برگزیده های پرشین تولز

تقاضای قیمت گزاری روی گروه های گوگل بنده

idenshz

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان

میخواستم ببینم این گروه های بنده چقدر ارزش دارند ؟

کلا همشو با هم محاسابه کنید

https://groups.google.com/group/bia2iran98

http://groups.google.com/group/nicedownload

http://groups.google.com/group/idenshz3

https://groups.google.com/group/iranfa1

فعلا که یکی از دوستان گفت

3 ملیون ارزش داره

در امد ماهانه گروه ها 500-600 ت است

شما هم قیمتتون رو بگید

تعداد اعضا کل گرو ها تقریبا 100.000 هزار نفر است

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
همون 3 خوبه
در امد به چه صورت هست ؟
همکاری در فروش ؟ یا گرفتن تبلیغات ؟

idenshz

Registered User
لایک‌ها
2
همون 3 خوبه
در امد به چه صورت هست ؟
همکاری در فروش ؟ یا گرفتن تبلیغات ؟

سلام فکر کنم بیشتر از اینا ارزش داشنه باشه ها چون چند ماهه میشه پولشو در اورد

هم همکاری در فروش و هم گرفتن تبلیغات :)

best20

Registered User
لایک‌ها
0

اگه اين درآمد ثابت هست 4 الي 5 ميليون مي ارزه

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
من به این دلیل گفتم که کاره اینترنتی نه مشتری زیادی داره نه اعتباری
الا من یک اینترنتی با فروش ماهیان 4-5 تومن هست . کسی هست بخره ؟مثل کاره شما 6 برارش کنی میشه 30 تومن ؟

best20

Registered User
لایک‌ها
0
الا من یک اینترنتی با فروش ماهیان 4-5 تومن هست . کسی هست بخره ؟مثل کاره شما 6 برارش کنی میشه 30 تومن ؟

من براي فروش گفتم نه خريد .... :D

idenshz

Registered User
لایک‌ها
2

اگه اين درآمد ثابت هست 4 الي 5 ميليون مي ارزه

سلام بله این در آمد رو داره حتی اگه مشتری هم نباشه

میشه واسه خودت تبلغات کنی و محصولاتت رو بفروشی

ممنونم از نظرت:)

سلام این کار من فرق میکنه در ضمن فروشگاه نیست که محصولاتشو نخرند یا فیلتر بشه یا هر چیز دیگه

متناسب با نیاز جامعه میتونی مشتری پیدا کنی یه منبع واسه جمع کردن مشتری ثابته اینترنت هم که داره روز به روز رواج پیدا میکنه ...

دقيقا همين طور هست

مرسی:)

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
یه سوال که ربطی به عنوان تاپیک (خرید و فروش) نداره با اجازه صاحب تاپیک. با گروه های گوگل و یاهو آشنا نیستم. فقط چند باری واردشون شدم. و تبلیغشون رو زیاد دیدم. (مثلا تو سایتها نوشته بودن به گروه ما بپیوندید)این گروهها چطوری درآمد دارن؟ تو گروه bia2iran98 هم که رفتم تبلیغی ندیدم... هر گروهی تو یاهو و گوگل میتونه درآمد داشته باشه یا شرایط داره؟؟

idenshz

Registered User
لایک‌ها
2
یه سوال که ربطی به عنوان تاپیک (خرید و فروش) نداره با اجازه صاحب تاپیک. با گروه های گوگل و یاهو آشنا نیستم. فقط چند باری واردشون شدم. و تبلیغشون رو زیاد دیدم. (مثلا تو سایتها نوشته بودن به گروه ما بپیوندید)این گروهها چطوری درآمد دارن؟ تو گروه bia2iran98 هم که رفتم تبلیغی ندیدم... هر گروهی تو یاهو و گوگل میتونه درآمد داشته باشه یا شرایط داره؟؟

با سلام

وقتی که کاربران بیان تو گروه ها عضو بشند به راحتی میتونی بهشون پیام بدی

وفتی تعداد کاررا بالا باشه میتونی با یک کلیک مثلا به 100.000 هزار نفر پیام بدی ؟

این تبلیغات تو خود گروه نیستند بلکه این تبلغات ارسال میشه به ایمیل اعضایی که عضو شده اند و عضو گروه هستند

حالا هر چی تعداد اعضا بالاتر باشه بازدهی و فروشش بیشتر و میتونی مثلا یه ایمیل بزنی و بگی من فلان جنس رو دارم

اگه تعداد 100 نفر باشه شاید فروشی نکنی اما اگه تعداد بالا باشه مثلا 100.000 هزار نفر میتونی فروش کنی و امار بگیری و....

