برگزیده های پرشین تولز

فروش اکانت ارجینال بازی Starcraft 2

DrX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروخته شد.

Last edited:

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
چند تا اکانت ارجینال بازی Starcraft 2 موجوده که هر کدام به قیمت 56.000 تومان به فروش میرسه.

همونطوری که میدونید این بازی به تازگی رلیز شده و امتیاز بسیار عالی 9.5 رو بدست آورده. یک بازی جدید استراتژیک از کمپانی Blizzard.
مثل بقیه بازی های Blizzard این بازی هم Multiplayer بسیار عالی داره ولی متاسفانه قسمت Multiplayer بازی کرک نشده و بازی LAN Play نداره. یعنی شما برای بازی حتما به اکانت ارجینال و اینترنت نیاز خواهید داشت.

اکانت هایی که به فروش میرسن همگی مستقیما از battle.net خریداری شدن.
در صورت تمایل به خرید همینجا اعلام کنید یا پیغام خصوصی بفرستید.
با تشکر.
سلام

لطفا یاهوتونو میدید. من چند تا سوال داشتم.

Yahoo ID : dehlya2009

DrX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من تو یاهو زیاد آنلاین نمیشم. لطفا همینجا یا تو پیغام خصوصی سوالتون رو بپرسید تا جواب بدم.
با تشکر.

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
آقا من تو یاهو زیاد آنلاین نمیشم. لطفا همینجا یا تو پیغام خصوصی سوالتون رو بپرسید تا جواب بدم.
با تشکر.
می خواستم ببینم این اکانت ها سریال های ارجینال هستند که موقع نصب بازی باید وارد بشه یا اکانتهایی هست که وقتی می خوای Log in کنی لازمه !

ضمنان اینا به درد کافینت می خورن که نصب بشه و هر کسی بیاد با اکانت خودش وارد بشه و بازیش تموم شد خارج بشه و نفر بعدی بشینه ؟

DrX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینهایی که من میدم Username و Password هستن. البته اگر سریال هم بودن شما مجبور بودی که بری تو Battle.net و سریالتو تبدیل به Username و Password کنی چون برای بازی کردن به Username و Password نیاز داری نه سریال.
وقتی بازی رو بصورت فیزیکی میخرین بهتون سریال میدن ولی وقتی بازی رو بصورت Digital-Download و مستقیما از سایت Battle.net میخرین بهتون Username و Password ولینک برای دانلود مستقیم بازی از سرور های Bllizard رو میدن.

تو گیم نت هم با روشی که شما مد نظرتون هست میشه بازی کرد. الان گیم نت ها حداقل 4 تا سیستم رو اختصاص میدن به بازی های ارجینال آنلاین که نیاز به اکانت های ارجینال دارن. بازی های ارجینال روی این سیستم ها نصب میکنن ولی عوضش از مشتری ها پول بیشتری بابت بازی کردن بازی های ارجینال تو این سیستم ها میگیرن. الان دیگه تقریبا همه بازی های جدید برای بازی کردن نیاز به اکانت ارجینال دارن و گیم نت ها هم با این روش که گفتم این موضوع رو حل کردن. من فکر میکنم شما میخوایید بازی رو به مشتری های گیم نتتون بفروشید تا هرکس با اکانت خودش بازی کنه که این هم میشه ولی خوب اکثر بچه ها ممکنه پول ندن بابتش. هر گیمنتی ممکنه یه جور خاصی مشکل بازی های جدید آنلاین رو حل کنه.

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
اینهایی که من میدم Username و Password هستن. البته اگر سریال هم بودن شما مجبور بودی که بری تو Battle.net و سریالتو تبدیل به Username و Password کنی چون برای بازی کردن به Username و Password نیاز داری نه سریال.
وقتی بازی رو بصورت فیزیکی میخرین بهتون سریال میدن ولی وقتی بازی رو بصورت Digital-Download و مستقیما از سایت Battle.net میخرین بهتون Username و Password ولینک برای دانلود مستقیم بازی از سرور های Bllizard رو میدن.

