برگزیده های پرشین تولز

یه مشکله خیلی خیلی جدی . میتونم بهتون اعتماد کنم ؟؟

KaBuTaR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

یه مشکله جدی پیش اومده ازین عشقی اینا هم نیست

اگر به آدم تیکه نمیندازید بگم

بگم ؟

لطفا بهم راهکار یاد بدید

ممنون

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
از خودم اطمینان دارم که بهت تیکه نمیندازم اما بدون شک ....
ضمنا اگه خیلی خصوصیه و محرمانس بهت توصیه میکنم مطرح نکنی ....

در غیر اینصرت بگو شاید تونستیم کمک کنیم .

KaBuTaR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جریان از این قرار هست که من اونروز داشتم با ماشینم میرفتم

یه پیره زنی حدوده 75 اینا گفت مادر خدا خیرت بده منو تا این حسینیه برسون
گفتم چشم
گفتیم یه کاره خیری خدایی کرده باشیم ثواب داره
بعد توی مسیر من اگر فرض کنید 2 تا کوچه باشه همیشه از کوچه 1 میرفتم بخاطر این مادر از کوچه 2 رفتم

داشتم میرفتم 2 تا ماشیم هم داخله بود که من داشتم از بینشون میرفتم . رد شدم یعنی جلوی ماشینم رد شده بود که یه پسری داشت از یه سوپری میومد روش اونور بود ناگهان داشت میومد سرشو برگردوند خورد به آینه ی جلوی ماشین

ما گفتیم چیزی که نبود صورتش خورد به آینه چیزی نشد
رفتیم
پیره زنه گفت این پسره نخورد زمین ؟؟

گفتم حالا شمارو برسونم برمیگردم

خداشاهده قصدم هم برگشتن بود که ببینم چی شد

دیگه اون پیره زنه رو میخاستم پیاده کنم که دیدم یه مگان اومد و یه چیزی من نشنیدم حالا فحش داد یه چیزی گفت
دیگه وایسادم که اونو پیاده کنم مگانه پیچید جلوی من

با تمامه این وجود من داشتم برمیگشتم که ببینم چی شده پسره یهو ترسیدم گفتم نکنه پسره طوریش شده و اینم باباشه طرف هم خیلی هیکلی و گنده بود
ترسیدم هول شدم خیلی میخاستم دنده عقب برم جلو میرفتم خیلی هول شده که اومدم فرمونو بدم اینور مگانه اومد عقب

جلوی ماشینم با حدود سرعت 15 اینا بگیم بود خورد به عقبه ماشینه مگانه

اینجور که شد گفتم وا مصیبتا دیگه فرار کردم

اما مگانه بعدش هم اومد دنبالم و شمارمو دیگه برداشته

منم ماشینم چون یکم کاپوتش مشکل پیدا کرد و سپرش شکسته بود خسارت دید
ماشینم کارت طلایی داشت رفتم درستش کردم

حالا بعد از 10 روز اومدن دمه در که ازت شکایت شده بیا دادیاری

البته خدارو شکر بچه طوریش نشده

حالا میگید چی میشه ؟
چیکار کنم ؟

مرده هم زنگ زده میگه ماشینه من بیمه بدنه نیست . البته فکر کنم دروغ میگه

من شخص ثالث دارم . میشه با این کاری کرد بعد از 10 روز ؟؟
و دیگه اینکه هر چی میگید من چکار کنم
و اینکه 1 ریال هم ندارم که بخام خسارته اونو بدم طوریکه که حتی من سهمیه کارت بنزین تموم شده ماشینم خابیده پوله بنزین آزاد ندارم

مادرم هم خیلی نگرانه فقط میگه اسم از اینکه دانشجویی و اینا نداره[

البته همش میدونم ناشی گری کردم فقط تیکه نندازید یه کمکی بهم کنید که من چی بگم

Last edited:

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
مدل ماشینت چیه ....؟

با تشکر

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
خب حالا چيکار از دست کسي بر مياد؟ بايد بري دادگاه ديگه!

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
خب حالا چيکار از دست کسي بر مياد؟ بايد بري دادگاه ديگه!

این وضعیت خیلی ناجوره ....