سوالی بود در خدمتم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
با سلام

وقتی که کاربران بیان تو گروه ها عضو بشند به راحتی میتونی بهشون پیام بدی

وفتی تعداد کاررا بالا باشه میتونی با یک کلیک مثلا به 100.000 هزار نفر پیام بدی ؟

این تبلیغات تو خود گروه نیستند بلکه این تبلغات ارسال میشه به ایمیل اعضایی که عضو شده اند و عضو گروه هستند

حالا هر چی تعداد اعضا بالاتر باشه بازدهی و فروشش بیشتر و میتونی مثلا یه ایمیل بزنی و بگی من فلان جنس رو دارم

اگه تعداد 100 نفر باشه شاید فروشی نکنی اما اگه تعداد بالا باشه مثلا 100.000 هزار نفر میتونی فروش کنی و امار بگیری و....

سوالی بود در خدمتم

خیلی ممنون
اینطوری فهمیدم. اگه مثلا یه گروه با 50/000 عضو تو یاهو یا گوگل داشته باشیم میتونیم به راحتی تبلیغمون (یا تبلیغ شرکتهای دیگه ) رو یا محصول فروشگاه مون رو به ایمیلشون ارسال کنیم. درسته؟
همین کار رو هم واسه کاربرای یه سایت میشه انجام داد؟ مثلا سایت پرشین تولز 167/000 هزار عضو داره. میشه اونا هم تبلیغشون رو واسه اعضا ایمیل کنن؟

با خودم میگفتم مگه این گروه ها چه فایده ای براشون داره که این همه تیلیغشون هست

Last edited:

idenshz

Registered User
لایک‌ها
2
خیلی ممنون
اینطوری فهمیدم. اگه مثلا یه گروه با 50/000 عضو تو یاهو یا گوگل داشته باشیم میتونیم به راحتی تبلیغمون (یا تبلیغ شرکتهای دیگه ) رو یا محصول فروشگاه مون رو به ایمیلشون ارسال کنیم. درسته؟
همین کار رو هم واسه کاربرای یه سایت میشه انجام داد؟ مثلا سایت پرشین تولز 167/000 هزار عضو داره. میشه اونا هم تبلیغشون رو واسه اعضا ایمیل کنن؟

با خودم میگفتم مگه این گروه ها چه فایده ای براشون داره که این همه تیلیغشون هست

با سلام

بله یه گروه داشته باشی میتونی تا همیشه تبلغات شرکت و صحولاتت روبکنی

در ضمن اعضای پرشین تولز رو بخوای بهشون ایمیل بزنیباید اعضا بیان و توی گروهت عضو بشند

در غیر اینصورت نمی تونی .....

:happy:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,448
با سلام

بله یه گروه داشته باشی میتونی تا همیشه تبلغات شرکت و صحولاتت روبکنی

در ضمن اعضای پرشین تولز رو بخوای بهشون ایمیل بزنیباید اعضا بیان و توی گروهت عضو بشند

در غیر اینصورت نمی تونی .....

:happy:

نه منظورم این بود: یه سایت مثلا پرشین تولز که 160/000 عضو داره میتونه همون کاری رو یکنه که گروه ها میکنن؟ یعنی سایت پرشین تولز بیاد به اعضا ایمیل (تیلیغ خودش یا محصول یا ..) بفرسته

idenshz

Registered User
لایک‌ها
2
نه منظورم این بود: یه سایت مثلا پرشین تولز که 160/000 عضو داره میتونه همون کاری رو یکنه که گروه ها میکنن؟ یعنی سایت پرشین تولز بیاد به اعضا ایمیل (تیلیغ خودش یا محصول یا ..) بفرسته

میشه اما خیلی به سختی و به هاستش فشار میاد و همچنین سرورش و دیگیر هر چقدر قدرتش زیاد باشه به یاهو و جیمیل نمیره چون اون جور هاست ها برای این کار ساخته شده اند

بالا