تو گیم نت هم با روشی که شما مد نظرتون هست میشه بازی کرد. الان گیم نت ها حداقل 4 تا سیستم رو اختصاص میدن به بازی های ارجینال آنلاین که نیاز به اکانت های ارجینال دارن. بازی های ارجینال روی این سیستم ها نصب میکنن ولی عوضش از مشتری ها پول بیشتری بابت بازی کردن بازی های ارجینال تو این سیستم ها میگیرن. الان دیگه تقریبا همه بازی های جدید برای بازی کردن نیاز به اکانت ارجینال دارن و گیم نت ها هم با این روش که گفتم این موضوع رو حل کردن. من فکر میکنم شما میخوایید بازی رو به مشتری های گیم نتتون بفروشید تا هرکس با اکانت خودش بازی کنه که این هم میشه ولی خوب اکثر بچه ها ممکنه پول ندن بابتش. هر گیمنتی ممکنه یه جور خاصی مشکل بازی های جدید آنلاین رو حل کنه.
ممنونم.

الان این user و pass که میدید بریم داخلش لینک دانلود بازی هست توش ؟ اگه هست حجمش چقدره ؟
اکانت ها با اسم کی و ادرس چه کشوری باز شدن؟ (و چه ایمیلی؟ Pass ایمیل هم میدید؟)
این اسم و ادرس رو میشه تغییر داد ؟

برای 4 تا PC که بخوان بازی کنن چه سرعت اینترنتی تقریبا لازمه ؟

DrX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این اکانت که من میدم باهاش تو battle.net لاگین میکنید و تو لیست بازی های خریداری شده Starcraft 2 رو انتخاب میکنید و بازی رو دانلود میکنید. بازی تو دو تا نسخه مجزا برای Windows و Mac ارائه شده که حجم هرکدوم حدود 7.5 گیگ هستش.

آدرس ایمیل اکانت ها و اطلاعاتشون قابل تغییر هست و اکانت ها از طریق Creditcard خودم که مال کشور انگلیس هست خریداری شده. چیز مهمی که باید بعد از خرید اکانت تغییر بدین فقط آدرس ایمیل یا همون Username هست که براحتی میشه تغییرش داد. بقیه اطلاعات هیچ جایی نمایش داده نمیشه و تغییر دادنشون ضروری نیست. تغییر آدرس ایمیل هم فقط به خاطر Forget Password بدردتون میخوره.

بازی در کل سرعت اینترنت زیادی نمیخواد یعنی با یک سرعت 256 چهار نفره میشه بازی کرد اما باید Ping اینترنتتون مناسب باشه تا 4 نفر بتونن بدون لگ بازی کنن. من خودم تو خونه با اینترنت صبانت بدون هیچ مشکلی بازی میکنم فکر میکنم اگه یکی دو نفر دیگه هم همزمان با اینترنت من بازی کنن باز هم مشکلی پیش نمیاد.

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
این اکانت که من میدم باهاش تو battle.net لاگین میکنید و تو لیست بازی های خریداری شده Starcraft 2 رو انتخاب میکنید و بازی رو دانلود میکنید. بازی تو دو تا نسخه مجزا برای Windows و Mac ارائه شده که حجم هرکدوم حدود 7.5 گیگ هستش.

آدرس ایمیل اکانت ها و اطلاعاتشون قابل تغییر هست و اکانت ها از طریق Creditcard خودم که مال کشور انگلیس هست خریداری شده. چیز مهمی که باید بعد از خرید اکانت تغییر بدین فقط آدرس ایمیل یا همون Username هست که براحتی میشه تغییرش داد. بقیه اطلاعات هیچ جایی نمایش داده نمیشه و تغییر دادنشون ضروری نیست. تغییر آدرس ایمیل هم فقط به خاطر Forget Password بدردتون میخوره.

بازی در کل سرعت اینترنت زیادی نمیخواد یعنی با یک سرعت 256 چهار نفره میشه بازی کرد اما باید Ping اینترنتتون مناسب باشه تا 4 نفر بتونن بدون لگ بازی کنن. من خودم تو خونه با اینترنت صبانت بدون هیچ مشکلی بازی میکنم فکر میکنم اگه یکی دو نفر دیگه هم همزمان با اینترنت من بازی کنن باز هم مشکلی پیش نمیاد.
شما نسخه دانلود شدشو نداری. (یکم حجمش زیاده با اینترنت ایران ! )
بعد مهم نیست که از کدوم اکانت این بازی دانلود و نصب شده باشه که؟ با هر اکانتی میشه وارد شد و بازی کرد. درسته؟
در موقع نصب بازی سریال نمیخواد ؟