چند وقت پیش خواب دیدم دارم با ماشین میرم .... بعد توی یه خط کشی عابر پیاده یه بچه ی 1 یا دو ساله و این حدودا نشسته بود ...داشت با چیزی توی دستش بازی می کرد فکر کنم ...تصاویر خوابش خیلی با کیفیت بود در نور روز هم بود ...

بچهه مثل آجری ه از وسط ماشین ردش می کنن وسط لاینی بود که من می رفتم ، مادر بی مسئولیتش هم داشت به پایده روی می رسید

پلیسم یه 10 - 20 متر جلوتر وایساده بود ( پلیس راهنمایی رانندگی )

خلاصه بچه هرو با اینکه دیدمش از روش رد شدم و صدای برخورد چیزی با ماشین هم ( رد شدن از روش ) قالاپ قالاپ شنیده شد !...

من گواهی ندارم ، شاید تو اون صحنه با دیدن پلیس خواستم طبیعی رفتار کنم و خیلی عادی از روی بچهه رد شدم

بعدشم در رفتم و این در رفتن کابوسی شد که حالا لازم شد اون هم می گم هر چند بی نظمه ، .. . توی همون خواب تصمیم گرفتم دیگه بدون گواهی نامه سوار ماشین نشم ....یعنی خیلی وحشتناک بود جریان از یه طرف باورم نمی شد جریان و از طرفی می گفتم دیگه سوار ماشین نمی شم بدون گواهی فقط این یه مورد حل شه

حالا هم دارم می رم سربازی واسه همین گواهی نامه و خروج از کشور ،.. تا اونوقت هم دلم برای ایکس شیشم بد جوری تنگه !

با تشکر

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
مگانيه چه مدركي داره براي اينكه شما زدي ؟؟؟ صرف شماره برداشتن كه نميشه دليل
استشهاد محلي جمع كرده ؟؟ كسي داستان رو ديده ؟

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
نويسنده: قاضي «محمد رضا گيوكي» *

*رئيس شعبه 1156 دادگاه عمومي ـ جزايي تهران
در بررسي اجمالي قوانين مربوط به فرار از صحنه تصادف به طور كلي جرايم به 3 دسته جرايم عمد غيرعمد و شبه عمد تقسيم مي شود و از نگاه قانون نيز تخلفات راهنمايي و رانندگي شبه عمد است. چرا كه راننده متخلف در بروز حادثه سوءنيتي نداشته است. با اين وجود قانونگذاران براي متخلفان، مجازاتي در نظر گرفته اند و طبق ماده 714 قانون مجازات اسلامي چنانچه، بي احتياطي يا بي مبالاتي يا عدم رعايت نظامات دولتي يا عدم مهارت راننده منتهي به قتل غيرعمد شود راننده متخلف به خاطر بي احتياطي در رانندگي به 6 ماه تا 3 سال زندان و پرداخت ديه به اولياي دم – در صورت مطالبه – محكوم مي شود. البته در برخي مواقع قانونگذاران نگاه ويژه اي به تخلفات رانندگي دارند. طبق اين قانون رانندگي در حالت مستي، بدون گواهينامه، با سرعت غيرمجاز و خودروي داراي نقص فني موثر در تصادف، تردد در محل هاي ويژه عبور عابران پياده يا خط كشي ها مجازات بيش از دو سوم حداكثر مجازات قانوني را به دنبال دارد. دادگاه نيز مي تواند علاوه بر اين مجازات كه براي متهم در نظر مي گيرد او را بين يك تا 5 سال از رانندگي هم محروم كند.
همچنين طبق قانون «حصول برخي از درآمدهاي دولت و مصرف آن در موارد معين» در صورت بروز حوادث مرگبار به دليل رعايت نكردن مقررات راهنمايي و رانندگي مجازات زندان براي متخلف در نظر گرفته مي شود. اما مورد ديگري كه قانونگذاران براي مرتكبين تخلفات رانندگي در نظر گرفته اند اين است كه متخلف بايد هنگام تصادف به مصدوم يا سانحه ديدگان كمك كند و او را بلافاصله به مراكز درماني برساند و يا از ماموران انتظامي و امدادي كمك بخواهد. اما چنانچه از اين وظايف خودداري و محل حادثه را ترك كند حتي در زماني كه مصدوم فوت نكرده باشد، فرد متخلف، به دو سوم حداكثر مجازات قانوني محكوم خواهد شد.
نكته مهمتر اين كه طبق ماده 719 قانون مجازات اسلامي چنانچه راننده متخلف در زمان احتياج فوري، به مصدوم كمك نكند، دادگاه نمي تواند تخفيفي در ميزان مجازاتش قائل شود.
درباره افرادي كه مقصر اصلي حادثه را فراري دهند يا به او كمك مي كنند نيز بايد گفت: اقدام اين افراد به هر دليل طبق ماده 551 قانون مجازات اسلامي جرم محسوب مي شود. البته ميزان مجازات بستگي به نوع جرم نيز دارد.
روزنامه ايران > شماره 4565 10/5/89 > صفحه 26 (حوادث)

