونیک است . .یک کیلو خازن میشه 1000 تومن اینم برای کارهای نصب و زیر دستی میخوام کیفیت زیاد مهم نیست اگه 45 پایه بودی بهم پیغام بفرست .

_P30_

Registered User
لایک‌ها
89
میدونم نمیشه دقیق گفت
اما امکانش هست یک عکس از روشن بودن دستگاه بزارین ؟
ریموت داره ؟
جعبه و سیم های مربوطه همراه دستگاه هست ؟
برای استفاده در ماشین خودش پایه داره یا باید جداگانه بگیریم ؟

- ریموت نداره
- همه ی سیم های av و ورودی برق هست جعبه رو هم میگردم پیدا میکنم
- دستگاه مربوط به پشت سری ماشینه اگه برای جایه دیگه میخواین شاید لازم باشه پایه بگیرین.

اینم از عکس ولی هر کاری کردم تو عکس رو lcd خط میوفته ولی خط ها واقعی نیست.

e8fe4eef068b44008c7b.jpg

Last edited:

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
من کارم الکترونیک است . .یک کیلو خازن میشه 1000 تومن اینم برای کارهای نصب و زیر دستی میخوام کیفیت زیاد مهم نیست اگه 45 پایه بودی بهم پیغام بفرست .

قربون دستت یه کیلو خازن 1000u 10v واسه من بفرس 1000 تومن . پول پستشم بهت میدم ;) البته خازناش اتصال کوتاه نباشن که 100000000 کیلوشم 1 ریال نمیرزه

عزیز قیمت آخرو واسم پ خ کن

FALLPRODUCTION

Registered User
لایک‌ها
62
50 ...
هزينه پست هم با خودتون
منتظر خبرتونم ...

_P30_

Registered User
لایک‌ها
89