DrX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از کسایی که براش اکانت خریده بودم بازی رو دانلود کرده بود من خودم از اون گرفتم بازی رو الان هم فایل نصبش رو ندارم اگه دو سه روز صبر کنی میتونم دوباره ازش بگیرم. نسخه ای که از طریق اکانت دانلود میکنی بدون اینکه چیزی بخواد و مشکلی داشته باشه نصب میشه.

royal200x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک اکانت می خوام .
یک نسخه از بازی رو دانلود کردم ، البته نه از سایت اصلی .
حجمش هم حدود 7 گیگ هست .
حالا می خوام بدونم با داشتن این اکانت بدون نیاز به کرک و دنگ و فنگاش می تونم بازی رو بصورت کامل و بی عیب و نقص بازی کنم ؟
اگه اینطوره ، من فعلا یک اکانت می خوام ؛ چیکار باید بکنم ؟

DrX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم اون نسخه ای رو که با وارد شدن به اکانت تو battle.net میتونی دانلود کنی رو نصب کردم و خیلی راحت نصب شد و User Pass خواست من هم دادم و الان هم دارم بازی میکنم.
اما نمیدونم قضیه برای Installer ای که شما خودتون بدون اکانت ارجینال دانلود کردین چجوریه. این Installer شما ازتون CD-Key یا سریال میخواد موقع نصب؟ اگه میخواد میشه یه جوری Skip اش کرد؟ چون این اکانتی که من به شما میدم فقط یدونه Username و Password هست و سریالی در کار نیست (بالا هم به دوست دیگمون عرض کردم).

شما اگه بازی رو بدون کرک و با اکانت ارجینال بازی کنید مهمترین حسنش Online بازی کردن هست که واقعا اعتیاد آور و زیباست (باید خودتون بازی کنید تا بدونید چی میگم) حسن دیگش هم اینه که هر موقع خواستید میتونید بازی رو Update کنید و بدون اینکه کرکتون از کار بیفته بازی رو ادامه بدین. تو SinglePlayer هم میتونید بازی رو بدون مشکل Save و ... ادامه بدید.

اگه تمایل به خرید داشتین تو پیغام خصوصی بگین تا شرایط رو بفرستم براتون.

royal200x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم اون نسخه ای رو که با وارد شدن به اکانت تو battle.net میتونی دانلود کنی رو نصب کردم و خیلی راحت نصب شد و User Pass خواست من هم دادم و الان هم دارم بازی میکنم.
اما نمیدونم قضیه برای Installer ای که شما خودتون بدون اکانت ارجینال دانلود کردین چجوریه. این Installer شما ازتون CD-Key یا سریال میخواد موقع نصب؟ اگه میخواد میشه یه جوری Skip اش کرد؟ چون این اکانتی که من به شما میدم فقط یدونه Username و Password هست و سریالی در کار نیست (بالا هم به دوست دیگمون عرض کردم).

شما اگه بازی رو بدون کرک و با اکانت ارجینال بازی کنید مهمترین حسنش Online بازی کردن هست که واقعا اعتیاد آور و زیباست (باید خودتون بازی کنید تا بدونید چی میگم) حسن دیگش هم اینه که هر موقع خواستید میتونید بازی رو Update کنید و بدون اینکه کرکتون از کار بیفته بازی رو ادامه بدین. تو SinglePlayer هم میتونید بازی رو بدون مشکل Save و ... ادامه بدید.

اگه تمایل به خرید داشتین تو پیغام خصوصی بگین تا شرایط رو بفرستم براتون.