بسمه تعالي

همچنين به لحاظ ارتباط موضوع ن.ک: "‌قانون مجازات خودداري از كمك به مصدومين و رفع مخاطرات جاني" مصوب 1354.3.5.

jaberi

Registered User
لایک‌ها
0
حتما برو دادیاری، احتمالا دادیار اگه از اونای باشه که منم گیرش افتاده بودم اول سعی می کنه با الفاظ.. بترسوندت.
اصلا ترس به دلت راه نده. و هیچ حرف بیموردی نزن
شاید این حرفم خنده دار باشه ولی سرم اومده که می گم(سعی کن تیپت طوری باشه که اونا خوششون میاد!!!)

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
تیکه نمیندازم ها !
نمیدونم چرا جدیدا اول و آخر تاپیک هات %$# ****$% نمیذاری من خوشم میومد !
یه چند روز روزه بگیر ایشالا مشکله ماشینت هم حل میشه،میگم مگانه چه سیریشی بوده ها ! کاش پسره مرده بود داستان جالب تر میشد.

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
گیر اوردی مارو ؟ از ماجرا عشقی افتادی به جنایی؟

اخه به موضوع تاپیکتم تیکه نمیاد ادم تیکه بندازه !!!

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
دوست من مگانه رو بگو كه خودش مقصر هست شاهدتم بگو اون پير زنه هست..... فكر كنم يه پير زن از يك ادم عوضي گنده شهادتش قابل قبول تر باشه.
و بگو اون بچه خودش پريد جلو ماشين و بي احتياطي خودش بوده من هيچكاره هستم .

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
دوست من مگانه رو بگو كه خودش مقصر هست شاهدتم بگو اون پير زنه هست..... فكر كنم يه پير زن از يك ادم عوضي گنده شهادتش قابل قبول تر باشه.
و بگو اون بچه خودش پريد جلو ماشين و بي احتياطي خودش بوده من هيچكاره هستم .

رفیق توی کوچه پس کوچه ها همیشه حق با پیاده هست نه ماشین . شما بگو بچه از زیره زمین دراومده باشه ....

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
;)
البته چيز مهمي نيست كه برات دردسر بشه و سوء سابقه و سابقه كيفري و ... ولي در كل ممكنه مجبور بشي يه خسارتي بدي... خود كرده را تدبير چيست... ترس نداشت كه... پياده ميشدي ببيني حرف حسابش چيه... هيكلش گنده بود كه نشد حرف... شتر هم گندست... الان ديگه با قوانين ديه كسي الكي درگير نميشه.. اگرم بشه عيبي نداره ديه ميگيري ميري انتاليا حالشو ميبري :D:D:lol::lol:;)

شتر ایشون با اون شتری که در خونه همه میشینه فرق می کنم ...،

آخه تو این مملکت اگه دختر خوشگلی بلند کرده باشی و هوش و حواست پرت باشه بزنی به یکی و بعد موقعیتت رو نتونی توجیه کنی در بری ( با اینکه راننده پگان دیدتت و در باره ی خودت و دختره هم چیزی گفته )

بعدش میشه ....

یه پیر زن 75 ساله با شماره شناسنامه ی 1 ...را به قصد خیر سوار کردم و علی رقم اینکه مسیرم نمی خورد .... یعنی می خورد یه کوچه فقط فاصله داشت ....رو رسوندم و بعد هم که این اتفاق افتاد داداش پیره زنه ... نه ببخشید مگان ...........

تهشم در رفتم با اینکه خونمون یه کوچه اونور تر بود ولی در رفتم

با تشکر ( بیا بگو مدل ماشینت چی بوده .. می خوام ببینم پیر زن مردم رو سوار چی کرده بودی! )

بالا