برگزیده های پرشین تولز

کار با 50 یا 70 میلیون

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
با 50 یا 70 میلیون چی کار میشه کرد بچه تهران میدان انقلاب چی کار کنم جونم از کار هم نمیترسم می خوام پول در بیارم واردات هم خوبه از چین ماشین هم بد نیست چی کار کنم:lol:

Genius-Iran

Registered User
لایک‌ها
2
با 50 یا 70 میلیون چی کار میشه کرد بچه تهران میدان انقلاب چی کار کنم جونم از کار هم نمیترسم می خوام پول در بیارم واردات هم خوبه از چین ماشین هم بد نیست چی کار کنم:lol:

اگه واقعا میخوای کار کنی ما هم داریم می کنیم
PM بده برات تشریح کنم.شریک می شیم.
یا اینکه شما پولت رو توی کار ما بریز و ما هم تمام تضمین هایی که شما به فکرت میرسه رو بهت میدیم.

تضمین بانکی، سند ملک، سفته و از همه مهم تر چک تضمین شده بانکی

یا حق

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
بده من ، بدم گمرک ماشینی که می خوام رو بیارم ایران

نگاه کن باید یه همچین سرمایه ای رو همینطور الکی دو دستی تقدیم دولت کنیم ...که چی ؟ ماشینی که خریدیم رو بذاره برونیم !.. چقدر مفت و مجانی پول رو می خواد بگیره بعد واسه یه وام 300 هزار تومنی خودش پدر طرف رو در میاره تازه آخرشم وامه رو با سود تحویل می گیره ...ولی انتظار داره 60 - 70 ملیون بهش بدیم بره همینجوری واسه خنده

با تشکر ( زور گیری چیه معنیش ؟ واقعا اسلامیه ؟ حرام نیست این عمل ؟ ! آخه واسه چــــــی باید این پول رو دااااااد ؟ )

عثمان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من باشم چون پایه یک دارم میزنم تو خطه تریلی یا کمپرسی یا بیل مکانیکی و اگه از ماشین سنگین خوشت نمیاد میتونی یه هایپ مارکت بزنی و یا رستوران وهمچنین میتونی شیرینی فروشی بستگی داره خودت به چی علاقه داری ولی اگه من حداقل 70 داشتم فقط ماشین سنگین

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
پیشنهاد دیگه ای نبود تجارت چی خرید و فروش جنس واردات صادرات

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
من باشم چون پایه یک دارم میزنم تو خطه تریلی یا کمپرسی یا بیل مکانیکی و اگه از ماشین سنگین خوشت نمیاد میتونی یه هایپ مارکت بزنی و یا رستوران وهمچنین میتونی شیرینی فروشی بستگی داره خودت به چی علاقه داری ولی اگه من حداقل 70 داشتم فقط ماشین سنگین

با هفتاد تومن رستوران؟؟؟:blink:

بالا