ممنون بابت توضیحات . بر فرض هم اگه با این نسخه ای که من دارم جواب نده ، امکان دانلودش رو از خود سایت بلیزارد دارم دیگه ، درسته ؟ البته Installerـی که گرفتم مطمئنم از خود سایت بلیزارد گرفته شده بود .
من از 1999 تا الان در انتظار این بازی ام ، الانم اگه واقعا این اکانت شما دقیقا همون اکانت اوریجه بلیزارد هست و هیچ مشکلی نداره ، زحمتشو بکش برام شرایط رو بفرست ؛ چند تا سوال دیگه هم داشتم اگه یک شماره تماس هم بدی خیلی ممنون می شم که تلفنی بپرسم .
با سپاس بسیار ... :)

DrX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه نسخه ای که تو خود اکانت battle.net میده رو دانلود کنید حتما کار میکنه.
این بازی یک شاهکاره مخصوصا Multiplayer اش. خودتون میبینید که ارزش این همه سال انتظار رو داره.
من شرایط و شماره تلفن رو براتون پیغام خصوصی فرستادم.

royal200x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه نسخه ای که تو خود اکانت battle.net میده رو دانلود کنید حتما کار میکنه.
این بازی یک شاهکاره مخصوصا Multiplayer اش. خودتون میبینید که ارزش این همه سال انتظار رو داره.
من شرایط و شماره تلفن رو براتون پیغام خصوصی فرستادم.

دستت درد نکنه DrX عزیز بابت اکانت .
خیلی عالی داره کار می کنه .
واقعا دنیاییه واسه خودش ، هنوز تو امکانات و منوهاش دارم سیر می کنم ...
:D

samotras

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام

با توجه به اینکه یکی از دوستان خود من هم تو کار سی دی کی اورجینال هست و تا اونجا که من دیدم این بازی برای دو ریجن هست

یکی اروپا و دیگری آمریکا.که با داشتن هر کدوم میتونین تو سرور اون منطقه ریجن بازی کنین توصیه میشه اگر قصد این رو دارین که چند نفری این بازی رو تهیه کنین و با هم بازی کنین همه اکانت ها برای یک ریجن باشه

DrX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستت درد نکنه DrX عزیز بابت اکانت .
خیلی عالی داره کار می کنه .
واقعا دنیاییه واسه خودش ، هنوز تو امکانات و منوهاش دارم سیر می کنم ...
:D

خواهش میکنم. بازی واقعا خوبیه. حتما حال میکنی باهاش.

با سلام

با توجه به اینکه یکی از دوستان خود من هم تو کار سی دی کی اورجینال هست و تا اونجا که من دیدم این بازی برای دو ریجن هست

یکی اروپا و دیگری آمریکا.که با داشتن هر کدوم میتونین تو سرور اون منطقه ریجن بازی کنین توصیه میشه اگر قصد این رو دارین که چند نفری این بازی رو تهیه کنین و با هم بازی کنین همه اکانت ها برای یک ریجن باشه

ممنون که یاد آوری کردین. الان تقریبا تمامی بازی های آنلاین تو دو تا نسخه US (آمریکایی) و EU (اروپایی) ارائه میشه. این دو تقریبا هیچ فرقی باهم ندارن بجز سرور هاشون. سرور های یکی تو آمریکا و اونیکی تو اروپاست. تو اکثر بازی ها آمریکایی ها امکان دسترسی به سرور های اروپایی هارو ندارن و برعکس اروپایی ها هم امکان دسترسی به سرور های آمریکایی رو ندارن. یعنی اگه شما نسخه اروپایی بازی رو بخرین دیگه نمیتونین تو سرور های آمریکایی بازی کنین و در واقع اگه دوستتون نسخه آمریکایی بازی رو خریده باشه شما نمیتونید باهاش از طریق اینترنت بازی کنید.
حالا سوال اینجاست که کدومیکی از نسخه ها مناسب ما ایرانیهاست. جواب قطعا نسخه اروپایی بازیهاست. چون ایران به اروپا از نظر جغرافیایی نزدیکتره به همون خاطر موقع بازی کردن آنلاین بازیکنان ایرانی Ping اشون تو سرور های اروپایی پایینتره (یعنی بهتره). تو یکی دو تا از فروم های دیگه قبلا در این مورد بحث مفصلی شده و در آخر به این نتیجه رسیدیم که برای ایرانی ها تهیه نسخه اروپایی بازی ها باید به عنوان استاندارد تهیه بازی های ارجینال معرفی بشه تا همه از این به بعد بدون پرسش و پاسخ خودشون نسخه اروپایی بازی هارو بخرن.
تمامی اکانت هایی هم که من میفروشم همگی نسخه اروپایی هستن.

eftorres

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام از دوستان اگه کسی الان sc2
آنلاین بازی می کنه این ایمیل من لطفا ایمیل بزنید :

[email protected]

بالا